Admin indokalatlan Jail-ozása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alopex Ander

Újonc
2019. 04. 03.
32
9
22
Százhalombatta
V2 karakter
Rhodes Nikolett
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Rhodes Taylor

Panaszolt fél admin neve:
Saracco

Panasz pontos megfogalmazása:
Indokalatlan jail "Rp hiánya ütközéskor"

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Ez az a consol, ami admin kért akkor, mikor kérdőre vontam, hogy miért rakott jailba, mikor RPztem... de mivel lelépett a szerverről, nem tudtam elküldeni neki, így le kell töltenem 60 percet, indokatlanul...
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Hali! Amikor beraktalak jailbe, az előtt a logodba is látszik hogy rpztél de ha 60 annal neki mész egy táblának akkor nem megremgesz, direkt spectelek és belementél a táblába, utánna direkt vártam hátha rp-zel még valamit de nem történt meg. Néztem azt is hogy laggolsz e de egyáltalán nem dobált vissza vagy hasonlók, így hát ezért kaptad a jailed. De be valóm most már hogy rossz indokot adtam, hanyag rp kellet volna.
 
Utoljára szerkesztve:

Alopex Ander

Újonc
2019. 04. 03.
32
9
22
Százhalombatta
V2 karakter
Rhodes Nikolett
Azt nem néztem mennyivel mentem, de 60al biztosan nem lehet felmenni azon a dombon, a munkakocsival... Mondjuk azért nem írtam többet, mert nem írt ki semmit, hogy beütöttem volna, vagy eltörtvolna valamim...
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Dombról lefele jöttél mert ott volt a tábla, es nem csak akkor kell rpzni ha beütöd magad. Viszont egyáltalán nem változtat a jailed idején a hanyag rp indok sem.
 

Alopex Ander

Újonc
2019. 04. 03.
32
9
22
Százhalombatta
V2 karakter
Rhodes Nikolett
1 én is tudom hogy nem csak akor kell rpzni ha beütöm magam, az első 2napban szinte csak írni jártam fel a szerverre, mert folyton rpztem
2 a domb tetején van az a tábla, nekimentem, rpztem, oszt tovább mentem
3 ezt mielött annak gondolod, nem baj hogy beraktál, úgy is kiváncsi voltam reá, csak az indok miatt panaszkodtam...
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Akkor ezt megbeszeltuk, jail indokba hibáztam azt megértem. De te a jailemre nyitottál panaszt és nem az indokra.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Sajtostangli

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Jogtalan,legközelebb jobban gondold át a jail indokot,ettől függetlenül nincs vele baj.
Zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.