Adam K Wright

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adamka1388

Újonc
2023. 07. 07.
48
119
Marosvásárhely
V4 karakter
James Hassaid
LV karakter
Adam K Wright
7c106b405e4279fc52ca349710b90f84.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
APPLICATION FORM
,,PARTNERS WITH THE COMMUNITY''


Tisztelt jelentkező,
A formanyomtatvány kitöltésénél ügyeljen a pontos és valós adatok megadására!



ELSŐ SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
Ebben a szakaszban a személyes, adataira vagyunk kíváncsiak, törekedjen a pontos adatkitöltésre.

SZEMÉLYES ADATOK
I/A Keresztnév: Adam​
I/B Vezetéknév: Wright​
I/C Középső név: Killian​
I/D Születési idő: 11/08/1999​
I/E Születési hely: Las Venturas​
I/F Nem:
[X] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
I/G Telefonszám: +38-76-111-6536​
I/H Lakhely: 13, Sinaloa Street, Rockshore West, Las Venturas​
I/I E-mail cím: adam.wright@seemail.com

MEGJELENÉS
I/J Magasság: 5'9"​
I/K Testtömeg: 162 lbs​
I/L Hajszín: Fekete​
I/M Szem: Barna​
I/N Etnikum:
[X] Europid​
[-] Afroamerikai​
[-] Hispán​
[-] Ázsiai​
[-] Indián​
[-] Egyéb​

I/O Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. -​
2. -​

NEMZETISÉG
I/P Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgársággal rendelkezem.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó külföldi állampolgársággal rendelkező vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
I/Q Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni:​
1. Angol​
2. Spanyol​
3. -​
MÁSODIK SZAKASZ - TANULMÁNYOK
Ebben a szakaszban a tanulmányaira vagyunk kíváncsiak, kérjük itt adjon meg minden oktatással kapcsolatos információt.

II/A Kérjük, jelölje be a legmagasabb iskolai végzettségét!
[-] U.S. High School diploma​
[-] GED teszt​
[X] Egyetemi diploma​

II/B Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Államtudomány​
[-] Közgazdaságtan​
[-] Mérnök​
[X] Számítástechnika​
[-] Szociológia​
[-] Kriminálpszichológia​
[-] Egészségügy​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
II/C Az intézmény neve: Las Venturas University​
II/D A látogatás intervalluma: 09/18/2016 — 06/13/2020​

II/E Függesztették fel vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[X] Nem​
II/E1 Amennyiben igen, részletezze: -​
HARMADIK SZAKASZ - MUNKATAPASZTALAT
Ebben a szakaszban a munkatapasztalataira, előző munkahelyeire valamint munkaképességeire vagyunk kíváncsiak.

ELŐZŐ MUNKAVISZONY
III/ACég/Ügynökség neve: UrmaTrans​
‎ ‎ ‎ ‎Betöltött pozíció: Futár​
‎ ‎ ‎ ‎Feladatköre: Futárkodás​
‎ ‎ ‎ ‎Alkalmazás intervalluma: 02/26/2021 — 03/04/2022​
‎ ‎ ‎ ‎Szerződésbontás indoka: Álom megvalósítása, jelenkezés a Las Venturas Metropolitan Police Departmenthez.​

III/B Részletezze, ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​
III/C Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről.​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[-] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

III/D Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] U.S. Army​
[-] U.S. Navy​
[-] U.S. Air Force​
[-] U.S. Marine Corps​
[-] U.S. Coast Guard​
[-] U.S. National Guard​
NEGYEDIK SZAKASZ - ÁLTALÁNOS ÉS SPECIALIZÁLT ENGEDÉLY

IV/A Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államán belül?
[X] Igen​
[-] Nem​

IV/B Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[X] Nem​
IV/B1 Amennyiben igen, adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: Válasz​

IV/C Az elmúlt nyolc hónapban kapott bármiféle közigazgatási bírságot?
[X] Igen​
[-] Nem​

IV/D Az elmúlt tizenkét hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[X] Nem​
IV/D1 Amennyiben igen, részletezze: -​
ÖTÖDIK SZAKASZ - ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY

V/A Indult-e már Ön ellen bűntetőeljárás, illetve ítélték-e már el bűncselekmény elkövetéséért?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/B Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületének, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/C Jelenleg zajlik-e Ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[X] Nem​

V/D Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[X] Nem​
V/D1 Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? -​

V/E A közelmúltban volt-e már bármilyen problémája alkohol és tudatmódosítószer használatával?
[X] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​
HATODIK SZAKASZ - ELISMERVÉNY

A jelentkezésemmel megerősítem, hogy a kérvényben megadott válaszok saját szellemi termékeim, valamint teljesek és igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatában vagyok és elfogadom, hogy bármely hamis, megtévesztő vagy elégtelen válasz vagy állítás elegendő ok lehet a jelentkezési folyamatból történő kizáráshoz. Beleegyezem abba is, hogy a Recruit Training Academy programot bármikor indokolás nélkül megszakíthatják. Felvállalom, hogy amennyiben nem teljesítem a képzést, megtérítem a képzési díjat. Továbbá, nem tiltakozom az ellen, ha a későbbiekben ujjlenyomatot vagy DNS-mintát vesznek tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department munkatársai.​
OUT OF CHARACTER

A Neved vagy beceneved: Ádám​
B Életkorod: 16​
C Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Ádámnak hívnak, ősszel töltöm be a 17. életévem. Erdélyben élek, Marosvásárhelyen járok iskolába, jelenleg 10. osztályba, számítástechnika szakra. Szabadidőmben szeretek kint lenni barátaimmal, szeretek emberekkel beszélgetni. Mikor nem kint vagyok, szabadidőmben általában játszom. Körülbelül 2017-ben regisztráltam életem első RP szerverére SAMP-on. A SeeMTA Las Venturas szerverére 2023 októberében regisztráltam. Ez idő alatt több mint 33.000 játszott percet sikerült szereznem.​

D Rendelkezel amerikai rendvédelmi szerepjáték tapasztalattal? (Más szervereken szerzett tapasztalataidra is kíváncsiak vagyunk) Nem volt részem még amerikai rendvédelmi szerepjátékban.​
D1 Ha igen, milyen frakcióban és pozíción voltál? -​

E Mióta játszol a SeeMTA Las Venturas szerverén, illetve milyen frakciókban voltál eddig? 2023.10.19től játszok a szerveren, eddig csak a SeeRing Service frakcióban voltam.​
F Milyen különbségeket tudnál említeni egy amerikai és egy magyar rendvédelmi szervezet között? Az amerikai rendőrök minden esetben rendelkeznek sokkolóval és lőfegyverrel is, gépfegyvereket is tarthatnak az autó csomagtartójában. Az amerikai rendőrök minden esetben golyóálló mellényt is viselnek a biztonságuk érdekében. Amerikában nincs rutinellenőrzés, mint Magyarországon, tehát nem állítanak meg, közúti ellenőrzés céljából, a megállításoknak mindig van konkrét oka, legyen az egy körözött jármű vagy személy, vagy akár csak egy elsőbbség adás tábla figyelmen kivül hagyása.​
G Milyen karaktert alkotnál a frakció tagjaként? Én egy fiatal karaktert alakítanák, akinek már gyerekkora óta az a célja, hogy egy rendvédelemi szervnél szolgáljon. Egy kedves, megértő ember. Fiatalsága miatt szigorú lenne, főleg azokkal akik át akarják verni őt például egy igazoltatás során. Mindent komolyan venne ami a munkához tartozik, minden erejét és idejét a munkára szánná. Nyugodt karaktert alakítanák, aki még egy akció során is nyugodt és higgadt tudna lenni. Megadja mindenkinek a tiszteletet, aki neki is megadná. Kollégáival, vezetőivel és feletteseivel mindig tisztelettudó lenne, mindig szépen beszélne velük.​
H Mit tennél hozzá a frakció közösségéhez a jelenléteddel? Amerikai rendőrként szerzett tapasztalatom nincs sok, de az alapokat ismerem. Gyorsan tanulok, így hamar elsajátítanám a szükséges ismereteket. Úgy gondolom, jól tudok RP-zni, így komolyabb RP szituációkban is megállnám a helyem. Eléggé aktív vagyok a szerveren, és nagyrészt a frakcióval tölteném az időmet, amikor fent vagyok.​


H Csatolj egy UCP felületen készített képet a névváltásaidról (link):
I Csatolj egy UCP felületlen készített képet az adminjaileidről és kitiltásaidról (link):
 
Utoljára szerkesztve:

Grego

Zöldfülű
2020. 03. 14.
160
65
V4 karakter
Greg Sanders
LV karakter
Nathan Barnett
V2 karakter
Greg Sanders
Mr Wright,

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a jelentkezését egy a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor vizsgálta meg. A jelentkezés alapos vizsgálaton esett át, melynek eredményeként sajnálatos módon elégtelennek ítéltük meg. Kérelme ezúton elutasításra került.

A döntés indokai az alábbiak:
  1. Logikai összeférhetetlenségek
  2. Egyidőben nyújtott be hozzánk lapot és a Sheriff's Departmenthez, viszont, a válaszok több kérdésnél is eltérőek, példának okául a munkahely
  3. ((Szerkesztés előzetes egyeztetés nélkül, illetve ugyanazok a válaszok, mint az SD lapodban, csak egy kicsit átfogalmazva))
Felhívjuk figyelmét, hogy újra jelentkezhet a következő felvételi ciklusban. Bármilyen további kérdése vagy észrevétele van, kérjük, forduljon a Professional Standards Division Command felé.

Tisztelettel,

6f24a9cd62cfd8fa4650d1f0ec9760eb.png


‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Deputy Chief John Butler
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Employment Supervisor Recruit Training Academy, Professional Standards Division
‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.