Adam Yang

Felvesztek? ':)

  • Talán

    Szavazat: 1 50.0%
  • nem

    Szavazat: 2 100.0%
  • még kiderül

    Szavazat: 1 50.0%

  • Összes szavazat
    2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adam Yang

Újonc
2021. 08. 06.
5
4
V2 karakter
Adam Yang
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Norbi, 19 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-ben kezdtem, de volt egy jó szünet, 49 ezer percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Igen párszor voltam AJ-ban, de az már rég volt, nem voltam még kitiltva. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mind a 2-vel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Esténkent tudok fent lenni 3-4 órát kb. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Hát viszonylag kedves vagyok, vannak kivételek nyílván. Szakiskolát végeztem, asztalos vagyok :D. Erdélyben élek, és nem nem tudok románul, én magyar vagyok szívben lélekben :). Dolgozom és szórakozom mint minden korombeli, picit hírtelennek tarom magam, türelmes vagyok , de nem kell sok , hogy elegem legyen. De általában csendesebb vagyok, nem beszélek sokat ha nem muszáj :). Az RP-ben már jó pár éve benne vagyok már azt sem tudom mikor kezdtem, de van vagy 10 éve. Sajnos elég csúnyán tudok beszélni nem vagyok büszke rá, de tud vicces lenni egy egy ilyen kitörés szóval ennek az egy részének örülök. :) ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Adam Yang ~


Születési helye, ideje:
~ Las Venturas, 1996.02.19 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakközépiskola, Autószerelő szakon ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért szeretnék tagja lenni az önök csapatának mert szeretek csapatban dolgozni es az autószerelés a mindenem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Adam Yang-nak hívnak, jelenleg 25 éves vagyok, Las Venturas-ban születtem. Rednelkezem egy autószerelői képesítéssel. Pár év múlva elhelyezkedtem egy szerelő cégnél, még fiatal voltam és kellet a tapasztalat. A cég biztosított egy tanfolyamot melyen kersztűl élvezhető volt és nem kellet megszakadni és kaptunk érte plussz pénzt. Egy Mezőgazdasági Gépszerelő-i tanfolyamot végeztem el és könnyedén hasznosítottam. Ott a szerelő cégnél megtanították az alap technikákat, fogásokat, mondásokat, lényegében megtanították hogyan dolgozzak gyorsan. Később hobby szerüen magamtól javítottam traktorokat. Így a cégnél megszünt a munka viszonyom. Egy jó barátom pár nappal késöbb mondta nekem hogy szerelőt keresnek, érdeklődj. Én meg azonnal megragadtam az alkalmat, és érdeklődtem. ~

Aláírás:
Adam Yang​
 

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.