AdminJail Elavulasa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Refresh

Újonc
Támogató
2020. 12. 13.
24
12
Biatorbágy
V2 karakter
Mike Swanson
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mike Swanson >

Ötleted:
< Admin Jail Elavulasa >

Megjegyzés:
< Hello Az lenne az otletem hogy egy adott ido utan az adminjailek elavuljanak. Szerintem ez azert problema mivel tobb baratom is tobb mint 1 eve jatszik es utolso eselyesek.Reggeben kaptak komolyabb Jaileket de az elozo par honapban nem kaptak nagyobb bunteteseket mivel mar megtanultak rendesen rpzni es betartjak a szabalyokat,viszont az a csunya 20-25 adminjail meg mindig ott van az ucp-n.Ezzel egy kis hibatol pl nem kozlekedsz ugralva miatt mar bannolva lennenek (Utolso esely eljatszva indokkal) Szerintem hogyha 1ev utan az adminJailek egy sima athuzassal szerepelnenek az ucpben sokkal kevesebb ember lenne regi bortonei miatt kitiltva.Mivel 30as szinten az is beleszamit az AdminJailjei koze amit 1es szinten csinalt amikor meg kezdo volt es nem volt annyira tisztaban a szabalyokkal.Aki pedig tenyleg nem a szerverre valo szerintem sokkal kevesebb ido alatt elerne az adott adminjail szamot ami a kitiltashoz vezet. >
 

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
Kis szinten szerzett admin jailek elavulását én is támogatom (kb 5-10 ös szintig)
 
  • Tetszik
Reactions: Refresh

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Valamennyi idő után szerintem is elavulhatnának a jailek, viszont nem véletlen van egy teszt a szabályokból amikor regisztrálsz, és nem véletlen nem regisztrálhatsz ha elrontod a tesztet. Ha nem csalod le yt videóból akkor kezdő szinteken is minimalizálni lehet az admin jaileket, de ha el sem olvasod a szabályokat csak bepipálod azt ami a videón is van akkor ne lepődj meg ha több jail is van, és azok megérdemlik hogy ott legyenek.
 
  • Tetszik
Reactions: Refresh

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Nem véletlenül van odaírva a kezdő játékosoknak az indokba hogy [Kezdő]. Viszont ezt én is Támogatni tudom, mivel nem fer hogy valakinél OOC stílussal telt be a pohár vagy mert ugrált. Nyílván számít az előéleted, de ha egy ponton megváltoztál akkor egy ugrálásért ne kapj permát. Mert ugye aki játszik, az hibázik is!
 
  • Tetszik
Reactions: krts és Refresh

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem nincs értelme annak, hogy elavuljanak önmagában az AJ-k esetleg fél év vagy 1 év után törlődjön az utolsó esélye annak aki kapott olyat.
Igazából az utolsó esélyt se értem annyira, mert ha valaki kap egy olyanért AJ-t amiért az jár, akkor ez miatt ne kapjon már végleges bannt. Ezt az utolsó esélyt még úgy tudnám elképzelni, hogy például ha utolsó esélyes és kap egy AJ-t x időn belül akkor mondjuk 1-2 hónapra lenne kibannolva. És ha ismét előfordul utána, hogy AJ-t kap, rá kerül ismét az utolsó esély akkor utána kirakni örökre.
Lehet hogy haverjaid mostanság nem kaptak AJ-t de valószínűleg azért mert így, hogy utolsó esélyesek betartják jobban a szabályokat és törekednek arra, hogy ne keveredjenek bajba.
 

Bugame

Barangoló
Támogató
2019. 07. 29.
81
37
Etyek
V4 karakter
Michael Rooney
V2 karakter
Michael Rooney
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Figyelmeztetést kaptad! #Buba
Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Refresh

vynixcico

Újonc
Támogató
2020. 11. 20.
11
25
V4 karakter
Dyonte Shakur
LV karakter
Reng Sayeed
V2 karakter
Daya Caldwell
Szija urma Miky, én támogatom az ötleted!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.