Aiden William Jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LuisL

Újonc
Támogató
2022. 02. 09.
36
43
Erdély, Kézdivásárhely
V4 karakter
Itsuki Akiyoshi
LV karakter
Luis L Hiddleston
V2 karakter
Aiden William
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Aiden Willam
Születési hely, idő: White County, 1997.05.09.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonszám: 206979
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Jefferson
Legmagasabb végzettsége: Villanyszerelő Végzettség.
Eddigi munkahelyei: Bányász, Taxis, Buszsofőr, és Beszállitó egy cégnél.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát!
Aiden William vagyok, 1997.05.09-én láttam napvilágot egy nagyon szegényes faluban, White County-ban. Apám nevelt fel, ugyanis Édesanyám születésem után 2 évvel egy autóbalesetben szenvedett halált. Mivel sorsunk nagyon rosszul ment, igy alkalmi munkákból volt meg a mindennapi kereset. Nagyon fiatal koromban már munkába kellett álljak az iskola mellett. Ez idő alatt felnőtt ember lett belőlem és tanulmányaimat elvégezve úgy döntöttem, hogy See City-be költözök. Életem ezen a ponton egy hatalmas fordulatot vett, amikor a városba kerülve egy hatalmas munka lehetőség tárult elém. Minden erő bedobásommal elértem, hogy felvételt nyerjek a város parkoló őrei közé. Itt úgy éreztem, hogy az életem rendbe jön és részben igy is történt, de egy napon megváltozott minden. Jött egy hivás, hogy Édesapám a szülőfalumban az éjszaka elhunyt. A tudat annyira magam alá csavart, hogy nem tudtam a munkára koncentrálni, ezáltal rövides időn belül nem tudtam folytatni a pályafutásom. Utóbbi éveimet egy cégnél töltöttem, beszállitóként, de úgy érzem ideje egy elhivatottabb munkába kezdjek. Munkatapasztalat terén nagyon fejlett vagyok, ugyanis számtalan helyen megfordultam már, kint vidékeken. Tanulmányaimra nagyon odafigyeltem, igy ezek az évek gyorsan és probléma mentesen elszálltak. Rendelkezem középfokú angol vizsgával, illetve egy villanyszerelő szakmával is. Nem szeretnék Édesapám sorsára jutni, igy meg sem fordult a fejemben családot alapitani, elsődleges célom saját magam rendbe tétele és ez remélem sikerülni is fog.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Luis
Mennyi idős vagy: 17 éves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Általános iskola
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 1500 perccel rendelkezem.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért:
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: https://imgur.com/a/hJKpOnE
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
Milyen karaktert RP-znél nálunk?
Egy sima kezdő pályafutót szeretnék RP-zni, akinek Aiden William lenne a neve. Nagyon nagy elvárásai lennének maga felől és a kolégái felől is, és akinek az élete munkája lenne a rendőr élet. Egy csendes, igazságos rendőr lenne. Emellett nem lenne se felesége se fia. Mindig a legjobbra törekszik, és a maximálisat kihozza magából.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel szeretek csapatban dolgozni. Kedves, szorgékony, terhelhető ember vagyok. Ezen kivül mindig a maximálisat hozom ki magamból.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Még nem voltam.

Mutatkozz be nekünk!
Ambrus Magor vagyok 17 éves, Erdélyben élek, egy szerény kis faluban, név szerint Futásfalván, Kovászna megyében. Van egy kistestvérem is ő még csak 13 éves. Édesapám Németországban dolgozik, eleinte mezőn, mostmár kamionos állása van. Igy nagyon keveset van itthon, az Édesanyám pedig egy bankban. Informatikus szakon járok iskolában, amiből még van hátra 1 évem. Tanulmányaimmal nincs baj, elég jó tanuló vagyok. Általában 10 és 8 között kapom jegyeimet, ami Magyarországon olyan 4-5. De azért néha becsúsznak kicsit rosszabbak is. Délutánjaim hamar elrepülnek mivel kosárlabda edzésre járok. Ezen kivül még matekórára és román órára is mert elég gyenge vagyok belőlük. Esti óráimban amikor már nincs semmi dolgom, akkor szoktam MTA-zni, azon belül SeeMTA-zni, vagy esetleg könyvet olvasok, vagy verset irok. Ezek általában eltartnak éjfélig is, amitől reggel egy élő-halott vagyok. Hétvégenként általában erdőre járok, vagy esetleg halászok. Mostanában inkább az erdő, mert befagyott tavakon, valljuk be nem a legkönnyebb halászni. És a hétvége az amikor igazán tudok lazitani. Aztán kezdődik minden előlről...

 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Aiden William!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.02.21 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.02.21 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.