Adam Zachary jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zolo0210

Újonc
2021. 02. 19.
1
0
V2 karakter
Castrol Joe
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Adam Zachary

2. Születés helye, dátuma
Vice City 1985.01.29

3. Bejelentett lakcíme
Santa Maria Beach 12/A

4. Telefonszáma
46494

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Los Santos-i Egyetem, közrendészet

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Még nem volt munkahelyem

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Nem

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Azért szeretnék a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni, mivel egyetemi pályafutásom során úgy gondolom sikerült mindent elsajátítanom. Az utóbbi időben civil szemmel is észleltem hogy meggyarapodott a kábítószer, illetve lőfegyver kereskedelem egyaránt. Ennek tudatában szeretnék csatlakozni Önökhöz hogy ezeket az illegális üzletek lefolyását kiküszöböljük.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Könnyedén betudok illeszkedni új környezetbe. Barátságos, kedves, megértő, és nagyon szorgalmas személyiség vagyok. Ami érdekel abban nagyon motivált tudok lenni, és ha kitűzők egy célt magam elé, akkor azt teljes komolysággal megpróbálom elérni. Számomra a csapatmunka nagyon fontos. Úgy gondolom, hogy egy szervezeten belül úgy tud precíz, intelligens közösség lenni, ha van csapatmunka. Mindenki valamiben jó, így ha valaki valamit nem tud, vagy valamit nem ért akkor segítséget kér egy másik személytől. Én szeretek csapatban dolgozni, nekem jólesik ha tudok segíteni másokon. Negatívumként azt tudnám felhozni, hogy könnyedén megsértődök, szigorú, és kíváncsi vagyok. Ezek mellett jó fizikai és lelki állapotom van, amit folyamatosan fejlesztek.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zolinak hívnak, 17 éves vagyok

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2020 március eleje óta

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
4229

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Nem voltam még frakcióban

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Azért szeretnék csatlakozni hogy megismerkedjek a szerveren történő rendvédelmi feladatokkal és ezeknek teljes elvégzésének módjával. Szeretnék a frakción belül hosszú ideig tevékenykedni, mindemellett hatékonyan segédkezni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Autószerelő szakmát tanulok, szabadidőmben általában nem tevékenykedem. Ezért is kezdtem el játszani az MTA-val amely nagyon megtetszett, úgy gondolom eltöltöttem már elég időt civilként a szerveren, ki szeretném próbálni magam rendvédelmi hatáskörben.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Minden erőmmel rajta leszek

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/zYUsYsp

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/tf9uOlb

antoon válasza:
Az IG neved nem egyezik a témában megadottal, frissítsd ezt 12 órán belül!
Segítségképpen: https://forum.see-game.com/threads/ig-nev-tudnivalok.426/
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.