Adrian Cordoneanu jelentkezése az SCCS állásajánlatára!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kuvikk

Barangoló
Támogató
2020. 04. 21.
102
38
V4 karakter
Damian Mayson
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Adrian Cordoneanu ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-ben regisztráltam a v2 szerverén. 100.500 játszott perccel rendelkezek. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 47-es szintű vagyok jelenleg a szerveren. ~

Milyen idős vagy?
~ 17 éves. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már régen,SCCS-ben is voltam,olyan okkal léptem ki,hogy számitógép meg időprobléma.De ez mára változott,akkor ott voltak a vizsgák,kellett tanuljak. Honvédségben is voltam,ott viszont már leadtam,mivel megismertem egy jó közösséget és akartam más frakcióban is kipróbálni magamat. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Már nem is tudom melyik volt az utolsó fraki,de fentebb mellékeltem a távozások okát! ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék beilleszkedni egy új társaságba,ahol jól érzem magam.Szeretnék a szerveren minél több időt eltölteni,mivel az ilyen munkák amik vannak a szerveren elég unalmasak,elavultak.Nem lehet rp-zni,igy gondoltam beadom ide a jelentkezésem. Szeretnék több játszott percet szerezni,zöbb élményt,több rp szituációt keresni,valamint pénzt is keresni persze. Szeretném kamatoztatni az rp tudásomat,valamint szeretnék új barátokat megismerni,akivel tudok majd az elkövetkezőkbe játszani a szerevren. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen,rendelkezem! ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4óra.hétvégén több. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még! https://imgur.com/GGWcH0e ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/eSlpk0c ~

Volt-e már névváltási kérelmed?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen! https://imgur.com/FSSBI3A ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Romániában élek,Kovászna megyében a családommal egy családi házban.Van egy testvérem ő 30 éves,cége van valamint mérnök.Édasapám szintúgy mérnök és édesanyám könyvelő.17 éves vagyok,környezetemben nagyon sok fajta személy létezik,a gorombától,a legjobb barátig minden.Eléggé jól értekezek mindenkivel,általában egy vadidegennel is úgy elbeszélgetek,mint akit mér 10éve ismernék.Megvan az a képességem,hogy együtt tudjak müködni csapatban,de a munkámat persze egyedül is eltudom végezni.Jelenleg 11.osztályos vagyok,a Székely Mikó Kollégium tanulója vagyok,fogorvosira készülök.Tanulás mellet persze mindig ott vannak a barátok,barátnő és a gépezés is.Elfoglaltságom a sétálás kutyával,biciklizés,kosarazás.Semelyiket sem űzom versenyszinten! Kedvenc kocsi márkám a BMW,azon is belül az 5 seria,azon belül az F10 és E60 model.Nagy koromban majd ehhez viszonyitva szeretnék kocsit venni magamnak.Egyik keresztapám egy személyszállitó vállalatnál dolgozik és nagyon de nagyon sokszor szoktam vele járkálni ,embereket elvinni több 100km-re.Nagyon sokat vagyok kocsiközelbe,nagyon jól ismerem a kocsikat.Elég sok időt szoktam tanulmányozgatni,statisztikákat nézni.Nagyjából ez az én környezetem és elfoglaltságaim. ~
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak.
Kérjük keressen fel egy vezetőségi tagot.​

George R'Soyaga - See City Car Service​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.