Aiden Demonte jelentkezési lapja az állományba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JustAiden

Barangoló
2019. 01. 10.
98
97
21
V4 karakter
👑Aiden Demonte👑
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
-Sziasztok! Az én nevem Dávid.-
| Hány éves vagy? |
-Jelenleg 21 éves vagyok.-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-2017-2018 körül regisztráltam fel, az akkori SeeMTA V3 szerverére. És azóta is kisebb nagyobb kihagyásokkal. De mostanában egyre aktívabban, játszom a szerveren.-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-76853 (lvl 41)-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Még hálistennek nem voltam -
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Nem voltam még kitiltva a szerverről. -
| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
-Régebben voltam NAV-ban, de akkor inaktivitás miatt ki voltam rúgva mert nem jeleztem előre hogy nyári szakmai táborban vagyok, így 1 hónapig nem voltam max 1-1 órákat fenn.-
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-Munka után, délutánonként tudnék játszani a szerveren 3-4 óra hosszákat. Ha ebből legalább dutyba vagyok 3at, szerintem simán megvan. +hétvégente jóval többet fenn tudok lenni.-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Szeretnék egy közösséghez tartozni, tetszik a legális frakcióknak a jellege, kifejtve az, hogy mindig van valami tenni való (ha nincs is különösebben, akkor is járőrözés, és akkor is van 1-1 igazoltatás vagy bármi egyéb kisebb dolog, de mindig van tenni való.)-
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-Működő mikrofonnal ami géphez csatlakozható nem rendelkezem (a TGF idejére discordra fel tudok menni telefonról, bemutatkozni) TS3,discord is van, mindkettőt tudom használni, full time nem tudok beszélni. (nem azért van ez mert zsugori lennék venni egy pár ezer forintos mikrofont, csak a laptopom amiről játszok (egy újabb lenovo) nincs rajta mikrofon jack port. Így mivel nagy informatikai zseni nem vagyok, ez még nem került megoldásra, de ha van rá megoldás akkor azt szívesen fogadom akár innen is.-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Aiden Demonte-
| Születési helye, időpontja: |
-Los Santos, Los Santosi korház 1985.08.05.-
| Telefonszáma: |
-+38-76-980-8208-
| Ön büntetett előéletű? |
-1x ültem adócsalásért, nem szándékosan történt. Csupán a hiányos vállalkozói tapasztalatok és a figyelmetlenség okozta galiba.-
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyőrnek? |
-A pénzügyőröknek a feladata elsősorban a bűnmegelőzés, illetve a meglévő,már elkövetett bűnök utáni szankciók véghez vitele. (pénzügyi, és a hatáskörhöz tartozó szektoron belül természetesen). Határon való tevékenykedés. PL: illegális árú bevándoroltatásának a megakadályozása.-
| Ön szerint mi a költségvetési csalás? |
-A költségvetési csalás az egy összefoglaló fogalma bármilyen féle fajta adócsalásnak, ennek is több formája van. Van amikor a bevételi oldalról nézve, van hogy munkáltatói oldalról nézve. A bevételi oldalról nézve pl amikor valaki nem ad számlát, nem állít ki a szolgáltatásról semmi féle papírt, így az nem nyomon követhető. Ez egy példa az adócsalásra.-
| Milyen bűncselekmény esetében jár el a Nemzeti adó- és Vámhivatal? |
-A NAV avagy Nemzeti adó- és Vámhivatal a pénzmozgásokat követi le és figyeli azokat. Import és export cikkek illegális bevitelét akadályozzák meg a határon. -

kisvonal.png

 

Ethan

Klaviatúra gyilkos
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
698
1 045
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden

NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
✉ vezetoseg@nav.see


Tisztelt Jelentkező!
Tájékoztatom, hogy jelentkezési lapját a Vezetőség elutasította!



San Fierro, 2024.10.21.
Ethan Chambley
pénzügyőr Százados​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.