Aiden Reynolds --> Aziz Samyr, Dushane Samyr, Gonzalo Carnicer [Dexter]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bajnok0502

Újonc
2023. 03. 10.
21
12
Kecskemét
V4 karakter
Zharie Dawson
LV karakter
Aiden Reynolds
V2 karakter
Michael La Barbera
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Aiden Reynolds >

Panaszra tett játékos neve:
<
Aziz Samyr, Dushane Samyr, Gonzalo Carnicer >

Panasz oka:
<
Sziasztok! Első sorban az lenne a problémám hogy a mai nap folyamán feleslegesen el kezdtek lőni korháznál. Erre nem hívtam admint. És itt a másik probléma hogy annyit látok hogy valamelyik a három közül indokolatlanul TK-ra lövi a frakció kocsinkat. Tudtommal ők civilek nem értem hogy miért csinálják ezt, de még ha frakcióban lennének akkor sem kellene így viselkedni. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/sc5ezn, ez az a videó amelyben a noreason lövöldözés van korháznál. https://streamable.com/7jts0i itt meg az FK kocsi rongálása látszódik. >

Megjegyzés:
<
A zenéket nézzétek el a videókban. :) >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: B4Ly és hokes

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
574
614
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Sziasztok! A panaszt át beszéltük a szerveren mivel időközben elérhető lett mindenki illetve report is lett nyitva ezzel kapcsolatba.
Átbeszéltük a hibákat illetve a félre értéseket. Azt, hogy pontosan kiüthette szét a frakció járművet csak találgatni tudunk pontos infó nincs erről. Mindenki logja át lett nézve ebből az időből és senkinél nem volt fellehető, hogy valamilyen sérülést szenvedett volna vagy valamilyen eszközt vett volna elő amivel ütötte az autót.
A kórháznál való lövöldözést szintén át beszéltük és egy ilyen kaliberű beszólás nem elegendő ahhoz, hogy rá lőjenek valakire. Dushane elmondása szerinte csak figyelmeztető lövés került leadásra nem volt több.
Szankciót senkinek nem osztottam korrekten áttudtunk beszélni mindent.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.