Adam Moreno jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

theoneofadam

Újonc
2024. 07. 08.
6
2
28
V4 karakter
Adam Moreno
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Ádám<
~ Hány éves vagy? ~
>28<
~ Account ID-d? ~
>243735<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>6087<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Munkanapokon 18:30 után, szabadnapokon pedig 14:00 után<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
image.png

~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam frakcióban<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>A szerverre alapvetően nosztalgiából járok fel amikor szabadidőm engedi. SAMP óta ismerem az RP szerverek világát. Ez idő alatt mindent megjártam szinte, vezettem több illegál, illetve legál frakciót, admin szerepet is töltöttem be ismertebb szervereken, valamint volt alkalmam megtapasztalni milyen egy saját szervert vezetni, viszont azt Fivem-en csináltam én és pár barátom ami meglepő módon egész rövid idő alatt sikeresek is lettünk átlag 50-60 játékossal.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Adam Moreno<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Liberty City<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Sofőr, Farmgazdálkodás<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Gyerek korom óta szenvedélyem az autózás. 17 éves koromig bezárólag szabadidőm mindig egy barátom mellett töltöttem egy műhelyben. Tanulékonynak tartom magam mivel ez az egyik hobbim amit imádok csinálni. Eddig csak az ismerősi körben szereltem autókat de mostmár kipróbálnám magam teljes munkaidőben is.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~


Név: Adam Moreno
Elérhetőség: adammoreno@seemail.com

Bemutatkozás:
A nevem Adam Moreno, 34 éves vagyok, egy szegény sorsú családból származom. A családom züllött életet élt ezért sose akartam hazamenni, majd egy idős úrral a műhelyében kötöttem ki akinek a szenvedélye az autókban mutatkozott. Így ragadt rám az autók iránti érdeklődés, mivel iskola után mindig nála voltam. Az idő előre haladtával úgy döntöttem beállok mellé melózni amit szívesen fogadott. Teljesen autodidakta módon tanította meg mindazt a 40év tapasztalatát amit felszedett az idők alatt. Majd miután úgy éreztem, hogy kiemelkedő tudok lenni a szakmámban így elvégeztem egy technikumot amit az évek alatt ösztöndíjjal vittem végig. Itt érkezünk meg a jelenhez, ahol életcélom egy műhelyben dolgozni.

Tanulmányok:
Liberty City Technikum - autószerelő

Készségeim:
- Precíz
- Tanulékony
- Csapatjátékos
- Maximalista

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>40 perc<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
332
132
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.07.23. (Kedd) 16:00
- 2024.07.25. (Csütörtök) 16:30

A meghallgatási idő akár 2 órát is igénybe vehet, így válasszon időpontot!

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.