Aisa Fuento jelentkezése a See Citiy Car Servic-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

carbamazepine

Barangoló
Támogató
2019. 04. 06.
96
54
Sopron
LV karakter
Bob Nilson
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Aisa Fuento
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED:27223 játszott percem van.
IC SZINT: 23

KOROD: Jelenleg 23. életévemet töltöm.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/lkOp0GJ

EDDIGI FRAKCIÓID: SEE v2 a Nemzeti Adó és Vámhivatalnál voltam 1 hónapot, nem tudtam beilleszkedni zavaros volt a szerepjáték nekem. Voltam az OMSZ-nél 3 hónapig. az nagyon tetszett mivel érdekel mostanáig a tudomány és az egészségügy. Taxinál is voltam de ott se sokáig. Illetve legutobb fél éve a Fix&Drive-nál is Vontatós voltam. Most jelenleg a Parkolás Felügyeletnél vagyok.
TÁVOZÁSAID OKA: A NAV-ban nem teljesítettem az elvárt szintet, a Taxi megszünt, az OMSZ ben kiléptem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még a SCCS-ben.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Aisa Fuento
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Hétköznap 3-4 órát tudnék a frakcióra szánni, mellet van mellék frakció is.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 órát tudnék aktívan a frakcióra szánni.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen rendelkezem TS3-al és működő mikrofonnal.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, Rendelkezem.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Nimródnak hívnak, haverok csak "Kopasz" 23. életévemet élem, Magyarországon élek, Sopronban lakom.(Győr- Moson- Sopron) Jelenleg két szakmám de egyiket se használom, szeretem. Szeretnék Mentőtiszti Főiskolára menni, mert mindenem az életmentés, viszont addig kint dolgozom Ausztria Alsó részén egy vidámparkban Szakácsként dolgozom, St. Margaretenben a FamilyParkban. Ez egy szezonális munka szóval télen itthon vagyok többet. és többet tudok fordítani a szervezetre. Röviden enyit kell tudni rólam.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Voltam már szerelő frakcióban itt a szerveren a Fixnél, de kiváncsi lennél milyen lehet egy másik csapat tagja lenni. És az anyagi erőforrásokat akarom pótolni ezért is jelentkeztem.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Köszönöm hogy elolvastad.​
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.11.29.20:00
Akkor gyere ha az SCCS frakció lesz az elsődleges, tehát nyitvatartásban ugyan úgy bent kell lenned szerelni, pf-es munkád akkor tudod végezni ha az sccs nincs nyitva az az amikor nem kötelező szerelni a tagoknak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.