Akimov Burov Ozerov jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AfterNoonFox

Újonc
2019. 01. 20.
24
2
22
LV karakter
Luigi De Colombo
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Akimov Burov Ozerov. >

Születési helye, ideje:
< Horvátország,Zagreb.1990.09.13. >

Édesanyja lánykori neve:
< Elizabeth Burov. >

Jelenlegi lakcíme:
< El Quebrados 36. >

Hány éve él a városban?:
< 3 éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék maguknál dolgozni,mert még nem voltam szerelő.Ezért úgy gondolom hogy ez egy remek lehetőség lehet számomra mint tapasztalatszerzésre és hogy megtanuljam a szakmát. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Az igazat megvallva nem tudom hogy alkalmas leszek az állásra.De azt tudom hogy ha felvesznek,minden tőlem telhetőt megteszek. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem dolgoztam mint szerelős. >

Előző munkahelye(i):
< Buszsofőr, postás, pizzafutár és mentős. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen,rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Akimov Burov Ozerov. >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 53982 perc. >

Eddigi frakcióid:
< Solntsevskaya bratva,The Rednecks,L.V.M.S és Orekhovskaya OPG. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok egy frakcióban sem. >

Mióta RP-zel?:
< 3 éve RP-zek. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért szeretnék szerelő lenni,mert nagyon érdekel hogy milyen lehet a szerelő munka.Lényegében ennyi lenne amiért szerelő szeretnék lenni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nem igazán tudom hogy miért pont engem válaszatok.De azt tudom hogy ha valamit elkezdek azt nem hagyom abba fél munkánál és nyitott vagyok az új dolgokra. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/EPd8Yb1 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Igen,voltam már bannolva a szerverről. https://imgur.com/EHwBoDM >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/w4AOmYc >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam szerelő. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2017-01-26 óta játszom a szerveren. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen,használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen,használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 órát,néha többet is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután lennék aktív. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőséget tudnám teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<
Nagy Dánielnek hívnak,16 éves vagyok de szeptember-ben leszek 17 éves.Horvatországban élek.Pontosaban Baranyában egy kis falúban (Csúzán) élek. 12. osztályba járok,szakács szakon.Nagyon szeretek főzni és sütni.Mellesleg imádok sakkozni és focizni.4-5 éve kezdtem el MTA szervereken játszani és 3 éve játszom RolePlay szervereken.Az első SeeMTA szerver amin elkezdtem játszani az a SeeMTA V3 LasVenturas volt.Jelenleg csak 4 frakcióban voltam.Az első frakció amiben voltam az a Solntsevskaya Bratva volt,ezt követően a The Rednecks,L.V.M.S és a Orekhovskaya OPG volt.

 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Mik a frakció váltásod okai?
 

AfterNoonFox

Újonc
2019. 01. 20.
24
2
22
LV karakter
Luigi De Colombo
A Solntsevskaya bratva frakcióbol azért távoztam mert le CKztak.A CK indoka az volt hogy nem öltem meg a rendőrt.A The Rednecks-ben meg újra szervezés volt.A L.V.M.S-t meg már meguntam 1 hónap után és azért kiléptem.Orekhovskaya OPG meg mondhatni feloszlot..kiveték a frakciót.És a bannok már lassan 2-3 éve hogy megtörténtek.És a átverés ban meg félreértés volt.A jail-ok is már réggiek.Igaz van egy friss de 2 év alatt az ember változhat Copyright.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Köszönöm a választ.
Látom benned a változást és az igyekezetet.
Ha tudod tartani a napi 5-6 óra aktivitást akkor nem lesz gond, támogatom a jelentkezésedet.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.06.28. 16:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.