Ademar Rogers ---> Remington Leith [Arzen]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vaskoo

Barangoló
2019. 01. 22.
122
127
LV karakter
Igorkas_Malinovszkij
zoldlogo.png

Neved:
< Ademar Rogers >


Panaszra tett játékos neve:
< Remington Leith >


Panasz oka:
< PG >


Bizonyíték: ( Kép, Videó, Log ):
< https://streamable.com/2cp1z0 >


Megjegyzés:

< - >
 
  • Tetszik
Reactions: tomee

Angelo el Fuentes

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
20
4
V4 karakter
Narest Sljukic
Helló-beló én vagyok a PK-ra tett személy... Kedves Ademar Rogers miért csak ennyire vágtad meg a videót? (Valószinű azért, mert semmi IC nincs erről a dologról csak az mg ment nálatok egész végig.) Gondoltam, hogy felmegyek egy leaderhez beszélni erről az ügyről, de úgy döntöttem elengedem ezt az egészet, most meg látom panaszkönyvet nyitsz rám. Na az IC sztori annyi, hogy a piactér mellett volt valami átverés és ebből lett egy kisebb-nagyobb veszekedés, az egyik gyanúsitom "civil" srác rádiózott, hogy:

[2020-10-31 14:04:05] [Output] : Zanoah Rossi mondja (rádióba): gyere piac.
[2020-10-31 14:04:29] [Output] : Zanoah Rossi mondja (rádióba): te
[2020-10-31 14:04:14] [Output] : Remington Leith mondja: Te meg hova beszélsz?
[2020-10-31 14:04:18] [Output] : Remington Leith mondja: Ki gyere piac?



Ekkor jelent meg Ademar Rogers:

[2020-10-31 14:05:43] [Output] : Ademar Rogers mondja: Nem.
[2020-10-31 14:05:44] [Output] : Remington Leith mondja: Itt arcoskodnak.
[2020-10-31 14:05:49] [Output] : Ademar Rogers mondja: Csak szólt.
[2020-10-31 14:06:50] [Output] : Ademar Rogers mondja: Te amúgy spanja vagy ezeknek?
[2020-10-31 14:07:02] [Output] : Remington Leith mondja: Láttam, hogy valami balhé van itt azt jöttem.
[2020-10-31 14:07:12] [Output] : Remington Leith mondja: Ott álltam azt intéztem pár hivást.
[2020-10-31 14:07:18] [Output] : Ademar Rogers mondja: Szerintem inkább menj a dolgodra.
[2020-10-31 14:07:38] [Output] : Remington Leith mondja: Most már megnézem mi lesz itt.


Érdekesnek találom, hogy egy civilnek vagy a rádió frekvenciáján, én alapból nem vagyok híve ennek a rádiózásnak, de ha egy rendvédelmi szerv tagja vagy szerintem illene azon a frekvencián lenni, nem egy random civilén (gondolom ooc spanok vagytok vagy valami :D). A sztori úgy folytatódott, hogy leléceltél valamerre azután csak 4en maradtunk a helyszínen a 2 ismerősöm meg a srác aki átverte őket, és akkor másolnám a logot egyben (hírdetéseket kiszedtem):

[2020-10-31 14:10:13] [Output] : Akio Asakura mondja: Te
[2020-10-31 14:10:14] [Output] : Deverson D William mondja: Faszkalap
[2020-10-31 14:10:18] [Output] : Remington Leith mondja: Lökjed sárga.
[2020-10-31 14:10:22] [Output] : Zanoah Rossi mondja: Lebasszak 1-et?
[2020-10-31 14:10:22] [Output] : Akio Asakura mondja: Ez a csoro átbaszot minket
[2020-10-31 14:10:26] [Output] : Deverson D William mondja: Gyere
[2020-10-31 14:10:28] [Output] : *** Remington Leith a nadrágja mély zsebéből/be előránt/visszacsusztat egy kiélezett bicskát.
[2020-10-31 14:10:28] [Output] : *** Remington Leith elővett egy fegyvert. (Camo knife (off rotty))
[2020-10-31 14:10:37] [Output] : *** Remington Leith a nadrágja mély zsebéből/be előránt/visszacsusztat egy kiélezett bicskát.
[2020-10-31 14:10:37] [Output] : *** Remington Leith elrakott egy fegyvert. (Camo knife (off rotty))
[2020-10-31 14:10:41] [Output] : *** Remington Leith kinyitotta egy Harley Davidson Fatboy ajtaját.
[2020-10-31 14:10:42] [Output] : *** Ademar Rogers elővett egy fegyvert. (M4 ( Tomee))


A logból olvasható, hogy Zanoah Rossi (aki a spanod) nem beszélt semmi rádióba, nem ordított semmit, de te hirtelen miután kést rántottam pár másodperc alatt a valahonnan felbukkantál a semmiből, kiugrottál a kocsiból az M4-essel, kicsit gyanús nem?. Szeretném ha feltöltenéd a videó előtti 1 perces részt, hogy merre is voltál, hogyan kaptál információt, hogy a spanodat késelik, illetve, honnan tudtad, hogy nálam van a bicska? A videón lévő logban sem látni, hogy elrakom :D, de tudod kire kell menni egyből. Várom a bíráló admin válaszát, illetve a tiédet is Ademar Rogers.

EDIT: itt a napi logom -> https://mega.nz/file/Bb4WULSC#fkYJ_mCN36j_Y4fJsM0fgK54ql0az5wzqWNdNTmyO7U
 
Utoljára szerkesztve:

Vaskoo

Barangoló
2019. 01. 22.
122
127
LV karakter
Igorkas_Malinovszkij
Szia.Nem szeretnék belemenni ebbe az egészbe.Én nyitottam rád a panaszt PG indokkal.Ha valami gondod volt ezzel az egész üggyel kapcsolatban és MG-t fedezel fel a leírak alapján nyiss rám panaszkönyvet. Szerintem nem igazán adtál választ arra,hogy miért hajtasz el ha rádfognak egy M4-est.
 
  • Tetszik
Reactions: Nono

Angelo el Fuentes

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
20
4
V4 karakter
Narest Sljukic
Fölösleges lenne még egy topicot ezért megnyitni, tisztázd az MG részt, és akkor tisztázzuk a PG-t is, mellesleg ha motoron ülök és akkor veszed elő a fegyvert, (a GIF-en is látszik az animációja) akkor nyilván nem fogok leugrani róla hanem inkább menekülök, nem is tudtam, hogy FBI-os, SWAT-os vagy mittudomén kivagy, de ez látható a logomban is.
 
Utoljára szerkesztve:

Vaskoo

Barangoló
2019. 01. 22.
122
127
LV karakter
Igorkas_Malinovszkij
Akkor ültél rá a motorra amikor már a kezemben volt a fegyver. A motorod motorja pedig még be sem volt indítva.Nem hinném, hogy ilyen szituációban te bármikor is menekülni próbálnál.Ne beszéljünk félre.Szerintem elég egyértelmű a dolog.
 
  • Tetszik
Reactions: Nono

Angelo el Fuentes

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
20
4
V4 karakter
Narest Sljukic
Akkor vetted elő a fegyvert amikor már motoron voltam, a GIF-en látszik az animációja az elővételnek, egyébként miért nem válaszolsz ts-en? Szeretnélek élesben meghallgatni, nem itt fórumon irogálni igorka :) Az MG részre még mindig nem válaszoltál pedig felettébb érdekes a szituáció.
 

Vaskoo

Barangoló
2019. 01. 22.
122
127
LV karakter
Igorkas_Malinovszkij
Attól még egyhelyben álltál úgy hogy a motorod nem volt beindítva én pedig már rád tartottam a fegyvert.Nem fogok többször írni.Egyértelmű a dolog.Az MG részéről pedig elküldtem a videót Arzen-nak. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Nono

Angelo el Fuentes

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
20
4
V4 karakter
Narest Sljukic
Szeretem az ilyen embereket akik megriadnak egy szembesítéstől, vicc kategória. Én is várom azt a videót már ha van XD tsen meg biztos ment az ordibálás, hogy jajj leszúrnak te meg egyből hajtottál visszafelé cringe...
 
  • Szomorú
Reactions: Vaskoo
2019. 01. 10.
1 807
18 416
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Szeretem az ilyen embereket akik megriadnak egy szembesítéstől, vicc kategória. Én is várom azt a videót már ha van XD tsen meg biztos ment az ordibálás, hogy jajj leszúrnak te meg egyből hajtottál visszafelé cringe...
Figyelj oda a stílusodra, a következő ilyen megnyilvánulásnál szankcióban fogsz részesülni.
 
  • Tetszik
Reactions: Predi és valer.

Gregory

Újonc
2019. 03. 19.
7
4
21
Jánossomorja
V4 karakter
Kendall Wings
LV karakter
Efrain Vandrasek
Na, meg en is hosszafuznek.. (erintett voltam)

Te alapbol, hogy jottel a kepbe?
Hogy keveredtel oda? Amugy meg az miota eleg indok arra, hogy megszurj valakit, hogy nem adta el a kocsit, mert meggondolta magat? Es MG resze pedig nem volt. A fegyver rad volt tartva, ennyi.. Nincs mit ragozni.
 

Angelo el Fuentes

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
20
4
V4 karakter
Narest Sljukic
4.) A többi játékostársnak kötelező megadni a tiszteletet! Büntetésed: 80 pont.
Na, meg en is hosszafuznek.. (erintett voltam)

Te alapbol, hogy jottel a kepbe?
Hogy keveredtel oda? Amugy meg az miota eleg indok arra, hogy megszurj valakit, hogy nem adta el a kocsit, mert meggondolta magat? Es MG resze pedig nem volt. A fegyver rad volt tartva, ennyi.. Nincs mit ragozni.
Világodat nem tudod pali, van fogalmad arról, hogy mit jelent az MG? Nem kell Amerikába menni, hogy egy kisebb dologé álljon pillangó a gyomorba, nem tudtam IC milyen átverésről van szó meg a keménykedést hallgattam egész végig amit lenyomtál 3v1ben utána meg mikor előkapok egy kést a spanod semmi jelre ott terem, miről beszélünk akkor? Várom az admin válaszát, többet nem írok a panaszkönyvhöz, esetleg teamspeaken vagyok hajlandó tovább tárgyalni:)
 
  • Vicces
Reactions: notkrisz

Gregory

Újonc
2019. 03. 19.
7
4
21
Jánossomorja
V4 karakter
Kendall Wings
LV karakter
Efrain Vandrasek
Világodat nem tudod pali, van fogalmad arról, hogy mit jelent az MG? Nem kell Amerikába menni, hogy egy kisebb dologé álljon pillangó a gyomorba, nem tudtam IC milyen átverésről van szó meg a keménykedést hallgattam egész végig amit lenyomtál 3v1ben utána meg mikor előkapok egy kést a spanod semmi jelre ott terem, miről beszélünk akkor? Várom az admin válaszát, többet nem írok a panaszkönyvhöz, esetleg teamspeaken vagyok hajlandó tovább tárgyalni:)
Persze.. Szokasos szoveg, hiszen ez Amerika, nemde?! ?hallottuk mar par embertol, meg a lovedek kerulgeto van damokat is, stb.. De ha mar itt tartunk, van-e valami karaktertorteneted esetleg? Mert szurkalni barki tud, gengsztert jatszva.. Persze, mindezt a varosi piacon, ami az egyetlen, fenyes nappal, vegulis ott is kevesen jarkalnak?... Amugymeg milyen kemenykedesrol beszelsz? En 1x szolaltam meg az ertelmetlen balhetok alatt, az pedig az volt, hogy uljetek le magatoknak, mert semmi ertelme ennek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.