Adminsegédek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Sziasztok!
Egy egyszerű és rövid ötlettel érkeztem.

Amikor még régebben See-ztem (talán v2-n sok sok éve) ha valaki nem tudta, hogy működik 1-2 dolog a szerveren, esetleg nem tudta a szabályzatot, vagy a fontosabb parancsok helyes használatát (/me /do stb.) az admin nem berakta jailbe, hanem odateleportált egy adminsegédet, aki elmagyarázta ezeket.
Tudtommal V3-on is működött ez a dolog, de már egy ideje nem látok ilyet, de szívesen látnám, jó dolog volt. Nem tudom, hogy mi okból nem csinálják.​
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Helló. Nem mondom, hogy hülyeség, de alapvetően ha egy új játékos felcsatlakozik a szerverre, akkor már elvárt, hogy úgy lépjen fel, hogy a szabályokat tudja. Pláne úgy, hogy regisztrációkor egyébként le is vannak írva a fontosabb szabályok, csak gondolom vannak olyanok, akik el se olvassák, hanem inkább klikkelnek a "megértettem" gombra rögtön. Innentől kezdve én úgy gondolom, hogy ha bajba kerül a játékos, akkor az a saját hibájából alakult ki.

Egy példa, amiről beszélek:
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Tökéletesen igazad van, de sajnos 99%-a a regisztrálóknak (nyilván ez egy random szám) csak átpörgeti.
Nem ártott senkinek, amikor odajött elmagyarázni a dolgokat az AS, végülis ez a dolga.

Egyébként a teszt előtti panelre én raknék egy ~5 perces időkorlátot, úgy biztos, hogy lenne aki elolvasná.
 
  • Tetszik
Reactions: Keli. és Bugeye

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Ebben is van valami, de enyhébb eseteknél jól jöhet *szerintem*, nem kell pl. 30-60 percekre berakni, ha normális playerről van szó.

De igazad van, azt nem lehet átskippelni.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Sziasztok!

Amennyiben kisebb szabálysértés történik és egyértelműen kezdő játékosról vam szó, az adminisztrátor el szokta magyarázni, miért nem volt helyes az adott cselekvés. Több ilyen esetet láttam, ha a játékos tényleg szeretné megérteni, mi volt a probléma, működni szokott. Persze van az a helyzet, amikor szankciót szükséges adni, de ezek nem hosszú időtartamúak. Pár hónap után, pl frakcióba jelentkezésnél a kezdőként kapott adminjaileket nem szokták figyelembe venni.

Hiába lenne időkorlát. Ha nem akarja, nem olvassa el. A saját felelőssége, ezért amennyiben tényleg szükséges, szankcionálható. De hangsúlyozom, nem látom azt, hogy az adminisztrátorok mindenáron jailt akarnának adni a kezdőknek, sokkal inkább megpróbálják megértetni velük a szerver működését.
 
  • Tetszik
Reactions: Virtyo

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
778
2 366
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
Gondolod majd az adminsegédek a saját játékidejüket teljes mértékben odaadják másnak.
Van elég pm amire válaszolunk, ha nem tud valamit kérdezze meg és ne csináljon hülyeséget.
Így is sok időt fordítunk a játékosok segítésére, nem fogunk helyettük játszani.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
@aDaw A tanító jail előtt ez a rendszer volt, és nem hinném, hogy minden AS arra panaszkodott volna, hogy napi 50 ilyen eset lenne.
Továbbá nem arra nyílt a topic, hogy kötelező legyen mindenkinek.
Edit: ez a hozzáállás tényleg érdekes, de ki vagyok én, hogy megmondjam.

@Miss Lacky aki nem akarja, nem olvassa el valóban, de talán lesz, aki úgy gondolkozik, hogy "úgyis várni kell, akkor már elolvasom"
Valóban, admin is segíthet neki, és segítsen, de ugyebár arra vannak az adminsegédek, hogy megkönnyítség az adminok dolgát.
 
Utoljára szerkesztve:

Targinjo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
205
265
V4 karakter
Himeno_Nanakusa
LV karakter
Targo Vieria
Gondolod majd az adminsegédek a saját játékidejüket teljes mértékben odaadják másnak.
Van elég pm amire válaszolunk, ha nem tud valamit kérdezze meg és ne csináljon hülyeséget.
Így is sok időt fordítunk a játékosok segítésére, nem fogunk helyettük játszani.
mondjuk díjazom egy adminsegédtől ezt a hozzáálást :D anno èn is tanítottam be kezdőket...sose volt ezzel gond :D tudod SGH..see game HELPdesk...
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Gondolod majd az adminsegédek a saját játékidejüket teljes mértékben odaadják másnak.
Van elég pm amire válaszolunk, ha nem tud valamit kérdezze meg és ne csináljon hülyeséget.
Így is sok időt fordítunk a játékosok segítésére, nem fogunk helyettük játszani.
Ha a játékidődet nem szeretnéd adminsegéd feladattal helyettesíteni, akkor hogy-hogy rajtad van a rang? Ezen a kommenten most én is elcsodálkoztam
 

FreaK.

ő kiborít
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 684
12 893
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Nyugodtan lehet kérdezni az adminsegédektől, szívesen válaszolnak.
mondjuk díjazom egy adminsegédtől ezt a hozzáálást :D anno èn is tanítottam be kezdőket...sose volt ezzel gond :D tudod SGH..see game HELPdesk...
Igen, tudjuk régen minden jobb volt... Ezt inkább le is zárom mielőtt még 50 hozzáértő ember hozzáír valami hülyeséget.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.