Akihiko Horasima S.G.H jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nszabi12

Újonc
2019. 01. 12.
57
15
22
Békéscsaba
LV karakter
James O Marcus
V2 karakter
James O Marcus
tcf0oktj3doiqdw4eg4s.png


Néhány fontos dolog magadról:
Sziasztok Nagy Szabolcs,17 éves vagyok.Békés megye megye jogú városában élek jelenleg, Békéscsabán.Egy szakközép suliba járok és 10. osztályos vagy,víz-gáz központi fűtés rendszer hálózat szerelőnek tanulok de ha,meglesz az érettségi tervezem hogy elvégzem a MÁV jegyellenőri vagy a Mozdonyvezetői képzésre.Suli mellet szoktam járni dolgozni egy céghez mint segédmunkás.Szabadidőmbe általában focizni,horgászni,gépezni,zenét hallgatni és zenéket feldolgozni de sok időt szoktam tölteni a haverokkal is.Általában Electro House zenéket szoktam hallgatni de szívesen hallgatok más műfajú zenéket is.Idén fogom elkezdeni a b kategóriás jogosítványt.Nagyon szeretek utazni minden álmom egyszer eljutni Amerikába és ha lesz rá lehetőségem kiköltözni.MTA-val 6 éve játszok és eddig csak Roleplay szervereken játszottam,idén lesz 4 éve hogy adminsegéd,admin vagyok kisebb-nagyobb szervereken (tapasztalt vagyok).MTA mellet több játékkal szoktam játszani a gépen ilyen a CS:GO,Euro Truck Simulator 2.


Mióta játszol a szerveren?
2016-05-16 19:48:52 regisztráltam a SeeMTA v2 szerverére de, volt egy nagyobb kihagyásom és lassan 2 hónapja játszok ismét a szerveren aktívan.Jelenleg 17607 perc játszott percnél tartok a szerveren.


Eddigi elért dolgok:
Amire büszke vagyok:-Sok új barátot ismertem meg.
-Sok nagyobb RPbe vehettem részt.
-OMSZ frakcióba benne lehettem.
-Majdnem 100 milliós vagyont amit elértem.



Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Szeretnék egy segítőkész,összetartó és jó fej adminsegéd csapatnak tagja lenni.Segíteni szeretném az adminok munkáját és a játékosoknak való tanácsadását és segítését.


Miért téged válasszunk?
Koromból adott hogy érett és logikus gondolkozás,4 éves admin tapasztalat,Jól tudom kezelni a konfliktust és a problémákat,tisztába vagyok a TS3 és a szerverszabályzattal,határozott vagyok és komolyan tudnám venni a munkámat,Megbízható vagyok,Sokat tudnék aktív lenni és a munkára fordítani.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
6-7 órát szoktam fent lenni hétköznaponta mind a 4-6 órát S.G.H munkára tudnám fordítani,hétvégente 7-12 órát tudnék fent lenni és 6-8 órát tudnák S.G.H munkára fordítani.


Naponta hány órát tudsz online lenni?
4-6 Órát szoktam fent lenni de van hogy 7-8 órát is fent tudok lenni.


Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?
Többször figyelmeztetem mert türelmes ember vagyok megpróbálom neki elmagyarázni hogy nem tudok fixelni és csak végső esetbe jelzem adminnak


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?
Be dutyzik és lerádiózza a szolgálatba lépését.Bemegy egy szerelőboxba és nyom egy m betűt .Kihoz egy kis nyilat amivel rá kattint a kocsira megvárja míg leszedi az elemet ha leszedte beviszi a cpbe majd kicserélődik a kezében található elem ami nem sérült.Azt vissza viszi a boxba majd nyom egy m betőt és rá kattint a nyilal a felszerelésre megvárja míg felszereli és kész is az elem cseréje.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?
1.Városháza:Ott tudja a személyes iratokat megcsináltatni (személyigazolvány),Ott tud munkát felvenni
2.Kórház:Mivel ha sérült a karaktere ott tudja meggyógyíttatni magát egy mentőssel vagy ha nincs mentős akkor a cp segítségével.
3.autós iskola:Mivel ott tudja megcsináltatni a jogosítványt hogy ne büntessék meg a rendőrök.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?
Attól függ milyen RP szituáció van.Ha nem komoly RP akkor segítek neki de ha véletlen olyan RP van akkor megkérem hogy forduljon másik S.G.H kollégához.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?
Consoleból kimásolom a logot majd elküldöm adminsegéd chatre és jelzem egy elérhető admin felé.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
bhmu6ca1vgoidh1386l5.png



Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

wrj76twi0bjp6yuqlekq.png



Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
A formázás elég alap de pont így mutat jól ez a két szín,korod is megvan jailed sincs sok,szerintem sok esélyed van,GL.
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Hallihó ismerlek OMSZ ba se volt veled semmi gond mindent jól csináltál, ucpd is jó szóval tudod mire gondolok. Támogatlak
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Gratulálunk, a jelentkezési lapod megfelelt , ezért tovább jutottál a TeamSpeak-es meghallgatásra.
Kövesd a fórumot az időpontokért, sok sikert!



Személyes megjegyzés: Vannak benne hibák, de el tudom őket nézni :) Várlak TeamSpeak 3 meghallgatásra.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.