Adam Jager jelentkezése

Adam08

Újonc
2021. 09. 23.
4
1
V4 karakter
Adam Jager
LV karakter
Jager Adam
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Marczis Ádám<
~ Hány éves vagy? ~
>16<
~ Account ID-d? ~
>236392<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>20 105 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután és este<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>5-6 órát, de változó<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>SCKK-meguntam mert volt, hogy nem volt hívás.
OMSZ-nem volt sokidőm játszani.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Rendelkezem<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Marczis Ádám a nevem, 16 éves vagyok. Jelenleg a DSZC Beregszászi Pál Technikum és Kollégium-ban tanulok, rendszergazda szakon. Hobbim a horgászat és mostmár a focit is ide mondhatjuk. Jelenlegi legnagyobb kifogott halam egy 6kg-os Afrikai harcsa, de egy versenyen megakaztottam egy 7kg-os harcsát is. 9 évig fociztam viszont sajnos technikai problémák miatt abba hagytam. Szabadidőmbe szeretek haverokkal lógni és zenét hallgatni. Kedvenc zeném AWS-től a Viszlát Nyár. Ha elvégzem a sulit akkor tovább akarom menni rendészetre és onnan majd nyomozónak. Szeretek őszintén beszélni mindenkivel, szókimondó vagyok, de nem vagyok valami bőbeszédű. Hamar megszoktam tanulni mindent amit néha előnyt is hozz nekem. <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

Adam Jager

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

Los Santos 1998.04.30

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>SCKK,OMSZ<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Szeretnék fix helyen dolgozni és a szerelőt találom rá a legalkalmasnak, és van autószerelői végzetségem.
Hamar megtanulok mindent is.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Elfogadom<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Adam Jager a nevem, 1998-ban születtem Los Santosi kórházba. Tanulmányaim San Fierro-ba kezdtem el, de mivel nem tetszett a hely át kerültem Los Santosba. Középiskolát a San Fierrori Szakközép Iskolába kezdtem el autószerelőként, sikerült is végig vinni. Legmagasabb iskolai végzettségem a diplomba lett. San Fierro-ba jártam egyetemre ahol orvos-tanhallgatóra mentem. Sokat dolgoztam otthon fater műhelyébe, mivel ő is autószerelő volt, emiatt tudtam kis pénzt szerezni magamnak. Anyám egyszerű paraszt munkás volt. Jelenleg elköltöztem otthonról így a kocsiba alszok nap mint nap.
Szabad időmbe sokat szoktam kocsikkal foglalkozni. Hobbim a horgászás, ahogy rá érek ki szoktam ülni a partra és várom a csodát. Szeretek mindenkivel nyiltan beszélni és nem el titkolni semmit, de persze a titkokat jól megtartom. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>40-50 perc kb<