Aiden Carter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

C0N3Y

Zöldfülű
2019. 05. 30.
214
176
📍
V4 karakter
Floriano De Pagnotto
LV karakter
Dexter Owens
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Carter​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Aiden​
A.4 Születés ideje: 04/05/1964​
A.5 Születés helye: Las venturas - Neveda - 89101​
A.6 Nem: férfi​
Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas​
A.8 Telefonszám: 38761112051​
A.9 E-mail cím: AidenC@seemail.com
Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Las Venturas Medical Services​
Betöltött pozíció: Senior Medicalist​
Feladatköre: Helikopter pilóta​
Alkalmazás intervalluma: 02/24/2018 — 11/14/2018​
Szerződésbontás indoka: Felmondás.​
Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: Nem voltam.​
Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[x] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​
Egyetemi szaktárgy típusa:
[x] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[x] Egészségügy/Orvostudomány​
Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve:UNLV-School Of Dantal Medicane, Nevada Law Enforcement Academy.​
A látogatás intervalluma:04/01/2011 — 12/17/2015 -----04/01/2016 — 12/17/2020​
Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[x] Igen​
[—] Nem​
B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​
B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​
B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​
B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​
B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[x] Nem​
B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[x] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​
B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[x] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—]] Ázsiai​
[—] Amerindián​
Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A webet böngészve bukkantam rá a eshetőségre.​
C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen.​
C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam.​
C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Olasz,Orosz.​
C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​
C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​
C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem.​
C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? (THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem.​
Tanúsítvány
A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​
OOC Információk
D.1 Életkorod: 16​
D.2 Neved/beceneved: Beni​
D.3 Bemutatkozás: Benjaminnak hivnak, Pest megyében élek egy kertesházban jelenleg 2 testvéremmel, és szüleimmel. Már rég óta játszom szerep játékokat a Las Venturast is 2018 áprilisában kezdtem, még az első számitógépemen, azóta volt 1-2 kihagyás, attól eltekintve napi szinten vagyok fent a szerveren és emiatt megfordultam már több frakcióban mint az Orosz maffia, Italian criminals, LVMS, és a Redline Auto Services. A kettő leghoszabban eltöltött időt, a Redline illetve az LVMS volt, több hónapon keresztül, viszont megromlott a közösség, ezért kiléptem. Mindig is szerettem Rp-zni és közösségekbe tartozni, ezért jelentkezem hozzátok jelenleg.​
D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2016​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2018 D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy frissen diplomázott, vággyal teli nőt. Kellően elkötelezett a munkamorálja terén, becsületesen végzi dolgát. Őszinte, s egyben kitartó személy.​
D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Szeretnék egy új területeket felfedezni a szerveren belül, szinesebb Roleplay-t játszani, illetve szeretnék egy stabil poziciót elfoglalni, ami fent maradhat.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! törzsgyökeresen más szabályok vannak érvényben a két ország között. Amerikában sokkal enyhébbek bizonyos szabályok, emiatt több bűncselekmény elkövetés, illetve szabály szegés történik. Az Amerikában lévő hatósági szervek tagjai jóval kiemelkedőbb kiképzésben részesülnek.​
D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):

D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):

 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Ezt a mintát nem tudom honnan nézted, de már rég nem ez van. Nyisd újra a megfelelővel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.