Adam Tadashi jelentkezése a Fix&Drive-hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jezsiiiiii

Újonc
2021. 02. 01.
6
5
LV karakter
John Tadashi
V2 karakter
Adam Tadashi

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Leventének, és 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2600 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/QV0bCTE ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~Még szép~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétközben 3-4 óra körül, hétvégén akár 5-8-at is! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Levente vagyok, és Halásztelken élek, ez egy nem túl nagy város Budapest mellett. 8. osztályba járok, és első sorban autószerelőnek szeretnék továbbtanulni, mert imádom az autókat, és kiskorom óta foglalkoztatnak az autók. Ha esetleg ez a szakma nem jön be, akkor informatika, az-az programozás szakra szeretnék menni továbbtanulni. Nagyon sokszor szoktam kimenni a haverokkal biciklizni, illetve sétálni. Kedvenc sportom a foci. Emelett szeretek korcsolyázni, kosárlabdázni, ping-pong-ozni, és úszni is. De a focit versenyszerűen nyomom, és egy elég erős "csapatom" van. Jelenleg is egy nagyon erős bajnokságban vagyunk, és elég jól szereplünk.



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Tadashi Adam ~


Születési helye, ideje:

~ 1999.05.26.-án születtem Amerikában egy kis városkában . ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~12 osztályt végeztem el, plussz a Mechatronikai egyetemet.~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék egy összetartó kedves, jó közösségbe tartozni, illetve tényleg imádok szerelni, és mindenem a szerelés. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~Tadashi Adam vagyokés 1999-ben születtem egy Amerikai kis városkában . Egyetemi diplomát szereztem autó mechatronikai szakból. Az autók és a szerelés az életem. Amikor a családommal elutaztunk Los Angelesbe, találkoztam egy nagyon gyönyörű lánnyal, akivel össze is jöttem, kisebb-nagyobb vitákkal, de még mindíg megvagyunk. A pályámat az egyetem befejezésével,és az autók bütykölésével töltöttem, de a hobbimat ami a focizás, abba kellett hagynom mert nem maradt túl sok szabadidőm. Szeretnék egy olyan munkahelyen dolgozni ,ahol nem szídnak le ha például elrontok valamit. Mivel apukám, és még a nagypapám is szerelő volt, elég sok tapasztalatom van ebben a munkában, és imádom is csinálni. Már sok helyen dolgoztam, és más mechatronikai helyeken is. Ha valami baja volt az autónak mechatronikai részen a spanok, és a szerelők egyből engem hívtak. Egy nagyon laza ember vagyok, nem olyan egyszerű felhúzni az agyam. ~

Aláírás:

Tadashi Adam

 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Kevés játszott perced van. Később megpróbálhatod újra! ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.