Aiden Porter jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Aiden

Újonc
2019. 01. 11.
51
45
Szolnok
V4 karakter
Anna Westmiller
LV karakter
James Westmiller
V2 karakter
Aiden Porter

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ


Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Fecó és 16 éves vagyok ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, SAMP és egyéb szervereken?

~ 2016 óta vagyok az MTA közösség tagja. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017-06-27 - 54.074 Perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, névváltásokról is!)

~ Igen voltam jailben, de kitiltva nem voltam, és nem is szeretném hogy arra kerüljön sor. Képek:
HYSWd1V.png

qwEEmKx.png

Rc6WeCz.png
~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?

~ Nincsen ismeretségem. ~


Melyik frakcióban voltál ezelőtt és mennyi időt töltöttél el ott?

~ Sok frakcióban voltam már, de pontos időt nem tudok mondani. De azért kijelenthetem, hogy elég sok időt töltöttem a frakciókba. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Igen tudnám. Naponta 4-5 akár 6 órát is online tudnék lenni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Fecónak hívnak, és 16 éves vagyok. Most megyek 11. osztályba, ahol szeretnék jobban teljesíteni az elmúlt évekhez képest. Szabadidőmben focizni és horgászni szoktam menni ha akad rá alkalmam, de ha nem akad akkor pedig a haverokkal szoktam számítógépen játszani. A focit verseny szerint űzöm már lassan 11 éve. A horgászat csak hobbi, ha esetleg egy kis lazulásra lenne szükségem, de viszont a szerver is fontos számomra, mert a sok barátom játszik itt. Sok mindent köszönhetek az itt lévő játékosoknak és adminoknak, hisz sok embert ismertem meg az elmúlt 3 évben, és azt is kijelenthetem, hogy rp tudást is szereztem, amióta itt játszok. Szeretnék még több embert megismerni, és szeretnék sok barátot szerezni még a szerveren, de az rp tudásom javítása sem tartozik az utolsó céljaimhoz. ~



IC RÉSZ



Teljes neve:
~ Aiden Porter ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos - 1995.04.12 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi + Autószerelő szakma és Autóelektronikai műszerész ~


Bejelentett állandó lakcím:

~ Palomino, Creek st. 13. ~


Személyi igazolványáról egy kép:

~
GSN3QRs.png
~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Autószerelő és autóelektronikai műszerész végzettségem van, amit szeretnék hasznosítani. ~


Elfogadja a szervezet minden szabályzati pontját, valamint rendelkezik-e a belépéshez szükséges összeggel?

~ Igen. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Aiden Porter a nevem, 1995.04.12-én születtem Los Santosban. Los santosi általános iskola tanulója voltam amit 2001-ben kezdtem el, majd 2009-ben továbbtanultam a Los Santosi Műszaki Szakképzési Centrumban, ahol autószerelő és egyben az autóelektronikai műszerész szakmát sikerült elsajátítani. Sikerült a legkorszerűbb, és a legjobb szerelési technikákat megtanulni, és megtapasztalni is. Szakmai gyakorlatomat egy kis autószerelő szalonban töltöttem, ahol sikerült megtapasztalnom a csapatmunkát, és az autószereléshez tartozó szükséges ismereteket, amit az iskolában nem tanítanak. Nagyon megvoltak velem elégedve a gyakorlat ideje alatt tehát a szakmai gyakorlatomat sikeresen végeztem el. Azután pedig következett az Érettségi, és a nyelvvizsga. Mindkettőt sikerült megszerezni, és szinte kitűnő osztályzataim születtek. Amikor elvégeztem az iskolát, nem került kérdésbe, hogy szeretnék még többet megismerni az autószerelésről, és amikor tehetem, elmegyek egy képzésre, hogy ne maradjak le a korszerűsített autók javítási technikájáról, és a korszerű szerszámokat is szívesen kipróbálom. Amióta végeztem az iskolában, azóta rengeteg képzésen voltam, tehát ismerem a ma legmodernebb autók minden kis zugát. Ahogy telik az idő, rájöttem, hogy a legjobban nekem való szakmákat választottam. ~


Aláírás:



Aiden Porter

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Benjiv2

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
Csatolj képet a névváltásokról is!
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Keress fel egy leadert a holnapi nap folyamán 16:00 órakkor, ha nem megfelelő az időpont jelezd privátban. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.