Akimitsu R Daigo jelentkezése az SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pogesz

Újonc
2019. 01. 27.
37
109
V4 karakter
Lorenzo Costanzo
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Akimitsu R Daigo (Névváltásom Folyamatban van) ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 73000játszott perc csak v2-n, más seemta szerveren is játszottam ~

Hányas szintű vagy?
~ 39 ~

Hány éves vagy?
~ 18 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Fix&Drive-ban dolgoztam sokáig egészen Műhelyvezető rangig jutottam el. Távozásom oka: Ujraszervezés a frakcióban. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mindig is tetszett ez a melo, sok emberrel lehet megismerkedni, és kapcsolatot teremteni a játékon belül ezzel a munkával. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, de várom Bencét az UB-val ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5 órát naponta, hétvégén többet ~

Voltál-e már bannolva?
(https://imgur.com/b12cJmf)

~ Igen voltam, egy hosszú és félreéthető ügy volt, de nem Non-rp, vagy más súlyos ügy miatt kaptam. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(https://imgur.com/0OIGSYj)

~ Igen ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~18éves vagyok Salgótarjánban élek, jelenleg Tanfolyamra járok, de a rövid tanítási napok miatt sok időm van itthon. Nagyon régóta játszok see-mta szervereken, sok kapcsolatot, és tapasztalatot szereztem az idők során. Szeretném ha ez a dolog nem állna meg, szeretnék a bannom után vissza illeszkedni a szerver életébe amire azthiszem ez a legjobb lehetőségem. Régen egy jóbarátom dolgozott az SCCS-nél, mindig a telepen lógtam vele, a munkatársaival is nagyon jóba voltam. Szeretném kamatoztatni eddigi tudásom az SCCS-ben. ~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.