Adam Q Parker jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adammm

Újonc
2019. 04. 30.
40
14
V4 karakter
Laura Francesco
LV karakter
Adam Q Parker
V2 karakter
Adam Q Parker
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Adam Q Parker

2. Születés helye, dátuma
Los Santosi Korház, 1977.05.31.

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Grand Street 22.

4. Telefonszáma
Telefonszámom: 943213

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendészeti Szakgimnázium.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
ORFK-Törzsőrmester=Városon kívüli indokok miatt legtöbbször. Nemzeti Adó-és Vámhivatal-Főtörzsőrmester= Átszerelés miatt.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
ORFK-Törzsőrmester=Városon kívüli indokok miatt legtöbbször. Nemzeti Adó-és Vámhivatal-Főtörzsőrmester= Átszerelés a Rendőrségbe.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Mivel már voltam rendvédelemi tag és nagyon tetszett a nyomozók munkája, már nagyon rég gondolkozom kipróbáljam-e és most jött el az idő arra, hogy úgy érzem teljes erőbedobással tudjam csinálni. Szeretnék új dolgokat is kipróbálni. Emellett úgy érzem nyomozóként tudnék a legjobban dolgozni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Úgy gondolom, hogy jó munkaerő lehetnék és jól tudok csapatba dolgozni. Végeztem a szakgimnáziumba 19 évesen, azóta rendvédelembe szolgálok. Erős fizikummal rendelkezem, csak tökéletes munkát vagyok hajlandó kiadni a kezemből és emellett megbízható vagyok.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Ádámnak hívnak, 17 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
SeeMTA v3-al kezdtem kb. 2016-ban. SeeMTA v2-n 2019-ben kezdtem el játszani.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
36.500+ játszott percem van.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
ORFK-Törzsőrmester, Nemzeti Adó-és Vámhivatal-Főtörzsőrmester, See City Car Service-Szerelő, Fix And Drive- Szerelő, Hells Angels- Al-leader. Távozásom oka legfőképp OOC indok volt de volt, hogy szerettem volna másik frakciót is kipróbálni. Hells Angels leadtuk, SCCS és Fix And Drive-ot pedig unalmasnak találtam.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Nagyon tetszik a frakciónak a hatásköre, úgy érzem itt a legtöbb RP lehetőség. Van pár ismerősöm a frakcióba ez is hozzá tesz, hogy hozzátok jelentkezzek. Terveim pedig, hogy hasznos tagja legyek a frakciónak illetve rengeteg élményt szerezzek.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Egyértelműen rendelkezem mindegyikkel.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Ferenczi Ádámnak hívnak, 17 éves vagyok májusban fogom betölteni a 18.-ik életévemet. Pest megyében élek. Kb. öt, hat éve RP-zem különböző szervereken. Jelenleg 11.-ik osztályos tanuló vagyok, és autószerelőnek készülök. Hobbim a motorozás, focizás haverokkal emellett a gépezés. Szeretek csapatban dolgozni és új embereket megismerni. Aktívitásom napi 4-5 óra lenne.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/i319zl3

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Az előző képen látszódik minden.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt jelentkező!
A Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatósága megkapta a jelentkezési lapját. Jelentkezése az elkövetkező 7 napban átolvasásra, illetve bírálásra kerül. Kérjük, hogy minél hamarabb keresse fel az igazgatóság egy tagját, amennyiben jelentkezése során meggondolta magát, és jelentkezését visszavonná.
 
  • Imádom
Reactions: Adammm

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Imádom
Reactions: Adammm
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.