Adam S Murray jelentkezése a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Keith.

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
116
44
20
V4 karakter
Makarov Grigorenko
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Adam S Murray ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ kb 5 hete ~

Hányas szintű vagy?
~ 11 ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Taxi, azért léptem ki mivel számomra unalmas volt, és újitani szerettem volna.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Aktív playernek tartom magam és elég jól terhelhető vagyok. Szerintem könnyen tanulok és problémamentesen be tudok illeszkedni. Akivel nincs jó kapcsolatom azzal megpróbálom megbeszélni. Ezek az általam gondolt tulajdonságok tennének jó tagjává a frakciónak ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 7 órát, azt csak szoliban ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. https://imgur.com/a/Cfv6D1m ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, 5 alkalommal https://imgur.com/a/lFujoBz a 2 rp megtagadás azok a kifagyás miatt voltak, és a legutóbbi rp folytatás jail amit kaptam felakartam keresni akivel kellet volna folytassam, de mivel már 5 napja nem volt fent a seron inkább kértem jailt. (már megoldottam a kifagyást, tehát nem fog előfordulni) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Levente vagyok, 15 éves. Barátságos, könnyen alkalmazkodó típus vagyok. Imádom az autókat, és a velük kapcsolatos teendőket. Sportolni is szoktam, heti 4 alkalommal járok motocrossra, de emellett rengeteget edzek, kondizok, és futok. Hobbijaim közé tartozik a fotózás is, amit amatőr szinten művelek. Jelenleg egy programozó iskolába járok. Mindig megadom a tiszteletet az embereknek, még akkor is ha ők ezt nem viszonozzák felém. Nem vagyok haragtartó, de a mocskolódást azt nem tűröm. A nézeteltéréseimet próbálom a lehető leg tiszteletudóbban kezelni. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.