Adam P Pawlowki ---> Supra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Adam P Pawlowski

Panaszolt fél admin neve:
Supra

Panasz pontos megfogalmazása:
OCC minősítés 200 perc Admin jail. Nem értem mi volt ez occ minősítés. Tegnapi nap folyamán lett 1 pk rakva Alex P Pawowski által. Azóta folyamotasona kapom occ hogy hs szép volt a PK így úgy amúgy. Kérdésem mi közöm van hozzá, hogy más mire/kire rakja a pk-t és az én játékomat zavarják ezzel, hogy occ-ba írogatnak. Szeritem semmi olyan nagyon durva stilusom nem volt amiért a szankciót osztani kellet volna....

Bizonyítékok:
"[2021-01-29 12:47:55] [Output] : [>o<] Adam P Pawlowski: (( Alex rakta tanuljatok már meg olvasni )) ))" Ez volt a szóbanforgó mondat.

Megjegyzés:
Nem szeretnék komment háborút a PK alá. köszönöm

smexy válasza:
12 órán belül frissítsd a V2-es IG neved
 

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
Rendben utolsót elfogadom, az jogosnak itélem mondtam is Illetve Az hogy az én ooc stílusom mi és milyen ? Dátumokat remélem jegyzetetd vogy van benne kb 3 éves is
 

Pesnyaa

Újonc
2019. 01. 18.
64
107
Pécs
pawlorent.hu
V2 karakter
Adam P Pawlowski
Mondom elsővel kételkednék, nem értem Mért kell az más játékosokat, ooc zaklatni hogy szép volt a PK-m még akkor is hanem én raktam rá, ha én rakom akkor sem azért rakom, hogy oocba irogassanak utánna, Szerintem senkinek semmi köze, hozzá csak azoknak akik érintettek az ügyben, azért mert IC családtagom Alex? Az hogy valaki Alex helyet Adam-ot olvass az pedig nem az én szegénységi bizonyítványom, én megtanultam olvasni többi pedig... :sneaky::sneaky:

Swaro válasza:
Mások minősítését kérlek fejezd be, amennyiben tovább folytatod büntetést fogok osztani.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: SupraV2 és Balage.

SupraV2

Újonc
2020. 04. 22.
63
94
V2 karakter
Daniele La Royali
Mondom elsővel kételkednék, nem értem Mért kell az más játékosokat, ooc zaklatni hogy szép volt a PK-m még akkor is hanem én raktam rá, ha én rakom akkor sem azért rakom, hogy oocba irogassanak utánna, Szerintem senkinek semmi köze, hozzá csak azoknak akik érintettek az ügyben, azért mert IC családtagom Alex? Az hogy valaki Alex helyet Adam-ot olvass az pedig nem az én szegénységi bizonyítványom, én megtanultam olvasni többi pedig... :sneaky::sneaky:
Nincs több mondanivalóm . Várom a bírálást !
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.