Adam Tyler Las venturas Taxi társasság-hoz! [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 26.
16
15
V4 karakter
John Mechlaren
LV karakter
Adam Mechlaren
V2 karakter
Adam Tyler
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Szebasztián De lehet ugyis szólítani hogy Szebii

Hány éves vagy?

17-leszek 3-nap múlva

Hány játszott perced van?

873 [De igyekszem sokat fent lenni]

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/a/FLX157r (Képpel)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/a/B6LdijY (Képpel)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Még senelyikbe Ez lenne az első!

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem nem voltam!

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Eddig jelenleg semmit! De most elakarom érni a célom!

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

6-7-óra hossza

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen Rendelkezek mindennel!

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Egy segítőkész rendes srác vagyok, a feladataimat komolyan tudom venni és ezért eléggé percízen tudnám végezni a munkámat. Tudok nagyon jól rpzni, néha túlságosan is jól rpzek. (Szóval túl pontosan szoktam rpzni!) Betartom a szabályokat mindenhol is, és szeretek, és tudok IS csapatban dolgozni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Kezdeném az elfoglaltságaimmal; Sokat szoktam laptopozni viszont ez nem mindig jó, de azért nem csak játszani szoktam, hanem kreatívan fényképeket szerkesztek! Viszont játékok közül, főleg az MTA-t és a(z) Eu*o Tru*k Simulator * - t preferálom. Természetesen nem minden csak az internetről szól számomra, hanem emellett még ott van a hörcsögöm is, akivel rengeteg időt szoktam eltölteni.És még mivel Ifjú Polgáőr vagyok Lehetséges hogy hétvégente ilyen Rendezvényekre kell mennem.





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Adam Tyler

Jelentkező születési helye, ideje:

Los Santos, Medicial Center.

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Adam Mária

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen!

Miért szeretne ide jelentkezni?

ELsősorban ki szeretném próbálni milyen is a taxi!

Miért pont önt vegyük fel?

Van elég tapasztalatom vezetés szempontjából. Csapatmunkában tudok és szeretek is dolgozni. Hiányzik már, hogy foglalkozzak az emberekkel, és akár 1 fuvarral is segítsem a mindennapokat az ügyfeleknek.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Van tapasztalatom vezetés iránt, ezek előtt voltam buszsofőr és már ott is megfelelően tudtam kommunikálni az emberekkel. Mivel kamionsofőr és benzinszállító vagyok, ezért tudom, hogy milyen az amikor időre kell menni, tehát betartom az időkorlátokat, és mindent megteszek az ügyfelek érdekében.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen!

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen!

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Adam Tyler a nevem és szeretnék ehez a taxi társasághoz csatlakozni. Jelenleg munkanélküli vagyok mert felmondtam az előző munkahelyemen,ami szintén egy fuvarozó cég volt.A kilépésem oka a rossz munkakörülmények miatt volt. Annyit biztosítok hogy ha engem felvesznek nem fognak bennem csalódni mivel tisztelettudó vagyok és tudom a helyemet.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

os Santos, 1995.07.01.







Ezen évben születtem meg! Egy nyugodt kertvárosban nevelkedtem Los Santosban!







2007-2013







Ebben az időintervallumban jártam ki a New York Photography School -t, majd rá kellett jönnöm, hogy ideiglenesen egyedül maradtam, hisz én Los Santos -i gyermek voltam, viszont az iskola pedig New York -i, ezért kollégiumba kellett vonulnom. Viszont a tanulás jól ment és hamar el is kezdődhetett számomra is a felnőtt élet.







2013-2014







Egy évig a tanult szakmámban helyezkedtem el, tehát hivatalosan is fényképész lettem. És ennek köszönhetően rengeteg helyre el tudtam utazni, és sok új barátot is szereztem. De, volt egy kis bökkenő, hisz rá kellet jöjjek arra, hogy nem mindig van munka. Egyre jobban fogytak az ügyfelek, és így csökkent a bevétel. Muszáj voltam munkát váltani, így elkezdtem a Taxi vizsga letételét.







2004-2017







3 évembe telt, hogy az összes vizsgával végezzek, tehát alapfoki, középfoki, és felsőfoki Taxi végzettséggel is rendelkezem, e mellé kellett hivatalos nyelvvizsga is, és ha tudtam is beszélni a nyelvet. Majd sikerült is így egy jó munkában elhelyezkednem. Ennek köszönhetően, sok új ismerőst, és kontaktok is szerezhettem. Majd, nőt a bevételem, és kibéreltem egy motelszobát állandóra, és egy telepjáró boldog tulajdonosa is lehettem.
 
Utoljára szerkesztve:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Megnézzük, de olvasd át a dolgokat..
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.