Adele Coralie, Kaleem Nash -> Zhivko Rysinov, Georgi Desislavov [Davee]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

streakz

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 14.
166
364
V4 karakter
🕊 neva.castrejon 🕊
LV karakter
adele.coralie
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Adele Coralie >

Panaszra tett játékos neve:
<
Zhivko Rysinov, Georgi Desislavov >

Panasz oka:
<
PG >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
>

Megjegyzés:
<
Csáó. Fegyver volt rájuk fogva, lézerrel. Annak ellenére hogy éles fegyvert fogtam rá, egy kicsi idő után mégis elindultak. Ezt követően lőni is kezdtek. Fent csatoltam a bizonyítékokat. >
 

streakz

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 14.
166
364
V4 karakter
🕊 neva.castrejon 🕊
LV karakter
adele.coralie
Helló, ha ez nem lenne elég, akkor itt egy kép, amin látszik hogy már rátok szálltam és úgy fogtam rátok, azaz szembe veletek. Illetve nem tudom honnan vetted hogy 2v2-ben nincsen PG.
 
  • Tetszik
Reactions: Psychopomp

MilanLV

Barangoló
2022. 03. 08.
87
52
V4 karakter
Williams Burris
LV karakter
Georgi Desislavov
Szia,azt sem tartom reálisnak,hogy a társad csak úgy ott hagy.Itt a rádiózásról egy log:https://pastebin.com/9BPhv5Qp UI: Ami a képen történt,az pillanatok alatt történt.Az indokot sem értem,hogy csak úgy miért kezdtek el lőni,hol ott semmi előzménye nem volt annak,hogy lőjjetek,ha körözést kapunk akkor úgy tudom,hogy egy felony stop-nak kéne lennie,nem lövésnek egyből.
 
Utoljára szerkesztve:

zhivko

Újonc
2024. 02. 15.
14
19
LV karakter
Zhivko Rysinov
Csáó ! ezt sem tartom reálisnak, hogy a társa csak úgy lövöldözés közepette elmész aludni. Kaleem Nash az illető neve. OOC chatet kell nézni.
 
Utoljára szerkesztve:

MilanLV

Barangoló
2022. 03. 08.
87
52
V4 karakter
Williams Burris
LV karakter
Georgi Desislavov

streakz

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 14.
166
364
V4 karakter
🕊 neva.castrejon 🕊
LV karakter
adele.coralie
Ezzel a képpel sem értek nagyon egyet,mivel nem feltétlen ránk volt tartva a fegyver,hanem az autóra.
Ezzel a képpel annyit szerettem volna mutatni, hogy kettő fegyver volt rátok fogva. Az én visszamentésemen tisztán látszik, hogy rátok fogom. Illetve a képemen is amit csatoltam.
Az első hozzászólásodra is írnék. A PG részét úgy gondolom leírtam. Viszont a másik részre térve, nem lőtt itt senki egyből, rátok szálltunk fegyverrel. Az, ha nem a Felony protokollját követjük ilyen esetben, mivel egyébként sem lenne elég egység ehhez másrészt ezt hatékonyabbnak találtam ilyenkor, ez IC ügy, ha hibáztam IC fognak engem leszólni érte. A kereked azért lőtte ki kollégám, mivel elindultatok annak ellenére hogy rátok fogtuk, illetve a körözés is megindokolja, hogy miért lőtt rátok, de ezt ide nem szeretném leírni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Psychopomp

Szilike

Barangoló
Támogató
2021. 07. 27.
82
102
LV karakter
Kaleem Nash
Sziasztok. Én vagyok Kaleem Nash a másik fél. Van az én szemszögemből is egy videó amit csatolnék. Illetve nem aludni mentem, hanem simán nincs mit tegyek egyedül kettő nagykaliberes ellen, és még társuk ellen is aki jött volna.
 

MilanLV

Barangoló
2022. 03. 08.
87
52
V4 karakter
Williams Burris
LV karakter
Georgi Desislavov
Nekem ez az utolsó hozzászólni valóm,várom a bíráló admin válaszát.
Ilyenkor már történt a rádiózás,nyílván ha teljesen a kocsi elejébe álltok bele fegyverrel,alap lett volna,hogy kiszálljunk.Az RP folytatás fel lett ajánlva,de ti nem valamelyikőtök nem ment bele,már pontosan nem tudom.
 

Szilike

Barangoló
Támogató
2021. 07. 27.
82
102
LV karakter
Kaleem Nash
Igen,ilyenkor már történt a rádiózás,abban az esetben,ha teljesen előttünk van ránk fogva a fegyver,alap lett volna,hogy kiszálljunk.
Igen, már rádióztatok, de szerintem azt még nem rádióztátok, hogy hol vagytok. Amikor kiszállt Adelle, látszik az ő képén, hogy egyből a sofőrre fogta a fegyvert, erre a sofőr fogja magát és tovább megy. Ezután továbbra is rádióztatok és mentetek előre.
Nekem sincs már több mondani valóm. Várom az admin bírálatát.
 

zhivko

Újonc
2024. 02. 15.
14
19
LV karakter
Zhivko Rysinov
Illetve van olyan szabálypont, hogy a kiszállást nem lehet bugoltatni mivel előnyre tesz szert így a klippeden látszik is hogy megugrik a kocsi melletted így ha talán nem bugoltattátok volna akkor nem nézett volna ki PG-nek. Hisz látszódik hogy bugoltassa Adele a kiszállást. Mire Kaleem kiszállt addigra háttal álltunk a kocsival nektek. Illetve felajánlottam MÉG ennek ellenére is az RP folytatást de így már nem látok szabálysértést részünkről.
 
  • Tetszik
Reactions: MilanLV

streakz

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 14.
166
364
V4 karakter
🕊 neva.castrejon 🕊
LV karakter
adele.coralie
Ha a te szemszögödből máshogy nézett ki akkor már más a téma, viszont ami utánna történt az akkor is megtörtént. Én leírtam mindent amit kifejteni akartam.
 
  • Tetszik
Reactions: Psychopomp

zhivko

Újonc
2024. 02. 15.
14
19
LV karakter
Zhivko Rysinov
Kaleem Nash szemszögéből teliben látszódik, hogy bugoltattad a kiszállást így nem történt meg az animáció.
 

Davee.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
LV
2019. 02. 23.
385
660
V4 karakter
Ian_Vera
LV karakter
Ian_Vale
Átolvastam, a következő következtetéseket tudtam levonni..

Nem tudom ki találta ki ezt a butaságot, de 2v2-be is ugyan úgy van PG, minden féle képpen van PG, akár 1v3-ba is.
Amit a videókon, képeken látok, az egy elég nyilván való PG, ha azt állítod, nem láttatok hátra, akkor mi alapján rádióztátok be, hogy baj van? Hisz elvégre nem láttátok őket, ahogy fogják rátok a fegyvert, azt meg, hogy a lézert sem láttátok, nem tudom elhinni.

Zhivko Rysinov 120 perc PG jailt kapott.
Georgi Desislavov 160 perc PG jailt az UCP előélete miatt.

Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.