Akitaka Akiyuki jelentkezése a See City Car Servicehez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Revoo0023

Újonc
2019. 02. 18.
22
2
LV karakter
Krix Khassaam
V2 karakter
Akitaka Akiyuki
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Akitaka Akiyuki ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve kezdtem,két nagyobb kihagyással.Ez már a második karakterem,mert az előző gépem elromlott, és törölték azt a karakterem.De ezen jelen időben 18:05-kor 14925 játszott perc van. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 17. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Országos Katasztrófavédelem:Őrmester:2019.01.27-2019.02.10. Távozás oka: Egy idő után monoton volt,és egyes személyek nagyon rosszul bántak a frakciótársaikkal.
Országos Rendőr Főkapitányság(1/2):Őrmester:2019.03.22-2019.04.10. Kevés volt a fizetés és túl nagy volt az elvárás az újoncokkal szemben.
TerrorElhárítási Központ: Próbaidős Kommandós:2019.03.29-2019.04.10. ORFK-val egyidőben ki kellett lépnem.
SeeCity Car Service:Szerelő:2019.04.12-2019.04.15. Jó barátom miatt csatlakoztam itt a frakcióhoz,de ő el lett távolítva, s vele tartottam, sajnos.
Hells Angels Motorcycle Club:2019.04.16-2019.04.21. Túl sok mindent tiltottak meg,alig lehett valamit úgy csinálni,hogy ne szídjanak le.
Országos Rendőr Főkapitányság(2/2):Őrmester:2019.05.28-2019.06.25. Itthagytam a szervert egy huzamosabb időre,mivel elromlott a gépem.~


Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 2019.06.25. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Úgy gondolom, hogy rengeteg baleset van, s sok autó törik össze ez által.Így segíthetném a lakosokat azzal,hogy szerelem az autóikat,persze emellett pénzt is kereshetek. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Egyértelműen igen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 vagy több órát is.Hétvégente akár 4-5 az alja,amennyit minimum fent lennék. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. https://imgur.com/a/xKSXcW3 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen. https://imgur.com/a/JQFCgZX ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Balázsnak hívnak,15 éves vagyok.Miskolci születési srác vagyok,jelenleg is ott élek.Apukám pedig egy másik környező faluban lakik,oda is ellátogatok néha.Szabadidőmben általában sportolok,főképp focizok vagy edzek, illetve gépezek.4-5 éve kezdtem el az rp-t,nagyon sokan dícsértek már a kiemelkedő rp tudásom miatt.Rengeteg RP szerveren játszottam már,de sajnos egy ideig abba kellett hagynom a "pályafutásom",mivel a gépem elromlott.Elég könnyen barátkozok,tehát jókat lehet beszélni velem,jókat lehet poénkodni,nem vagyok a sértődős típus.Más szerveren is voltam már szerelő,tudom a dolgát és sokat is szoktam aktív lenni,illetve ugye itt is voltam szerelő,más névvel.Röviden ennyit tudnék most mondani. ~
 
  • Vicces
Reactions: Bone

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szépen kifejtetted a válaszaidat jó lapot írtál Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Revoo0023

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
  • Vicces
Reactions: Revoo0023
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.