Addams Family with Lincoln Coupe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
251
266
Szeged
V4 karakter
Dallas Colt
image-removebg-preview.png




image-removebg-preview-1.png

Dallas Colt

image-removebg-preview-2.png

Hát hatalmas munka volt megcsinálnom az autót. Lincoln Town Coupe-ról beszélünk amit összesítettem egy Addams Family matricával. A szerveren ez az autó ami a legjobban illik Addamsékhez. Csütörtök óta készülök erre az egészre és az első lépéseim a megfelelő képek keresése volt. Utána persze az autó amit 3-4 napon keresztül kerestem és sokat is szívtam vele de megérte megszereznem mert hatalmas élmény maga a sima autó is. Az autó kb 5-6 órán át készült szünetek nélkül. Az autó bal oldalán található Wednesday vállán “Thing”-el. Másik oldalon Fester bácsika gübbeszti csodás szemecskéit. Motorháztetőn az Addams ház található míg hátulján Morticia és Gomez Addams található filmhez illően szerelmeskedve. Mellettük a felirat Mon Cher és Cara Mia ami annyit jelent hogy “Kedvesem” olaszul illetve franciául. Az autó megkapta frissen a “GOMEZ” rendszámot hogy azért tudjuk milyen vadállattal van dolgunk (Sofőrre értem aki ismer tudhatja). Az autót pintripe-ok díszítik míg a z autó küszöbénél a sírkert dekort kapta meg egy kis füsttel és denevérekkel.
image-removebg-preview-3.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png




Támogatásért köszönöm: Dominik Cartel, Allan Jake, Laura H Dannel
 

elekzsotti

Újonc
2022. 09. 30.
46
44
V4 karakter
George Caba Mirzayev
LV karakter
Mike Chole
Eddig a legjobb foliás akit láttam. Csak így tovább, tehetséges vagy!
 
  • Imádom
Reactions: imriszke

Dani7

Újonc
2023. 07. 12.
21
3
V4 karakter
Allen Jake
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Nálam nyerő. Egyszerűen nagyon illik az egész össztéma az autóhoz. Sok sikert 🫡
 
  • Imádom
Reactions: imriszke
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.