Adolf Wolf lapja - Fix & Drive Mechanic Shop

norbert99

Újonc
2024. 06. 21.
2
1
V4 karakter
Adolf Wolf

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 16 ~

Mi az Account ID-d?
~ 223763 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 5 éve ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ LV-n játszottam fél évig, és v4en most kezdtem el napi szinten játszani már több mint egy hete, 3500 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Nem, ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 2-3 óra, vagy akár több ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, teljes mértékben! ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Aktív, maximalista, megbízható, tisztelettudó, kedves, segítőkész, gyorsan tanuló vagyok. Tetszik a környezet ahol dolgoznak a szerelők, sokszor voltam már a telepen és szimpatikusak a kollégák, úgy érzem jól betanítanának és megtanulnám a szakmát, és kiváló alkatrészekkel és munkaeszközökkel rendelkeznek. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Adolf Wolf ~


Születési helye, ideje:
~ 1997.05.08, Los Santos ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Smith Emma ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Mulholland Drive 365 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi, Gépjármű-mechatronikus 3 éves képzés szakma. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Kedves szerelők, Kiváló szakértelem, Legjobb munkaeszközök, Tiszta telephez és tökéletes elhelyezkedés, Minden megtalálható a telepen amire szüksége van egy embernek ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Szakmát tanultam, de gyakorlati részébe még kellene betanítás. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Aktívan dolgoznék és precízen, Megbízható vagyok nem csak össze vissza kokányolnám a kocsikat, Mindent rendbe tartok a helyén, Tiszta környezetet hagyok magam után és tökéletes munkát, Maximalista vagyok hiszen szeretek mindenből a legjobbat kihozni, Ha valamire megkérnek ott is próbálok törekedni a legjobbra és bizonyitani, Emelett szakmai tudásom is van és kis betanulás kellene és alkalmas is lennék a munkakörre. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Üdv! Adolf Wolf vagyok 27 éves srác! Apám Adolf Frank Aki nem régiben hunyt el autó balesetben, pontosabban 5 éve. Nagyon sok mindent köszönhetek neki hiszen ő is Autószerelőként dolgozott egy kis városban, ahol műhelye volt, emberi. Mindig is érdekelt a autó világa kicsiként Apum áltál. Azért is jutottam én is erre a munkakörre. De vissza az időbe kicsit, Mikor még kicsi tini fiú voltam nyaranta sokszor elmentem Apum műhelyébe. Akkor még csak ezt azt adtam neki a kezébe, és néztem mit is csinál, kérdeztem. Ahogy nőttem és eljött a ballagás időpontja, és hogy válasszak iskolát, hogy hova is tovább, akkor egy Gépjármű-Mechatronikus iskolát választottam ahol 3 évig tanultam. És mikor kitanultam akkor voltam 19 éves. És Apum műhelyébe foglaltam helyet és örültem hogy Apum is lesz a fönököm és sok mindent fogok tanulni tőle. Ott voltam nála 3 évig, és utána jött ez a szerencsétlenség hogy elhunyt. És azóta eltelt 5 év. Felnőttem, dolgoztam sok féle munkát amivel csak pénzt tudok szerezni hogy elkezdhessem életem. És jelenleg itt tartok hogy szerencsét próbálok. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Incognitoo

Újonc
2020. 12. 16.
68
38
20
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
a születési dátum és a kor nem illik össze de pacek kis lap lett. 1988(36 éves lennél akkor.)