Adminsegéd jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Channel

Újonc
2021. 01. 12.
3
6
V2 karakter
Adam Horison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Sziasztok Szebasztián vagyok 18 Éves. Egy kis faluban élek Miskolc környékén az édesanyámmal és a testvéremmel.Imádok zenét hallgatni, leginkább a rap-et.
Adminsegédi pozíciót itt még nem töltöttem be, de más szerveren igen, sőt adminisztrátort is! Szabadidőmben focizok,MMA horgászat,meg ha időm futja lájvolgatok. IRL Polgárőr vagyok. Több mindent nem nagyon kell tudni rólam igazából]

Mióta játszol a szerveren?

[2018-óta de vannak kisebb kihagyások.]

Eddigi elért dolgok:

[Tűzoltóság így nem jut az eszembe hogy milyen rangon voltam.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert szeretnek másokon segíteni mivel,mivel tudom milyen érzés ha valamit nem tud egy játékos,vagy ember ,és szeretném át adni azt a tudatomat másoknak amit nem tudnak.]

Miért téged válasszunk?

[Megbízható vagyok,és őszinte.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Mert így érzem van mar kellő tapasztalatom és másokkal is szívesen megosztanám,és amiben tudok segítek.Tiszteletet adok mindenki felé, még akkor is a a másik fél nem.
És ha valamit nem értenének szívesen elmagyarázom egy játékosnak akár embereknek is ha bajuk van.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Napi 5-6-óra hossza.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Próbálnám neki elmagyarázni szépen, tisztelet tudóan,hogy nem kapsz mivel nincs bizonyítékod arra hogy pld a bugg miatt lett összetörve.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Elsősorban elmagyaráznám neki hogy 2 szerelő van, az egyik Los Santos északi részén található, amelynek neve az SCCS (See City Car Service), a másik pedig San Fierro jobb felső sarkában Észak-keleten található melynek neve a Fix&Drive (Fix&Drive Service] Az 1. sáv a Lassú sáv, a 2. a Gyors sáv a 3. pedig a kijárat. A lassú sávon azaz az 1. sávon közlekednek be a szerelőtelepre az olyan játékosok akik nem sietnek, vagy nincs pénzük ki fizetni a gyors sávot. A gyors sávon azaz a 2. sávon a Cascoval rendelkező Frakciós autók közlekednek be vagy esetleg az olyan playerek akiknek van pénzük ki fizetni a Gyors sávot. A gyors sáv ára 700.000 Forint, és teljesen mindegy mi törött a kocsiján akkor is 700.000 forint lesz a szereltetés. Ha esetleg Cascóval szeretne azt pedig ingyenes.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1.Városháza: Azért ezt mutatnám be neki mivel,itt tudja ki váltani az okiratait, illetve itt tud munkát felvenni.
2. Kórház: Ezt azért ajánlanám neki mivel, ha valami baja esik, eltörik a lába, vagy a keze vagy valami oknál fogva nem érzi jól magát, ide kell el menjen, és itt kell egy Mentőstől segítséget kérni.
3.Déli benzinkút: Ezt azért ajánlanám mivel itten lehet venni amire szükség lehet ez által értve Eü doboz ezt jól jöhet ha Pld egy srác illetve lány animba van és még
rádiókat és egyéb dolgokat.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Alap hogy az Rp-t nem hagyhatom félbe,tehát folytatom,nyilván hogy a Pm-re válaszolok.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Első tenni valóm,szólok a chaten egy adminak hogy létszíves nézd meg ezt a NON RP-s hirdetést kérek rá szankciót, melyet az admin ad neki.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/a/YYXG7td]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/a/Wawdf2U]
 
  • Tetszik
Reactions: TeaRex

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.