AKADÉMIA - FAQ

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
170
71
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
7c106b405e4279fc52ca349710b90f84.png
Akadémia - Kérdések és válaszok



Sziasztok! Itt tudtok feltenni kérdést az akadémiával és a frakcióval kapcsolatosan! Megpróbálunk mihamarabb válaszolni rá, ahogy időnk engedi.
 

Marky7

Újonc
2022. 10. 13.
15
18
V4 karakter
Crish Washington
LV karakter
Matthew Washington
Sziasztok! nagy vonalakban hogy szól az akadémia? lenne heti 6 óra elmélet aztán egy nap egy gyakorlati vizsga vagy teljesen máshogy van?
 

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
170
71
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Hali, jelenleg felállás szerint, zárás után egy-egy nap egy IC és TS meghallgatás. Ha azok jól sikerültek, akkor a TS meghallgatás végén értesítjük az illetőt, mikor mindenkivel végeztünk. Ezt követően 2 elméleti és 3 gyakorlati óra (amiben a felosztás változása lehetséges), végül, ezt követi, ha szükséges egy ismétlő óra és utána vagy még aznap egy vizsga. Amennyiben nem sikerül a vizsga, viszont elért egy x százalékot, úgy lehetőség van egy pótvizsgára. Amennyiben sikerült a vizsga, egy hét próbahét következik a frakcióban.
 
  • Fire
Reactions: Marky7

Anti0

Újonc
Támogató
2024. 06. 08.
20
9
V4 karakter
Boose Carter
LV karakter
Anton Valkova
Szia, a jelentkezésbe mennyire játszik közbe az UCP múlt, mert volt egy bannom örökös, Admin Team szidásért, amiből rengeteget tanúltam egy éve történt az eset? Csak azért mert az SASD-be emiatt utasították el a lapom.
 

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
170
71
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Hali, ha azon kívül mostanában nem volt semmi olyan jailed, akkor szerintem el tudunk tekinteni tőle. Mivel nem csak én nézem egyedül a lapokat, hanem az akadémiásokkal együtt nézzük közösen, így az ő véleményük is számít ezzel kapcsolatban.
 

Anti0

Újonc
Támogató
2024. 06. 08.
20
9
V4 karakter
Boose Carter
LV karakter
Anton Valkova
Hali, ha azon kívül mostanában nem volt semmi olyan jailed, akkor szerintem el tudunk tekinteni tőle. Mivel nem csak én nézem egyedül a lapokat, hanem az akadémiásokkal együtt nézzük közösen, így az ő véleményük is számít ezzel kapcsolatban.
Volt még, egy másfél hete jail-em tul sokszor menekültem még az előző karakteremmel de az előtt 1 évbe nem volt, de nem tudom, ha ez is eltekinthető.
 

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
170
71
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Volt még, egy másfél hete jail-em tul sokszor menekültem még az előző karakteremmel de az előtt 1 évbe nem volt, de nem tudom, ha ez is eltekinthető.
Én azt mondom, hogy próbáld meg. Ha sikerül jól összeraknod a lapot, akkor nagy valószínűséggel eltekintünk tőle.
 

Maradicsd

Újonc
2024. 04. 01.
10
9
V4 karakter
Mitran Armando
LV karakter
Aleksandar Demaku
Sziasztok egy kérdésem lenne nekem pár napja járt le a frakció jumpom érdemes pályázni vagy nem ? előre is köszönöm a választ !
 

Adamka1388

Újonc
2023. 07. 07.
50
119
Marosvásárhely
V4 karakter
James Hassaid
LV karakter
Adam K Wright
Sziasztok!
Ha elfogadják a jelentkezési lapomat, akkor miből érdemes felkészülni a meghallgatásra?
 

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
170
71
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Sziasztok!
Ha elfogadják a jelentkezési lapomat, akkor miből érdemes felkészülni a meghallgatásra?
Nagyon semmire, IC a karaktereddel kapcsolatosan kérdezünk, illetve azt nézzük a leginkább, milyen az RP tudásotok, szókészletetek, íráskészség, stb. TS-en pedig egyszerű kérdések, semmi olyat nem teszünk fel, amihez valamit előre meg kéne tanulni
 
  • Tetszik
Reactions: Adamka1388