Akashi Yamiko Panasza North ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bobiovics62

Újonc
2019. 01. 24.
32
6
V4 karakter
Allbert Stone
V2 karakter
Allbert Stone
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Akashi Yamiko

Panaszolt fél admin neve:
North

Panasz pontos megfogalmazása:
Egyik barátom egy fegyvert akart cserélni egy kocsira. a férfi fel emelete a kezét a haveromra én meg rátartottam a fegyvert annyi időre ameddig le nem rakja a kezét még ic fel is szólítottam.És North-ot oda hívta azzal az indokkal hogy rabolni akarom.Ezután North elkezdett midnenbe kötekedni még abba is hogy miért nem rpztem hogy megijedek.és berakott 60 perc hanyag rp-re.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Szerintem Jogtalanul kaptam jailt főleg hogy gyanakodhatok arra hogy nnis mivel fegyver cseréről volt szó.nem történ semmiféle szabálysértés azzal hogy elővettem a fegyvert rátartottam míg lerakja a kezét majd ezt követően elraktam a fegyvert.

Panaszhoz hozzászólhat:
Hármas és a felett lévő Adminok.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Akkor ez még adminnak való hazudás is, nem cseréltek legális hírdetésből egy autót fegyverre.
Megbeszéltük, ha van egy reakciód valamire akkor azt le kell RP-zni, hogy fenyegetve érzed magad. Továbbá ne azt a logod küld be bizonyítéknak amiből a fele nem látszik, mert ez még hamisítás is. RP hiányra kaptad a JAIL-t teljesen jogosan. Egy sort könyörögtem a teljes logért amit nehezen adtatok oda.
Itt a teljes log amit kaptam az esetről és örülnék neki, ha legalább ennyi korrektség lenne benned, hogy a teljeset másold ide....

+ 1 Eladó volt, 2 vevő, hol éreznéd magad abban a szituban fenyegetve? a Srác le RP-zte h át adja a szerződést amire benyomta azt az animot amire Te elővetted a fegyvert, ne nézzetek már ennyire hülyének...
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt az olvasása után bírálom.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3-on megbeszélve!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.