Adil Nazim - Fukumoto Yasushi (helyette) [Ethan]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mrkgdd

Újonc
2024. 02. 19.
26
121
Székelyudvarhely
V4 karakter
Kaylee Waller
LV karakter
Orlen Moodie
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Adil Nazim

Panaszra tett személy InGame neve:
Fukumoto Yasushi

Panasz oka, leírása, kifejtése:
RP alóli kilépés, nonrp, pg, ooc minősítés

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/b9v242 , https://streamable.com/dk5ts7 , [01:56] Fukumoto Yasushi: (( báttya ne haragudj meg, de ez alja rp:/ ))
[01:56] Fukumoto Yasushi: (( gatya nagyon ))


Megjegyzés:
Nem szép dolog minősíteni ooc, majd kilépni RP közben, tele csomagtartónyi érccel cuccmentés szempontjából.
 

Timar Adam

Újonc
2019. 04. 12.
43
20
V4 karakter
Miguel Alfaro
LV karakter
Cody Jordan
Halii. :) RP Alóli kilépés? már lezajlott az rp, megmondtam, hogy nekem mennem kell még az egész előtt, nem fogom megvárni míg te elrohangálsz vele ide meg oda ne haragudj. Mi számít számodra nonrp,nek? Pg? Hol találkoztál te PG-vel? ooc minősítés?xd Az, hogy megkértelek, hogy rendesen RP-zz. Ne haragudj meg, de tudtommal nem ennyi az rp, hogy /do hol a táska - válasz- kipakol belőle. Ez elég gatya. 14:00-től-22-ig dolgoztam, aztán gondoltam fellépek kicsit játszani. Fél háromkor gondolhatod, hogy már léptem volna le. Az autó esetről meg annyit, hogy nem tudtam, hogy így megfog dobni az a szutyok, te mondtad, hogy jobbra fel. :)
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
561
567
V4 karakter
Ethan Walker
LV karakter
Kai Marsden
Csao,
a panasztevő féltől szintén megkaptam a logot privátban, átolvastam mindkettőt.
Fukumoto Yasushi, te beengedted az autódba Adil Nazim-ot, azzal a céllal, hogy elvidd őt a bányájához.
Ezt kihasználva rabolt el téged, ahol már az autóban fegyvert tartott a fejedhez, viszont ez téged nem annyira érdekelt, ami a vezetési stílusodat illeti. Átadtad a cuccaid, viszont a rablást követően, ahogy beszállt a rabló az autódba, rázártad az autót (egy fegyveres emberre), elszaladtál, majd rá 1 percre leléptél a szerverről. A rablónak esélye sem volt semmit sem tenni.
Az OOC megjegyzéseidet pedig nem kötelező megosztani mindenkivel. Erre figyelj oda kicsit jobban a későbbiekben!

Fukumoto Yasushi 1 hónap kititást kap a szerverről, NonRP, PG, RP alóli kilépés indokkal.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.