Adam Moreno - danii

theoneofadam

Újonc
2024. 07. 08.
6
2
28
V4 karakter
Adam Moreno
11.) Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! Büntetés: 30 büntetőpont.~Zoliii
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Adam Moreno



Panaszra tett Adminisztrátor neve:
danii



1.Panasz oka, leírása, kifejtése:

A videó alapján 'danii' reálisnak tartotta azt az esetet amikor egy játékos publikus helyen semmi előRP nélkül nekiáll egy animációban kiszedni a katalizátorját egy kocsinak. Majd megköszöni és mint aki jól végezte dolgát tovább áll.



Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

https://streamable.com/gf2vzy



Megjegyzés:

Nincsen

______________________________________________________________________________

2.Panasz oka, leírása, kifejtése:

A zaci parkolóban épp szereltem az autómat és odajöttek hozzám kötekedni amit én úgy RP-ztem le, hogy a beszólogatásukra nem válaszoltam semmit. A logban is látható, hogy rasszista megjegyzéseket tesznek felém valamint, hogy fotózzátok le a csövest. Mivel akkor még rendőrök mászkáltak a környéken nem akartam még IC megverni a megszólalásai végett. Telt az idő míg ő ismét konfliktusba keveredett ahol kapott pár ütést majd a kocsijához menekült. Én pedig nem szalasztottam el ic a lehetőséget megvártam míg nem zavar a barátja "Newik" és leütöttem golfütővel animig, de nem halálosan vertem meg. Erre danii azt mondta, hogy nem volt semmi előRP és ez miatt jogtalan volt. Miután elkezdődött az admiügy a srác végig tiszteletlenül beszélt velem ooc(Dylan) ő egy figyelmeztetést se kapott. Majd amikor én szóltam neki vissza csak abban az esetben lett szólva. Majd danni az ügy végén rám mondta, hogy mennyire roszzindulatú vagyok. Én az egészről azt gondolom jogtalan volt, és az a bizonyos mérleg egy oldalra billent.



Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):

1.(a beszólogatások,12:50 rasszista megszólalás és utánna, hogy fotózzátok le a csövest) https://pastebin.com/SugPV9cD

2.(adminügy,13:24-től)

https://armin.kim/seepaste/v26e



Megjegyzés:

Nincsen
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Szomorú
Reactions: Attesz17 és Axel.

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
328
173
V4 karakter
Jazeel Mills
LV karakter
Daniel Rollyn
Na szia ismét.
Amit a másik srác "csinált" még mindig nem tudom szabályszegésnek venni. Ketten ott álltak a kocsinál,egyik benyomott egy animot,majd odament a tulaja is a kocsinak. Elküldte őket,majd elmentek. Úgyérzem ezt lehetett ic a helyén kezelni.
A te részedre is rátérek akkor. Az,hogy beszólogatnak neked az odáig rendben van. Te nem mondasz semmit,vége az rpnek hiszen elmennek onnan,te is folytatod az utat a magad módján. Nem történik semmi,zacis parkolójában ülsz a kocsidon egy olyan 20 perc múlva. Meglátod a srácot,aki beszólt neked,majd konkrétan nulla rp,nulla mondattal odamész golf ütővel,majd animba ütöd. Ez egyáltalán nincs helyén,ki is fejtettem az ügy során,hogy miért nem. Véget ért egy rp,te meg gondolsz egyet 20-30 perc múlva,majd teljesen másik körülmények között animba ütöd golf ütővel. Ha ez így működne mindenki agyon verne mindenkit akkor,amikor már rég nincs semmilyen rp a felek között,káosz lenne.

Az ooc dolgok miatt figyelmeztetve lettetek mind a ketten,nem is egyszer. 1. Admin 2 danii: (( nem kell megjegyzés,Dylan,fölösleges ))
Admin 2 danii: (( ooc nem kell egymásnak esni ))
Admin 2 danii: (( fejezzétek be. ))
ne mondd,hogy nem lettetek figyelmeztetve,mert nem igaz.
Rosszindulatúságot azért mondtam,mert amint leírtam a büntetésed mértékét egyből a másik szankcióját kívánva irogattál,nem adtad fel. Meg akartad mondani nekem azt is,hogy hogyan bíráljam el az ügyemet,miközben ha annyira gyorsan akartam volna haladni,nem tartott volna addig az ügy,ameddig.
Megválaszoltam minden egyes pontot,ennél többet nem tudok mondani. Még azon is képes voltál fent akadni,hogy figyelembe vettem azt,hogy 2 hete kaptál 2 nonrp jailt két napon belül. Állításod szerint az már rég volt..
Várom a bírálatot.
 

theoneofadam

Újonc
2024. 07. 08.
6
2
28
V4 karakter
Adam Moreno
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! | 40 büntetőpont. - Kian
Na szia ismét.
Amit a másik srác "csinált" még mindig nem tudom szabályszegésnek venni. Ketten ott álltak a kocsinál,egyik benyomott egy animot,majd odament a tulaja is a kocsinak. Elküldte őket,majd elmentek. Úgyérzem ezt lehetett ic a helyén kezelni.
A te részedre is rátérek akkor. Az,hogy beszólogatnak neked az odáig rendben van. Te nem mondasz semmit,vége az rpnek hiszen elmennek onnan,te is folytatod az utat a magad módján. Nem történik semmi,zacis parkolójában ülsz a kocsidon egy olyan 20 perc múlva. Meglátod a srácot,aki beszólt neked,majd konkrétan nulla rp,nulla mondattal odamész golf ütővel,majd animba ütöd. Ez egyáltalán nincs helyén,ki is fejtettem az ügy során,hogy miért nem. Véget ért egy rp,te meg gondolsz egyet 20-30 perc múlva,majd teljesen másik körülmények között animba ütöd golf ütővel. Ha ez így működne mindenki agyon verne mindenkit akkor,amikor már rég nincs semmilyen rp a felek között,káosz lenne.

Az ooc dolgok miatt figyelmeztetve lettetek mind a ketten,nem is egyszer. 1. Admin 2 danii: (( nem kell megjegyzés,Dylan,fölösleges ))
Admin 2 danii: (( ooc nem kell egymásnak esni ))
Admin 2 danii: (( fejezzétek be. ))
ne mondd,hogy nem lettetek figyelmeztetve,mert nem igaz.
Rosszindulatúságot azért mondtam,mert amint leírtam a büntetésed mértékét egyből a másik szankcióját kívánva irogattál,nem adtad fel. Meg akartad mondani nekem azt is,hogy hogyan bíráljam el az ügyemet,miközben ha annyira gyorsan akartam volna haladni,nem tartott volna addig az ügy,ameddig.
Megválaszoltam minden egyes pontot,ennél többet nem tudok mondani. Még azon is képes voltál fent akadni,hogy figyelembe vettem azt,hogy 2 hete kaptál 2 nonrp jailt két napon belül. Állításod szerint az már rég volt..
Várom a bírálatot.
igen, akkor lettünk fegyelmezve mikor én megszólaltam de amikor ő szegezett felém sértéseket az mintha semmi lett volna, VÁROM A BÍRÁLATOT