Aiden William jelentkezése a Fix&Drive köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LuisL

Újonc
Támogató
2022. 02. 09.
45
46
Erdély, Kézdivásárhely
V4 karakter
Luis L Hiddleston
LV karakter
Luis L Hiddleston
V2 karakter
Aiden William
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Magor vagyok, 17 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Komolyabban a szerveren 6 hónapja játszom. 8100 játszott perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos volt. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap 4-5 órát, hétvégén 6-7, akár 8 órát. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Ambrus Magor vagyok 17 éves, Erdélyben élek, egy szerény kis faluban. Van egy hugom aki 13 éves. Informatika osztályban vagyok, viszont továbbtanulás szempontjából a rendőrség nekem kézen fekvőbb. Két nagyobb hobby-m van, az nem más mint a kosár, és a gitár. Szabadidőmben általában MTA-zok, vagy valami mást játszok a gépen. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Aiden William ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1990.05.09 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Tisztikari egyetem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mivel még régen Édesapám sok autót szerelt, és ezért én is megszerettem a szerelést, ezért szeretnék egy szerelő munkahelyhez tartozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Születési helye: Los Santos.

Anyja neve: Laura Goldman.

Apja neve: Aiden Johnson.

Lakhelye: San Fierro

Rendelkezem: Személyigazolvánnyal, jogositvánnyal, valamint ADR vizsgával.

neme: Férfi.

Korábbi munkahelyei: Buszsofőr, kamionos.

Pár mondat magamról: Aiden William vagyok, 1990.05.09-én láttam napvilágot egy nagyon szegényes kis faluban, White County-ban. Apám nevelt fel, ugyanis édesanyám születésem után 2 évvel egy autóbalesetben életét vesztette. Mivel sorsunk nagyon rosszul ment, így alkalmi munkákból volt meg a mindennapi kereset. Nagyon fiatal koromban már munkába kellet álljak az iskola mellett. Ez idő alatt felnőtt ember lettem és tanulmányaimat elvégezve úgy döntöttem, hogy San Fierro-ba költözök. Életem ezen a ponton egy hatalmas fordulatot vett, amikor a városba kerülve egy hatalmas munka lehetőség tárult elém. Minden erő bedobásommal elértem, hogy felvételt nyerjek a város parkoló őrei közé. Itt úgy éreztem, hogy az életem rendbe jön és részben ez így is történt, de egy napon jött a hívás, hogy édesapám a szülőfalumban az éjszaka meghalt. A tudat annyira maga alá csavart, hogy nem tudtam a munkára koncentrálni, ezáltal rövides idő után nem tudtam tovább folytatni a pályafutásom. Utóbbi éveimet a Waberers cégnél töltöttem, beszállítóként, de úgy érzem ideje egy elhívatottabb munkába kezdjek. Munkatapasztalat terén nagyon fejlett vagyok, ugyanis számtalan helyen fordultam meg, kint vidéken. Tanulmányaimra nagyon odafigyeltem, így ezek az évek gyorsan és probléma mentesen elszálltak. Rendelkezem középfokú angol nyelvvizsgával, illetve egy villanyszerelő szakmával is. Nem szeretnék édesapám sorsára jutni, így meg sem fordult a fejemben családot alapítani, elsődleges célom saját magam rendbe tétele és ez remélem sikerülni is fog
~

Aláírás:
Aiden William.​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: jumpi

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a hétvége folyamán ( 07.30-31. ). Erről még egyeztetünk!
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.