Adók

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csongi

Barangoló
2019. 01. 10.
83
13
V4 karakter
Bruno R Richter
LV karakter
Fernando Jose
V2 karakter
Én vagyok
Szép napot/reggelt/estét!

Az ötletem az lenne, hogy amikor kézből adsz át pénzt egy játékosnak, akkor ne vonjon le belőle adót, ha átír valaki egy járművet/ingatlant ott se legyen. Illetve amikor kivesz valaki ATM-ből pénzt ott se legyen ilyen adó. Szerintem nem reális, hogy átadsz egy összeget vagy kiveszel egy összeget ATM-ből akkor levon belőle egy részt adóként.
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 891
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
Csáó! Szerintem kizárt, hogy az adót bármilyen formában kivennék, ez viszi ki a legjobban a pénzt a szerverről.
 

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
597
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Szerepjáték és elvileg realitásra épül.
Egy lada 300 ezer dollár, 87 millió forint.
Majd ha reális árakról tudunk beszélni, akkor felesleges lesz a kézből kézbe adó.
 
  • Tetszik
Reactions: Ervinj1 és Danesz

@beast

Újonc
2019. 01. 13.
32
32
Komló
V4 karakter
Latore Hollis
LV karakter
Darrnell Reese
Kézből kézbe én sem támogatom az adót, viszont amikor átírsz valamit, vagy ATMből veszel ki pénzt RL is van kezelési költség tudomásom szerint. Az maradjon.
 
  • Tetszik
Reactions: Titee

Csongi

Barangoló
2019. 01. 10.
83
13
V4 karakter
Bruno R Richter
LV karakter
Fernando Jose
V2 karakter
Én vagyok
Ha átírsz valamit akkor is konkrétan kézből kézbe adod a pénzt. Kezelési költségről pedig nem tudok.
 

milu

Woo Baby
2019. 01. 10.
285
2 051
V4 karakter
Roger Solem
Szió. TÁMOGATOM Az ötletedet Csongor barátom.
 

Blaise.

ExGameAdmin 5
2019. 01. 10.
407
220
Debrecen
V4 karakter
Blaise_F_Curry
Amikor átadsz valakinek pénzt, akkor valóban felesleges az adó. A többi maradhat.
 

Csongi

Barangoló
2019. 01. 10.
83
13
V4 karakter
Bruno R Richter
LV karakter
Fernando Jose
V2 karakter
Én vagyok
Csak az a baj, hogyha kiveszik a kézből kézbe adót, akkor már az átírásnál is kéne, mert így mindenki tudja úgy csinálni, hogy 1$ért átírja és kézben átadja a pénzt.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Nem hiszem,hogy olyan nagyon bántó lenne,nehogy már ezen a kicsi összegen akadjanak fent az emberek..
Wins kommentje pedig az összeset üti,egyetértek vele.
 
  • Imádom
Reactions: miyaa

Csongi

Barangoló
2019. 01. 10.
83
13
V4 karakter
Bruno R Richter
LV karakter
Fernando Jose
V2 karakter
Én vagyok
Nagyobb pénzeknél már számít az a "kis" összeg. És az árak sosem lesznek reálisak, mert ez nem a valóság és itt lehet durván befolyásolni például a jármű piacot.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Biztos,hogy 10-50-100 milliónál van jelentősége az összegnek amit kézben elvesz.. Igazából pár óra és vissza is kamatozza az ember.
Megkell érteni,hogy a szerver el van gazdagodva. Legalább az ilyen "kicsi" (hogy jobban tetsszen) összegek ne legyenek pluszba megtartva..
 
  • Imádom
Reactions: miyaa

Blaise.

ExGameAdmin 5
2019. 01. 10.
407
220
Debrecen
V4 karakter
Blaise_F_Curry
Mondjuk ezek az összegek nem fogják lassítani a szerver gazdagodását a továbbiakban sem, csak szimplán hülyén jön ki, hogy átadsz valakinek 10.000 dolcsit, és csak 9.800-at kap meg belőle.
 

creenyw0w

Újonc
2019. 01. 10.
71
103
23
Debrecen
V4 karakter
Jason Chapman
LV karakter
Jason Chapman
Igenis vonja le az adót egész nyugodtan.. így is rengeteg a pénz a szerveren, valahogy pedig ki kell vinni! :)
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Lassitani nem fogják,de IRL-hez képest igy is sok minden után nem kell fizetni. Nehogy már az a 200 dollár valakinek nagy kiesés legyen. Nagyobb összeg esetén pedig hamar visszakapja az elvont pénzt.
 
  • Imádom
Reactions: miyaa

Blaise.

ExGameAdmin 5
2019. 01. 10.
407
220
Debrecen
V4 karakter
Blaise_F_Curry
Ezzel nem fogják tudni kivinni a pénzt még csak olyan szinten sem, hogy bárki minimálisan is megérezze. De igazából mindegy, ha bent marad az sem érint senkit anyagilag, szimplán kicsit bugosnak tűnik, hogy levon 200$-t.
 

Csongi

Barangoló
2019. 01. 10.
83
13
V4 karakter
Bruno R Richter
LV karakter
Fernando Jose
V2 karakter
Én vagyok
Aki kereskedik például egy 1-2 milliós tárgyal, ott számít az a pénz szerintem, legalábbis nekem számítana. És nagyon nem reális, hogy átadsz egy köteg pénzt és levon belőle, engem nem is zavarna, ha meg lenne magyarázva, hogy hogy veszik el egy rész a pénzből, amit kézből adtál oda valakinek.
 

Escobar

crgyöngye.
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 09.
2 163
3 915
48
V4 karakter
Francesco G Escobar
Nem véletlenül lett kidolgozva az adórendszer, kell a szerverre.
Aki kereskedik, forgatja a pénzét, napi 10 új autót vesz, az ne rakja be ATMbe a pénzét, és meg van oldva.

 

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
597
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Rajtatok dísz az adminseged vagy adminok akartok lenni?
Fontosabb a kereskedésben a 2% (?) mint hogy az amúgy is percről percre romló helyzet pici fékezése.
Nagyon gáz.
Ha napi szinten csak 25 millió vándorol kézről-kézre akkor már fél millió meg lett fogva.
Azzal a mocskos 20.000 dollárral amit az 1 millióból leadoztál.

Igen nem a valóság, de azt lenne hivatott tükrözni.
De ezt is elszurtatok azzal hogy fun szerveznek kezeltétek az első pillanattól.
Régen kitették a kereskedőket a szerverrol amikor felvásároltak az autókat hogy keressenek rajta.

Két véglet van : a kereskedők akik támogatják mert a milliónkent 20 ezren függ hogy érvényesülnek e a chironert kitűzött céllal.

Illetve akik próbálják megfékezni őket és a realitás hanyatlását visszaszorítani.
Amikor ezt leszoljuk akkor az elodoket ítéljük el akik leromboltak a realitást és küzdünk ellenetek akik ilyen ötletekkel a realitás morzsajanak maradékát pusztítanátok el.
Ez a realitástalan script miattatok kellet, nem véletlen lett behozva.

Nem kell napi több millió plusz a szerverre.
Így is többszöröse jön be ahhoz képest mint ami megy ki.
(Ipadrol írtam így tele hibákkal)
 

@beast

Újonc
2019. 01. 13.
32
32
Komló
V4 karakter
Latore Hollis
LV karakter
Darrnell Reese
Ha átírsz valamit akkor is konkrétan kézből kézbe adod a pénzt. Kezelési költségről pedig nem tudok.
Én fogalmaztam rosszul, csak ha ATM-ből veszel ki pénzt van kezelési költség, de nem vagyok ebben sem biztos.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.