Akitaka Akiyuki jelentkezési lapja a Fix&Drive Service szolgálatába.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Revoo0023

Újonc
2019. 02. 18.
22
2
LV karakter
Krix Khassaam
V2 karakter
Akitaka Akiyuki




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Revo,Bazsi. ~








Életkorod:



~ 15. ~








A játékon belüli szinted:



~ 18. ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~ Adminjaillel sajnos, de nem sokkal. Az utolsó adminjailem le lett beszélve, véletlen azt hirdettem, hogy fegyver érdekel, pedig fegyverengedélyt akartam írni. https://imgur.com/a/5F2IkA5 ~








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Egyértelműen igen. Amennyiben egy frakció tagja vagyok, napi rendszerességgel ott beszélek a barátommal, de ha nem, akkor általában máshol beszélek.Szóval napi olyan 4-5+ órát is. ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Egyértelműen igen, rendelkezem. ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Nos hát, Balázsnak hívnak, egy 15 éves átlagos Miskolci srác vagyok. Nyáron töltöm 16. életévemet. A szüleim elváltak, így megeshet, hogy hétvégente nem vagyok elérhető, mert elmegyek egy másik városba apukámhoz a hétvégére, mivel anyukámmal élek. Szabadidőmben (koronának hála 0-24) általában sportolok; főképp edzek és kosarazok, avagy gépezek. Na meg emellett a fél napot átalszom, e következtében általában csak dél körül kezdek elérhetővé válni, de majdnem egész este elérhető vagyok. Megbízható személyiség vagyok, remekül tudok titkot tartani is. Így sok dolgot rám lehet bízni, én minden esetben megpróbálom betartani az ígéreteim, amit az esetek többségében be is tartok.Jelenleg 9. osztályos vagyok, rendvédelmi/informatikai szakon próbálok továbbtanulni a jövőben. Áttérve az MTA-s "karrierem"-re, nagyjából 4 éve RP-zek. Mielőtt elkezdtem RP-zni, rengeteg videót néztem róla, tehát már kezdetektől fogva elég tapasztalt voltam. Rengeteg pozitív visszajelzést kaptam a velem szerzett élményekkel kapcsolatban, mivel általában hardcorerp-t alkalmazok, így eléggé színessé tudom tenni az RP-ket, még ha fölösleges is. Elég könnyen barátkozok idegenekkel, persze csak ha "szimpatikus" a személyisége az adott személynek. Így elég jókat lehet velem beszélni, szeretek hülyülni általában spanokkal. :D Ahogy írtam, elég negatív tulajdonság (mások felé), hogy hétalvó vagyok, de ha ébren vagyok akkor szinte mindig aktív vagyok. Eddig hosszútávon nem sikerült egy frakciót szereznem, elég hamar távoztam az előző frakcióimból. Ezen szeretnék változtatni, nagyon elhatározott vagyok, hogy minél feljebb juthassak majd a rangsorban a Fix&Drive-nál, persze csak ha sikerül a felvétel! ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Akitaka Akiyuki. ~








Anyja, apja neve:



~ Apja: Akitaka Ayanokoji. Anyja: Akitaka Hiroshi. ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ AkitakaAkiyuki@seemail.com. Telefonszám: 651058. ~








Büntetlen előítéletű?



~ Igen, sose volt konfliktusom a rendvédelemmel, mivel többszöri veterán rendvédelmi tag vagyok.~








Személyi igazolványáról egy kép:



~ https://imgur.com/a/2GsXrfV ~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Igen, külföldön szerelőként dolgoztam, illetve ebben a városban is egy másik szerelő cégnél. ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Minél jobban lehet együtt dolgozni többen egy csapatban, annál hatásosabb és gyorsabb a munkaelvégzés. Emellett annál jobban lehet megismerni egymást, ahogy tapasztalódik két személy egymás mellett a munkakörülményekben együtt, így rengeteg közeli kapcsolatra is szert lehet tenni, ami hasznos lehet nehéz helyzetek esetén egy személynek. ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Igen, mivel a környéken lakom, és itt sokkal szimpatikusabbak a szerelők. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ https://imgur.com/a/u9aqGIg ~








Aláírás:



Akitaka Akiyuki


 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.