Adminra való panasztétel: Goku

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
24
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
John Mane /font]

Panaszolt fél admin neve:
Goku

Panasz pontos megfogalmazása:
Kelly barátommal,OOC beszélgettünk hogy "ez hülye,sírok geci" mert TS en diliztünk és erre kapok 30perces JAIL-t OOC stílus miatt,mi van ha Messengeren küld nekem egy videót és én azt megnéztem,aztán írom ezt neki OOC chatbe? TS en beszélgettünk,behúzott,mert megkértem. Megkérdeztem hogy miért rakott be,mondtam hogy csak diliztünk,jöjjön be a szobánkba TSen hogy higgye el,hogy nem csak kitaláltam. Erre Banán haverja(IG neve:Alejandro G Victor) Elkezd velem ordítani,aztán kicsit én is mérgesebb lettem és fentebb emeltem minimálisan a hangom aztán kaptam egy 3 napos bant TS-en.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/VUlRCC2
https://imgur.com/a/Pw0IIVh


Megjegyzés:
Nem értem,miért kell így viselkednie egy adminnak,főleg annak aki még lassan 1 napja lesz itt admin,először szerintem meg kéne hogy szerettesse magát a játékosokkal és utána belehetne keményíteni,de nem ennyire!

Panaszhoz hozzászólhat:
Jevonne Kelly,FA,SA,GOKU /font]
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.

Várom Goku válaszát.
 

Goku

Újonc
2019. 01. 23.
14
0
V2 karakter
Youko Goku
Sziasztok. Szerintem a jail jogos volt micel akkor sem irhatsz ilyet ooc-ba ha barátod ha nem. Útána feljöttél ts-re és szó szerint le hülyéztél ! Ts-en többen is bent voltak ők is tudják bizonyitani !
 

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
24
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
Nem hülyéztelek le,csak megkérdeztem valamit. Nem kell a szavaimat kiforgatni!
Ilyenért nem szoktak jailt osztani,nem minősítettem le senkit és nem is beszéltem senkivel/senkiről csúnyán!

A másik fele,maximum kettőnkre tartozott volna az ügy és erre a kedves haverod,Banán ordít velem mint ha nem tudom kije lennék,ha az én barátaimhoz nem szerettél volna bejönni, hogy bebizonyítsuk neked ezt az ügyet,nekem miért nem lehetett csak veled beszélni,miért tartozott volna ez rájuk?
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3-on megbeszélve!

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.