Akito D Alfonzo jelentkezése a Fix&Drive műhelyhez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Akito125

Újonc
2019. 01. 10.
32
44
19
V4 karakter
Cipriano Mercardo
V2 karakter
Leah D Alfonzo
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Vencel vagy Cipike és 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017 óta játszom, kisebb nagyobb kihagyásokkal, 113380~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Voltam jailban de nem sokszor. UDP:https://imgur.com/a/BErjI3H/ https://imgur.com/a/RHN81wa ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen, mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~4-5 óra és igen tudnám teljesíteni.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Vörös Vencel-nek hívnak, 16 éves vagyok egy kis faluban élek. A szervert 2017-ben kezdtem rengeteg új dolgot szerettem volna kipróbálni, mind a szerveren mind játékok terén. Először amikor felléptem a szerverre nem voltam valami jó nem értettem a lényeget, viszont mára 51-es szintemre a lehető legjobban élvezem a játékot, rengeteget fejlődtem és sok új dologban vehettem részt, kiváncsi vagyok minden fajta RP-re és általában így érdekesek számomra a frakciók, szeretem magam kipróbálni új dolgokban, egy segítőkész vicces srác vagyok. Általában elég sok mindent a barátaimmal együtt csinálok, velük is szeretnék csatlakozni a frakció közösségébe. Az IRL életben elég sok dolgot csinálok van egy jó pár hobbim is pl.: motorozás, horgászás, számítógép, foci és sok más sport. Viszont elég sok szabadidőm marad így is ezek mellett. Viszonylag aktív tudok lenni mikor mennyit a szerveren. Lehet velem szórakozni nem veszek magamra nagyon semmit, így elvagyok általában minden új emberrel akit megismerek. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Akito D Alfonzo~


Születési helye, ideje:
~1998.04.26, Los Santos kórház~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ legmagasabb iskolai végzetségem a Főiskola.~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Úgy gondolom, hogy a városban a legjobb szerelő műhely, a társaságról és a műhelyről is sok jó dolgot hallottam így nem volt kérdés, hová szeretnék tartozni.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~Akito D Alfonzo a becsületes nevem. 1998.04.26-án születtem a Los Santos-i kórházban. Ezután elkerültem egy közép iskolába ahol az autószerelő-i szakmát tanultam. Sikeres vizsga után kerestem egy Főiskolát, ahol még jobb lehetek és sikeresen le is tettem a diplomát. Életem nagy részét apukámmal töltöttem és vele jártam dolgozni. Már akkor is az autószerelő-i szakma érdekelt egészen 15 éves koromig ott voltam vele a műhelyben és próbáltam megjegyezni mit hogyan kell csinálnom. Azonban amikor már bele jöttem a dolgokban sajnos elhunyt és így a műhelyt akkoriban nem vehettem át és eladó sorba került. Úgy gondoltam, hogy ezt a pályát kell tovább vinnem hiszen ez a szakma amit örömmel csinálok. Úgy gondolom itt a lehetőség megpróbálni magamat ebben a szakmában az önök műhelyében. Van egy járművem amit saját magam hoztam rendbe a két testvéremmel ezt a munkát szívesen bemutatom. Jogosítvánnyal is rendelkezem vontathatok is járművet. Van egy családom is, legfőképpen azért szeretnék az önök cégéhez bekerülni, hogy nekik megteremtsem a legjobb jövőt.~

Aláírás:
Akito D Alfonzo
 

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
429
608
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a mai nap folyamán (dátum) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.