Aiden William jelentkezése az SGH csapatába!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LuisL

Újonc
Támogató
2022. 02. 09.
37
43
Erdély, Kézdivásárhely
V4 karakter
Itsuki Akiyoshi
LV karakter
Luis L Hiddleston
V2 karakter
Aiden William


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Ambrus Magor vagyok 17 éves, Erdélyben élek. Van egy kis testvérem aki 13 éves. 11-ik osztályba készülök informatika szakon. Viszont tovább tanulás szempontjából a rendőrség kézen fekvőbb. Két főbb hobby-m van, az pedig nem más mint a kosár, és a gitár. Általában szabadidőmben a szerveren játszok. Általában kedves, segitőkész vagyok.

Mióta játszol a szerveren?

2018 óta játszok a szerveren, viszont volt 3 év kihagyásom. Tehát komolyabban kb 6-7 hónapja játszom.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Aminek a legjobban örülök az az, hogy szert tehettem sok barátra, és kipróbálhattam magam különböző frakciókba.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Legális frakciók: NAV, Fix&Drive, Taxi.
Illegális frakció: Irish.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Még sajnos nem voltam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Amióta játszom a szerveren azóta szeretnék a See Game Helpdesk tagja lenni mivel szeretnék segiteni a playereken, új barátokra szeretnék szert tenni. Ezen kivűl szeretnék egy nagyon jó csapathoz tartozni.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Legjobban az motivál, hogy segitsek a playereken.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Naponta 6-7 akár 8 órát.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Először is felmérném a szabálytalankodás súlyosságát. Ezután megnézném hányas szintű az illető. Ha 5-ös szintnél nagyobb, vagyis már nem kezdő, abban az esetben hivnék egy adminisztrátort. Viszont ha kezdő játékosról van szó, akkor felajánlanám, hogy segitek neki, máshogy mondva betanitanám. Ha el fogadja akkor segitek neki, ha viszont nem akkor hivok adminisztrátort.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Szerintem ha van normális elő RP akkor megengedett, viszont ha csak bejönne egy player és random elkezdene ütni egy másik playert akkor adminisztrátort hivnék NonRP indokkal.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Tájékoztatom, hogy ezt a feladatot csak adminisztrátor tudja elvégezni, ezután szólnék egy adminisztrátornak, hogy ennek a játékosnak segitségre van szüksége.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szólnék egy adminisztrátornak, hogy törölje a hirdetést.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Ha az ütközés kicsike, vagyis koccanás akkor szerintem megengedett. Viszont ha nagy az ütközés és beirja, akkor szólok egy adminisztrátornak, hogy hanyag RP-t csinált.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Elsősorban vissza adnám az összeget, majd tájékoztatnám hogy ez vagyon átruházásnak minősül.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Megkérdezném az adminsegéd chaten a választ.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Szólnék egy adminisztrátornak, hogy pénzt kéreget PM-ben.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Teljes mértékben hagynám az RP-t és segitenék.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

városháza, autókereskedés, pláza, rendőrség, kórház, autósiskola.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat: Első sorban el kell menni a plázába megvásárolni a tárgyakat a horgászbot elkészitéséhez. Ezután elkészited a horgászbotod, majd veszel egy bottartót, és csalikat. Elmész egy olyan helyre ahol lehet horgászni. (Ismertebb helyek a déli határ, és a palominoi tó) Ezután leteszed a bottartód, majd előveszed a horgászbotod és ráakasztod a csalit. Amint ez kész van bedobod a csalit a vizbe, leteszed a bottartóra és vársz amig kapás lesz (sipoló hang fog figyelmeztetni). Ezután kézbeveszed a botot, majd megjelenik egy minigame amiben középen kell tartsd a csúszkát a bal vagy jobb klikk segitségével, ha ez sikerült és kihuztad a halat, akkor eladod egy hal felvásárlónak, amit angel pineben vagy palominoban találsz meg.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kamionsofőr: Első sorban felveszed a munkát városházán, majd elmész Blueberry-be a telephelyre. Elveszed a kamionodat, amit úgy tehetsz meg, hogy belemész a kék CP-be. Ezután elmész egy rakodó helyre a térképen. Megrakodnak majd elszállitod a rakományt a kijelölt helyre. Amint oda értél a kapott fuvarlevelet átadott az ott lévő NPC-nek. Ezután megkapod a tapasztalati szinted és a fizetséged. Majd újra rá klikkelsz az NPC-re és felveszel egy újabb fuvart.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm: A térképen vannak elhelyezve farm ikonok, amelyik neked tetszik ahoz odamész és kibéreled azt a farmot, aminek költsége előre 4.500.000 forint, majd 1.500.000 hetente. A vidámpark mellett megtalálható a piac, ahol meglehet venni a kellő tárgyakat a farm elkezdéséhez. (vetőmagok, öntöző kanna). Hogy a farmot kitöltsd 40 darab vetőmagra van szükség. Ezután jön a munka időigényesebb része, az nem más mint a farm megművelése. Meg kell kapálni a földet, majd egy ásó segitségével kell ásni egy lyukat ahová beteszed a magod. Miután betetted a magot vissza temeted a lyukat, majd megöntözöd a földet. Amiután minden kis részen elvégeztük ezt a munkálatot, azután naponta 1-szer, esetleg 2-szer megöntözzük őket, ezzel biztositva a növekedésüket. Miután eltelt pár nap és kinőttek a magok, eltudjuk adni a piacon, ami egy minigame segitségével történik.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos voltam.
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos voltam egyszer.
 
  • Tetszik
Reactions: Zsombykah

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
ELUTASÍTVA

Nem teljesíted az alap követelményt - UCP jailek miatt most nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.