Akimoto Horasima | Richard | jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi


Néhány fontos dolog magadról:

────────────────────

Nos,Sziasztok!Czető Richárdnak hívnak,és jelenleg Pest megyében élek,azon belül Pest megye megyeszékhelyén Szentendrén.15 éves vagyok.Régebben rengeteg sportot űztem egyszerre,de sajnos ezek száma mára lecsökkent és egyenlő lett a 0-val.Jelenleg a sport helyét az edzőterem váltotta fel.Szerencsére az edzés mellet a tanulásnak is helye van de általában az edzés ellenére,illetve a tanulás mellet rengeteg időt tudok fordítani a szerverre.Napom általában szokásosan mint egy átlagos gyereknek szokott elmenni.Reggel felkelek,elmegyek iskolába,az iskolában végzek utána hazajövök,és mivel most nincs időm az edzőterembe eljárni ezért itthon edzek.Tanulok,és utánna szerencsére elég sok időt fordítok a szerverre.Általános iskolában fixen 4-es tanuló voltam,de ha ez ingazodott akkor inkább a jobb felé ingadozott szerencsére.Barátaimmal is elé sok időt töltők,mivel elég közel van a "banda" .Úgy érzem hogy a koromhoz képest elég jól,feltudom fogni az élettel kapcsolatos dolgokat.Könnyen beilleszkedek akármilyen közösségben,illetve elég jól terhelhetővé váltam az évek során.Sze. zenét hallgatni,futni,illetve mint mondta sze. edzeni.Régi sportokat is szeretem mostanában űzni,de már csak mint hobbi,és mint minden én korombeli fiatal sze. a barátaimmal lenni,illetve a szerveren fejleszteni a tudásomat,új dolgokat megismerni.Általában ROCK zenéket hallgatok de nem vetek semmiféle zenei stílust meg de ez az egy amiben igazán megtudtam találni a helyem.



Mióta játszol a szerveren?


────────────────────

Ez a történet akkor kezdődött el amikor a szerver megnyílt én azon a napon egyből be is regisztráltam. Szinte azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszom a szerveren. Jelenleg 20-as szintű vagyok és elég sok frakcióban már megfordultam.



Eddigi elért dolgok:


────────────────────

A vagyonommal nem szeretnék annyira dicsekedni, hisz elég gyér. A szerveren elég sok frakcióban megfordultam már és voltam nagyobb rangokon is.



Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?


────────────────────

Nos ez már egy régi álmom a szerveren. Igazából eléggé sokat szoktam segíteni a játékoson és elég jó fejnek mondhatom magam. Úgy gondolom elég érett és rátermett vagyok erre a feladatra.



Miért téged válasszunk?


────────────────────

Szeretek csapatban dolgozni, sőt sokkal jobban szeretek mint egyedül. Ezek mellett pedig megértő és tisztelettudó vagyok játékos- és kollégáim felé.



Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?


────────────────────

Igazából elég sok időmet fogom tudni erre szánni. Az iskola mellet egyébként napi 4-5 órát tudnék a feladatra szánni. Minden időmet és erőmet erre szánnám.



Naponta hány órát tudsz online lenni?


────────────────────

4-5 óra



Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?


────────────────────

Elsőnek értelmesen megpróbálom vele beszélni privát üzenetben, hogy én nem erre vagyok alkalmas. Ha továbbra is írogat vagy nem szeretné megérteni és nincs bizonyítékja akkor egy adminisztrátorral ki kickeltetem.



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?


────────────────────

Elsőnek elmondom neki, hogy van egy gyorssáv és egy sima sáv. Bemutatnám neki, hogy itt az alkatrészeket le kell szerelnie a szerelőnek majd megjavítani és visszarakni. Ezután kiküldik a kijáraton és mehet az útjára.



Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?


────────────────────

Amit egy kezdőnek megmutatnák az a Városháza mivel ott feltudja venni a munkákat és ott tudja megvenni a fontosabb iratokat a játék kezdésekor.

A második az a kiválasztott munkahely spawn helye lenne és megmutatnám, hogy hogyan kell dolgozni avval a munkával.

Az utolsó az autókereskedés lenne mivel ott megtudja venni a szeretett autóját, amit szeretne.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?


────────────────────

Elsősorban a fontosabb RP-re figyelnék és kicsit gyorsabban írnám az RP-met és ha lesz egy kis időm akkor röviden,tömören leírom neki a kérdésére a választ.





Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?


────────────────────

Azonnal szólnék az adminsegéd chat-en egy adminnak, hogy kickelje vagy adminjailezze be az adott játékost.





Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]


────────────────────




Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]


────────────────────




Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
"Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?"
Erre a kérdésre a választ szerintem írd át, nem adminnak jelentkezel, hanem adminsegédnek.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Köszönöm az észre vételed Soyer.

EDIT .: Javítva a hírdetéses hiba. Szatyras neked pedig köszönöm a támigatásod. Amint gép közelbe fogok érni azonnal bővíteni fogom a lapot.
 
Utoljára szerkesztve:

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Formázást nem kapkodtad el,tartalom elmegy.. majd meglátjuk.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: Rövid lett.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.