Aiden Cooper jelentkezése a Fix&Drive Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oszi.

Újonc
2019. 02. 11.
30
16
22
Orosháza
V2 karakter
Aiden Cooper
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bence, 21 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-ban regisztráltam a szerverre, azóta rengeteg szünettel, de aktív tagja vagyok a közösségnek. 22973 játszott perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 2-3 óra hossza, ez függ a magánéleti munkától is. A kötelezőt tudnám tartani. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok, Bencének hívnak, 21 éves Békés Megyei lakos vagyok. Szeretnék végre kicsit visszatérni a SEEMTA világába, ezért arra gondoltam, hogy a SCCS nem is lehetne rossz választás. Szabadidőmben, mindig a fránya számítógépet püfölöm, vagy sportolok, esetleg kirándulok kedves párommal. Aktivitásomat figyelve, körülbelül 1,5 éve nem játszottam a játékkal, ez köszönhető a változó kornak, költözködés, önálló élet megkezdése, így nem sok időm volt bármely játékkal is játszani. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Aiden Cooper ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro, 1992.11.09. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Anyagi helyzetem sajnos megköveteli, hogy egy jól fizető állást vállaljak, úgy gondolom, hogy szerves része lennék a csapatnak és könnyen megbarátkoznék a helyzettel. Komolyabb munkahelyet is keresek egyben, sajnos meguntam már az alkalmi munkákat, szeretnék egy állandóan bejelentett helyen dolgozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ ~

Aláírás:
Aiden Cooper
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: zozo117 és DriftV2

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Szia! Szinte szóra pontosan azonos a két céghez beadott lapod, legközelebb figyelj rá, hogyha a Fix-be adsz be lapot akkor ne az SCCS legyen számodra jó választás. Kicsit ellentmondásos és fura is. :) - ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.