Adminisztrator jelentkezési lap.

97zsiko

Újonc
2023. 12. 07.
6
11
V4 karakter
Ukryz G Kryzaka
LV karakter
Pellumb Besim

db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Neved:
Benett.
Betöltött Életkor:
15. élet év.
Miért pont téged válasszunk:
Mert játszok a játékkal 2 éve, és szerintem megfelelő lennék az adminisztrátori feladatra.
Mennyi Jailod/Bannod van: (UCP-vel mellékeld)

Mutatkozz be: (maximum 4-5 mondatba):
Benett vagyok. 15 éves. Nagyon szeretek sprotolni azon belül is boxolni, focizni. Amiket lehet rólam tudni, hogy autószerelőnek tanulok, kedves, normális ember vagyok. Tisztelettudó, segítőkész.
Mi az adminisztrátor feladata:
Akik szabályt szegnek ők ez ellen eljárnak és az adott embert berakja a megadott percre. pl.: Ajail Guzir Grem 60 perc MG.
Mik vehetőek el egy rablásnál:
Telefon, 50.000$ ezer, Sima fegyver bizonylat nélkül, antikok, drog ha nem tudja bizonyítani, hogy PP-s, Lőszer, ha nem tudja bizonyítani, hogy PP-s.
Mit tennél ha egy gyerek reportot ír és benne az adminokat szídja:
Ha olyan nagyobb admin rangom van mint 1 akkor ki bannolom a szerverről admin csapat szídás miatt, ha 1 adminom van akkor szólok egy nagyobb adminnak.
Írj 5 szerver szabályzatot:
1:MG: OOC Információ felhasználása IC. 2: PG: Olyan dolog amit IRL nem tennél meg, hogy rád tartják a fegyvert és te csak elfutsz előlük. 2: DB: Ennek 2 fogalma van:Autóval való ölés, és autóval való elütés. 4: DM:Forgalmas helyen való lövöldözés indoktalanul.

Írj 5 admin parancsot:
Ajail:Játékos Jailba rakás, UnJail:Játékos jailbol kiszedés, /ban:Játékos Bannolása, /Unban:Játékos Banbol kiszedése, /Freezeall:Játékos lefagyasztása, Unfreezeall:Játékos kiolvasztása, Kick:Játékos kidobása a szerverről,
 

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
213
1 109
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
szia,

nevetős / fájdalmas reakció helyett inkább leírom neked azt, hogy szerintem te, személy szerint, még nem vagy elég érett ahhoz, hogy adminisztrátori feladatkört tölts be a szerveren.

az ucp-d az elmúlt pár hónapban tiszta, előtte ott van egy nagyon csúnya 300 perces jailed, amit valószínűleg nem ok nélkül kaptál.

a lapodban két, normális, egybeszedett mondat nincs, vagy csak nem gondolom úgy, hogy lenne; ezek mellett hemzseg a helyesírási hibáktól. nyilvánvalóan, nem magyartanárokat keresnek a szerverre, de egy admintól igenis elvárt az, hogy normálisan tudjon fogalmazni, és ne legyen fájdalmas elolvasni a kommentjeit, esetleg OOC chaten írt dolgait.

a legalapabb RP szabályokkal nem vagy tisztában, vagy csak félig. lásd, a DM fogalmad totál rossz, a PG is csak félig jó.

hosszú távon hidd el, jobban jársz, ha egyelőre még csak játszol a szerveren, és tanulod a dolgokat, tanulni pedig úgy fogsz tudni, ha normálisan játszol a szerveren.

utóirat1: totál jószándékkal írtam azt, amit írtam, úgyhogy ne vedd zokon.
utóirat2: remélem lehet kommentelni a lapokon.
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 180
1 432
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
a legalapabb RP szabályokkal nem vagy tisztában, vagy csak félig. lásd, a DM fogalmad totál rossz, a PG is csak félig jó.
Szia.
Az admin parancsok leírása nem tudom hol szerepelt
A "Mik vehetőek el egy rablásnál" pontban van nem odaillő ami 1/1 benne van a szerver szabályzatában. De ez sem kell az útmutató szerint.
Az adminisztrátor feladata rész eléggé pontatlan és érdekes.
A többit meg a híradós kolega leírta.
 

Bertoold

Újonc
See Game Helpdesk
LV
2020. 11. 01.
70
22
V4 karakter
Wilson Soliver
LV karakter
Wilson Soliver
V2 karakter
Nadjovits Nerks
Nagyon szűkös lap lett, több pontatlansággal. Többi észrevételem már fentebb admin társaimtól, híradós úrtól meg lett említve.