Admin Jail.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Adam R Laurence >

Panaszolt fél admin neve:
< Milu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szerintem(Azaz Szerintem ) Jogtalan Jail kiosztás. >

Bizonyítékok:
< Válaszod >

Megjegyzés:
< Sziasztok! Van pár dolog ami az én szemszögemből nem tiszta. Bújtam a szabályzokat 3 x átnyálaztam őket olyan indokkal kaptam jailt hogy OOC Minősítés. Szerver szabályzat nem tartalmaz ilyen opciót csak OOC Szídást a bűnöm az volt, hogy egy hosszabb IC vita után Ami teljesen vicc volt további leírás majd a (NNI Frakció PK-ban nem szeretném 2 helyre írni. ) írtam az OOC-be " fuuu ez a szarházi hozzáállásotok undirító " Ami az én szemszögembe nem volt szídás. Viszont a minősítést nem értem nem létezik ilyen szabályzat. Mondták, hogy márpedig vannak iratlan szabályok. Nos ebbe nem mennék bele ami szabály az legyen leírva fekete fehéren. Szerintem az én szemszögemből ebbe semmi személyes szídás sem volt. >
 
  • Vicces
Reactions: Kamal és PéterSM

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni.
Várom Milu válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: Lele

MiluV2

Barangoló
2019. 07. 10.
105
26
V4 karakter
Bruno Bucciarati
V2 karakter
David Evans
Sziasztok! Én továbbra is úgy gondolom, hogy ha valakinek azt írod, hogy: "fuuu ez a szarházi hozzáállásotok undirító ", akkor azzal minősíted az adott illetőt.
Várom a bírálatot!
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Az OOC Chat-en normálisan kell megnyilvánulni, így részleteznem se kell hogy a " fuuu ez a szarházi hozzáállásotok undirító " nem tartozik a normális kategóriába. Emellett a hozzáállásukat minősítetted a "szarházi" illetve az "undorító" jelzőkkel.

Milu teljesen jogosan járt el, a panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.