Adree Jelentkezése [ Bővítve, meg ilyenek ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

adrika

A kutya harap, de köcsög.
2019. 01. 10.
454
1 959
DE
V4 karakter
otis noble



moderator-jelentkezes.png






InGame neved


Ramón Carrilo Villarreal




Mióta használod a TeamSpeaket?


Lassan 2 éve.




Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?


Hétköznaponként 4, hétvégenként 6 órát nagyjából.




Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?


3-4 óra felé saccolható.




Miért válasszunk be téged a csapatban?


Könnyen tanulok, sajátítok el dolgokat. Én, és még pár ember elmondása szerint jól bánok az emberekkel, nem olyan egyszerű felhúzni az agyam. Szeretek csapatban dolgozni, közvetlen tudok lenni mint a segítségre szoruló emberekkel, mint a moderátor társakkal.




Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?


Szerintem akárhová jól jön egy új aktív tag. Könnyedékeny tanulásommal, és (szerintem) jó személyiséggel jól és hamar be tudnék illeszkedni. Rendesen, nem összecsapva végezném a munkám. Talán nem is csak egy jel adásban, vagy a csatlakozás kiosztásában tudnék segíteni, hanem egyes esetkenél XY szobába húzni a TGF -elni vágyó embert. Esetleg pár hasznosabb TS funkció felvázolása, ha szükséges lenne.




Miért szeretnél a csapathoz tartozni?


Szeretnék egy (remélhetőleg) jó közösséghez tartozni, meg hát segíteni a TeamSpeak felhasználóknak.Ne csak azért legyek fent, hogy a szerveren egyel több ember legyen fent, hanem legyen itt is valami betöltött szerepem, amit szívesen csinálok. Ezen felül, mostanság kezd bennem is jobban megérni aza mondat, hogy " Jobb adni, mint kapni." , így az utóbbi időkben pár embernek és pár NS frakciónak is felajánlottam a segítségem, és mikor tudok, vagy legalább próbálok nekik segíteni, olyan jó érzés, és tényleg nem csak ezért vagyok, hogy húzzam a játékos bázist, hanem hozzá is teszek.




Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?


A rendszeres TS használatból összeszedett praktikákat, kisebb okosságot át tudnám adni, valamint ha valaki rögtön egy személyt, vagy TGF lehetőséget keres, akkor útba irányítom, hogy melyik szoba felé induljon el. De a monoton munkát, mint például az FK jeleket is nagy örömmel osztanám ki. Rávezetném a kezdőket is a szabályzatra, és annak betartására sarkalnám őket. Meg persze, ha valaki a See TS -re úgy jön, fel hogy a percben töltötte a klienst, akkor neki bemutatom azokat a funkciókat, akiet itt fog használni, és amire szüksége lesz. Talán pár mellék alkalmazást is figyelmébe ajánlok, mivel könnyebb lehet az itt töltött ideje ( gondolok itt a csodás Overwolf -ra, vagy pár más alkalmazásra.).




Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása. Mindenkinek meg vannak a teljes mértékben privát dolgai, egyértelmű, és még RL is komolyan büntetik a hasonló kaliberű dolgokat.

Moderátort és a moderátor teamet, továbbá bármelyik adminisztrátort és nagyobb rangú embert szidni szintén TILOS! Ez is egyértelmű, senki sem szeretei, ha elküldik egy melegebb éghajlatra.




Moderátor/Operátor/Admin elől kilépni TILOS ha ügyintézés céljából húz be. Én sem szeretem, ha beszélek valakinek, és csak úgy faképnél hagy.



Ismeretség a teamen belül

Rilkesz, ha egyáltalán még moderátor.


Referenciáid

Nincsennek nagyon.


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

Párszor elmondom neki szépen, hogy nem tudok, meg nincs is mire fel adni neki képfeltöltési jogot. Ha nem érti meg, akkor meg, vagy megajándékozom egy kick -el, vagy áthúzom tanuló szobába. Ha meg továbbra is ezzel keres, akkor egy nagyobb moderátor segítségével szankcionáltatom.


Mutasd be magad egy 5-10 mondatban

Adrián a nevem, nagyjából másfél éve élek Németországban. Ez nincs kihatással sem a helyesírásomra, sem a szókincsemre, sőt csak tesz hozzá. Sajnos nem igen könnyen nyílok meg számomra idegen embereknek, de ha valakivel már egy kicsit is együtt dolgozom, ott már meg tud lenni a hangulat. Szeretem megnevettetni a társaságot, amiben vagyok, de jobb ha velem, mintsem rajtam nevetnek. Szeretem azt kimaxolni amit csinálok, mivel azon az elven vagyok, hogy vagy semmi, vagy ha csinálok valamit, akkor azt a lehető legjobbra próbálom csinálni. A türelmem nekem is véges, mint minden embernek, viszont a pár hónap leaderség megtanított normálisan kezelni az érthetetlen embereket is. Én mostanában élem ki ezt a "NoLife" korszakom, ennek köszönhető a relatív jó aktivitásom. Szeretek kitűnni a sorból, messze áll tőlem, hogy birkaként kövessek 1-2 embert. Őszintének tartom magam, ha úgy van, én kimondom amit gondolom, persze nem egy utolsó tapló paraszt módjára.

MARTONKA válasza:

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
428
145
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
Egész korrekt kis lap, bár egy-két helyen még bővíteném.
Illetve a leírásodból eredően, ha lehetek oly tolakodó, és nem veszed magadra, akkor megkérdezhetném mennyi idős vagy?
 

adrika

A kutya harap, de köcsög.
2019. 01. 10.
454
1 959
DE
V4 karakter
otis noble
Nem értem miért ered eme kérdés a leírásból, de 16 vagyok.

EDIT: Bővítettem meg kicserélt egy képre a "fejlécet".
 
Utoljára szerkesztve:

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
hali, most olvasom elsonek a lapodat, eleg jo lett egy eselyt meger szerintem tamogatom /telo
 
Utoljára szerkesztve:

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 910
4 547
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
A formázásod nem tetszi, de tartalmilag annál inkább.
Frakció leaderként biztos megállnád a helyed mint moderátor.
 

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot !

Hosszas olvasás/gondolkodás után döntést hoztam eredmény: TÁMOGATOM !
Egyéb: Ismerlek és tetszik a lapod !
 

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
28
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Szia! Van bent 1-2 hiba, de tetszik, támogatom.
 

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.