Adó fizetés

Kri5tofGAMING

Újonc
2023. 07. 05.
10
2
V4 karakter
Nathan Woods
Sziasztok szeretném fel vetni az ötletet hogy vegyük ki a szerverről a készpénz átadáskori adózást.
Esetleg ajnálanám helyette egy opcióként hogy amikor kapjuk a fizetést, akkor nőjjön egy kicsit az adó
Ennek oka még hogy az az 5% amit oda adsz valakinek hova lesz? Az érthető hogy adó, de az van a bankban is,
és meg RP közben ez megtörténik/levonódik egyből készpénzedből az a rész amit mondjuk detektorra vagy egyéb pénz keresős cuccra költenél vagy csekkek fizetésére.
Illetve még egy apró észrevétel. Tudtommal ha nem használtál még egy bankot akár irl, valamint nincs bejelentett lakcímed maximum egy garázs vagy farm,
akkor nem kéne költségeket levonniuk nem?
Remélem hogy tetszik az ötletem és sokan támogatják és hogy elég részletesen fogalmaztam
 
  • Tetszik
Reactions: sziakamera
2023. 06. 09.
61
62
V4 karakter
Rose Vinyard
LV karakter
Jack Vinyard
Ha a realitást szeretnénk előtérbe helyezni, akkor a készpénzátadás része egy jó ötlet.
Adsz, de el is veszel.
Lehetne arányosan növelni bármelyik adózást, párhuzamosan azzal hogy a készpénzátadáskor nem történik meg az.
 

theR3Y

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
206
105
V4 karakter
Joseph Ross
LV karakter
Joseph Rey
Nem támogatom! Az adó jelenleg 2,5% ha jól tudom. Az adó segitségével rengeteg pénz kerül ki a szerverről. Az emberek a KP-s megoldást kihasználják.
 
  • Tetszik
Reactions: Repalzuu

Kri5tofGAMING

Újonc
2023. 07. 05.
10
2
V4 karakter
Nathan Woods
Adózás pont jó helyen van a szerveren, nem is lesz kivéve. Elég könnyen lehet már a szerveren pénzt keresni, legyen ez a legkevesebb gond.

Nem támogatóm!
Itt nem a könnyű pénz keresés a lényeg hanem hogy te odaadsz valakinek egy x összeget legyen az 2 millió abból már 50 ezer vagy mennyi semmivé lesz. Ez azok számára nagy hátrány akik fel jönnek a szerverre és nincs idejük komolyabb melóba bele vágni csak vásárolgatni, eladogatni, meg stb... Illetve az RP részről is sokaknak szemet szúr amikor át ad egy összeget a másik játékosnak és hoppá -50k