Adam Q Parker jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adammm

Újonc
2019. 04. 30.
40
14
V4 karakter
Laura Francesco
LV karakter
Adam Q Parker
V2 karakter
Adam Q Parker


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Ádámnak hívnak, 18 éves vagyok és Budapesten lakok. Jelenleg középiskolába járok idén fogok érettségizni. Közepes tanulónak mondanám magam. Érettségi után autószerelői szakmát fogom elvégezni, ez után nem tervezek tovább tanulni. Szabadidőmet általában a szerveren töltöm, vagy barátokkal. Eléggé régóta RP-zek V3-on kezdtem 2016 januárjában. Azóta sok szerveren megfordultam már, V3-on 36.000+ játszott perccel V2-n pedig már 45.000+ játszott perc rendelkezem. Kitartó személyiség vagyok, őszinte és sokszor szókimondó.

Mióta játszol a szerveren?

SeeMTA V2-re 2019. December 6.-án regisztráltam be.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Rengeteg RP tapasztalat, sok megjárt frakció: Rendőrség, NNI, NAV, SCCS, Fix&Drive, Hells Angels.
45.000+ játszott perc, kb. 2 milliárdos vagyon.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Voltam legál illetve illegális frakció tagja is, fentiekben felsoroltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

2x, 3x voltam ideiglenes adminsegéd.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretném a szerveren töltött időmet hasznosan tölteni, segíteni a játékosokat és ez mellett az adminokat is.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Az gondolom, hogy eltudom látni ezt a feladatot és kiszeretném próbálni magamat SGH-ként.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Változónak mondanám általában heti 700 percet.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Jelenteném egy adminisztrátornak, illetve én ilyenkor videót esetleg képet készítek az esetről.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Szintén adminisztrátor szükséges ha szankcionálni kell az illetőt.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Megkérem, hogy keressen fel egy adminisztrátort.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Megkeresek egy adminisztrátort és jelentem neki.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Elmagyarázom neki, hogy ez hanyag RP-nek minősül mindenféleképpen hosszabb RP-t használjon az ütközés mértékétől függően.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Nem fogadom el, vagyonátruházásnak is vehető.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Ha esetleg nem tudom a kérdésre a választ, sgh chat-en segítséget kérek vagy utána járok az adott kérdésnek.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Nyílván válaszolok neki, hogy ez sajnos IC ügy és SGH-ként nem pénz osztás a feladatom.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
RP-t mindenféleképpen befejezem és amint vége az RP-nek felkeresem az adminisztrátort, hogy elérhető vagyok betanításra.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Azokat a helyszíneket tartom fontosnak, ami szükséges a szerver elkezdéséhez és alapvető dolgaihoz. Városháza hisz itt tudja felvenni a munkát, illetve az iratait itt fogja tudni kiváltani. Autósiskola, itt fogja tudni megcsinálni a jogosítványt. Pláza és a binco.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászatot mutatnám be mivel jó időtöltésnek tartom és ez mellett pénz is kereshető. Fontos tudni,hogy a horgászás engedély köteles. Hobbi boltban( Északi benzinkút mellett találod meg), meg kell vásárold a következőket: Bot, orsó, damil, horog és úszó. Ha ezek megvannak inventory-t megnyitva craftolás menü pontnál össze is tudjuk állítani a horgászbotunkat. Ez után már csak csalit kell vegyünk és mehetünk is a vízpartra. Ajánlatos több dolog is kezdjük a helyszínnel, érdemes pl. déli határhoz menni nehogy rablás áldozata legyél. Az se hátrány ha már autóval tudsz menni, hisz egy adott kifogott hal több kg is lehet és nem fog elférni nálad. El magyaráznám neki még a minigamet ezt követően már kifogja tudni használni ezt a funkciót a szerveren.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kezdőként a benzinszállító munkát ajánlanám igaz bár jogosítvány és ADR vizsga is szükséges. Elöször egyértelműen a városházán fel kell venni a munkát ez követően lehet menni a benzinszállítót felvenni. Onnantól kezdve egészen egyszerű a dolog a benzin felvétele majd lerakása a cél.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:
Farmot választom. A térképet megnyitva fogja látni a játékos, hogy hol vannak a farmok. Ahozz, hogy farmot bérelj szükséged lesz 4.500.000Ft-ra( ebből 3.000.000Ft a kaukció). Ha kibérelte a farmot szüksége lesz még egy öntöző kannára, illetve számára szimpatikus vetőmagra. Ezután el kell ültetni a magokat viszonylag egyszerű folyamat: Bal klikk a kapára és a kis kockához ( A farm kis kockákból áll) közel megyünk majd a jobb klikkel fogjuk tudni fel kapálni. Ha megvan letesszük a kapát és az ásóval újra körbe megyünk. Ha ezzel is megvolnánk ezután jön képbe a vásárolt kanna. A farm telepeken, farmok végén található csapnál tudjuk megtölteni vízzel. Egyértelműen meg öntözzük az egész farmot, majd jöhet az ültetés. Ha elültettük a magokat már jó úton járunk, DE nem szabad megfelejtkezni a farmról hisz 12 óránként locsolnunk kell. Ha ezt nem tesszük vagy esetleg kicsúszunk az időből hamar elrothadhat az elültetett mag. Kb. 2 nap még a magok teljes mértékbe kinőnek, ilyenkor beszedjük őket és a mólon egy minigame során adhatjuk el. 14-15 milliót tudunk kifarmolni hetente ha zöld kategóriában sikerül eladnunk. A farmot hetente hosszabbítanunk kell, ekkor már csak a bérleti díj kifizetése szükséges. Felmondani is van lehetőségünk a /unrentfarm paranccsal.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Két jailom van a szerveren mind a kettő kulcsok végett.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még bannolva, előző képen látható.

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.