Adam G Lorenzo ----------> Metyu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Evil

Barangoló
2019. 01. 13.
145
30
V2 karakter
Wladislaw R Phetrenko
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Adam G Lorenzo

Panaszolt fél admin neve:
Metyu

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jailezés
Hosszan kifejtve: Egy IC ügy történt, amire 300perc jailt kaptam. Egészen pontosan az történt, hogy nem adtam kaját Ryan Damyan nevezetű játékosnak, mire ő elkezdett ütni engem és a kocsimat egy sétapálcával, képem az esetről nincs, mivel folyamatosan ütött! Az ő logját el tudom mondani, hogy mi mit követtett, és ott a napi logja ami alapján bizonyított hogy igazat mondok! Az ő logjában úgy szerepel sorban, hogy: kért kaját, nem adtam neki erre bemutat, miközben előveszi a sétapálcát és ütni kezd, én előrántottam egy glockot, önvédelem szempontjából, amire ő folytatta az ütlegelést, ezt folyamatos bemutogatások és sétapálca elrakása és elővétele követi, utána pedig animba esés, és halál! A JAILT TELJES MÉRTÉKBEN JOGTALANNAK TARTOM! Mert mint előbb leírtam, valamilyen formában tudom bizonyítani az igazam így nem értem a jail tárgyát!


Bizonyítékok:
Saját napi logom: https://pastebin.com/pGGURDWi (az eset 21:00 után kezdődik emlékeim szerint)
Kép a jailról: https://imgur.com/UPzHdp5


Megjegyzés:
Szeretném látni a kill-logot (2019.05.04.21:40 fele Ryan Demyan), Ryan Demyan napi-logját, ami bizonyítja az igazam, és ezek mellett Ryan képét az esetről! 300 perc jogtalanul elég sok, minnél gyorsabb elbírálást kérnék!
 

Evil

Barangoló
2019. 01. 13.
145
30
V2 karakter
Wladislaw R Phetrenko
Hozzátenném.: Metyu nem kért Ryan Demyan-tól sem logot sem képet!
illetve.: az a 300perc=5 óra ami nekem 6-7 millió forint IC kár, kiváncsi leszek hogy ez hogy fog hozzám jutni!
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Figyelmeztetést osztottam-Melvin
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
nos akkor sziasztok, akkor le írom pontosan mi volt és miért kaptad a jailt akkor kezdem is.
1.Admin Dutyba voltam amikor kedves Ryan rám pm-elt hogy megöltet, én oda mentem majd meg kérdeztem hogy mi történt majd el lett mesélve majd én meg kérdeztem tőled hogy nincs-e kép/videó hogy neked ment és így életveszélyben voltál majd erre az volt a válasz hogy nincs majd utána is megkérdeztem 3x.
2. Nem kértem képet? nos akkor azt félre nézted mert küldött nekem képet Ryan majd lent a bizonyítékok hoz csatolom, majd megnéztem is látható volt hogy te megölted Ryan-t így megkaptad a jogosan a jailt, hogy miért jogos? majd lent le írom.
3.Nos akkor itt vannak a bizonyítékok:

3,1: [2019.05.04 21:28:23] Adam G Lorenzo megölte Ryan Demyan-t. [Fist] ez a kill log amit nekem jelzet.
3,2: https://imgur.com/a/ooHQQzi itt a kép nyugodtan meg lehet nézni Ryan elküldte amit le fotózót[f12]
nos ahogy le írtam fent el mondom miért kaptad a jailt is miért tartom jogosnak az egész jailt, szóval azért adtam mert nem volt bizonyítékot hogy életveszélyben voltál ahogy a szerver szabályzat ki írja : Engedélyezett a forgalmashelyen való ölés, de kizárólag csak nyomós indokkal. (pl.: Veszélyben az életed) ezért kellet nekem a kép vagy videó log nem megfelelő bizonyíték mert nem menti azt neked hogy neked ment a sétapálcával, úgy hogy ezért kaptad a jailt de ezt neked le írtam pm-be is.
 

Evil

Barangoló
2019. 01. 13.
145
30
V2 karakter
Wladislaw R Phetrenko
nos akkor sziasztok, akkor le írom pontosan mi volt és miért kaptad a jailt akkor kezdem is.
1.Admin Dutyba voltam amikor kedves Ryan rám pm-elt hogy megöltet, én oda mentem majd meg kérdeztem hogy mi történt majd el lett mesélve majd én meg kérdeztem tőled hogy nincs-e kép/videó hogy neked ment és így életveszélyben voltál majd erre az volt a válasz hogy nincs majd utána is megkérdeztem 3x.
2. Nem kértem képet? nos akkor azt félre nézted mert küldött nekem képet Ryan majd lent a bizonyítékok hoz csatolom, majd megnéztem is látható volt hogy te megölted Ryan-t így megkaptad a jogosan a jailt, hogy miért jogos? majd lent le írom.
3.Nos akkor itt vannak a bizonyítékok:

3,1: [2019.05.04 21:28:23] Adam G Lorenzo megölte Ryan Demyan-t. [Fist] ez a kill log amit nekem jelzet.
3,2: https://imgur.com/a/ooHQQzi itt a kép nyugodtan meg lehet nézni Ryan elküldte amit le fotózót[f12]
nos ahogy le írtam fent el mondom miért kaptad a jailt is miért tartom jogosnak az egész jailt, szóval azért adtam mert nem volt bizonyítékot hogy életveszélyben voltál ahogy a szerver szabályzat ki írja : Engedélyezett a forgalmashelyen való ölés, de kizárólag csak nyomós indokkal. (pl.: Veszélyben az életed) ezért kellet nekem a kép vagy videó log nem megfelelő bizonyíték mert nem menti azt neked hogy neked ment a sétapálcával, úgy hogy ezért kaptad a jailt de ezt neked le írtam pm-be is.

Amikor azt említed hogy nincs képem rolla, így is van nincs képem rolla, de ha részletesen leíom hogy az ő logjában mi szerepel, akkor gyakorlatilag már be is bizonyítottam a történteket, mert mást gépébe nem turkálok, és mindenttudó sem vagyok, hogy kitaláljam hogy mit és hogyan csinált!
Említettem hogy önvédelmi szándékból elővettem a Glock-ot akkor ő tovább folytatta az ütlegelést, és ez hősködésnek azaz PG-nek számít!
Gyakorlatilag bebiznyítottam az igazam, avval hogy előzetesen leírtam az ő logjának tartalmát!
HA JOGOS LENNE A JAIL NEM NYITOTTAM VOLNA A PK-t! (Logikusan végigondolva)
Senkinek sincs minden percben az F12-őn a keze, de én elég bizonyítékot írtam ahhoz hogy az igazam eggyértelmű legyen!


13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
Figyelmeztetést osztottam-Melvin
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Ahogy nem rég le írtam log nem minden esetben megfelelő bizonyíték is itt kép/videó kellett volna de én nem szeretem ismételni magam nem vagyok papagáj úgy hogy szerintem a jail jogos ha nincs megfelelő bizonyíték akkor sajnálom nem tudok úgy neked is segíteni és a másik játékosnak is segíteni hogy jó legyen máskor ha ez van csinálj képet[F12]is hívj admint es akkor csak neki lenne gond úgy hogy a jail szerintem jogos, további szép estét.//teló
 

Evil

Barangoló
2019. 01. 13.
145
30
V2 karakter
Wladislaw R Phetrenko
Szerintem nem csak a játékosok hibázhatnak, ha admin hibázik akkor ő is elfogadhatná a hibáját, és tenne azért hogy megoldódjon, nem pedig azért hogy kihúzza magát belőle! Én sem vagyok se madár, se papagáj, nem ismétlek én sem, ami jogtalan az jogtalan! De Ryan-tól nem kértél logot sem, pedig kellett volna az is! Nem értem mért nem leeht elfogadni azt ha valaki hibázik! Meg hát ne is haragudj nem fogok azért 200ezer Ft-os gépet venni hogy videózni tudjam azt hogy szabályosan játszom, és ezért jogtalan jailt kapok! Mint leírtam elegendő bizonyítékot tudok felmutatni az ügy elbírálása érdekében!
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Már meg ne haragudj hogy hibáztam? Hogy nem volt neked kép/videó amivel fel tudtál volna mutatni? Sajnálom én a szerver szabályzatot nézem ha nincs megfelelő bizonyíték akkor nem tudok neked is neki segíteni és nem kértem logót igen mert képet kaptam tőle, és szerintem nem kell 200ft gép hogy egy F12 gombot le lehessen nyomni már meg ne haragudj.//teló
 

Evil

Barangoló
2019. 01. 13.
145
30
V2 karakter
Wladislaw R Phetrenko
Nem haragszom, csak nem szeretem az igazságtalanságot! Élő pálda arra hogy a mai adminkodás baráti alapon műkdik, barátnak van fix, van minden stb, másnak meg semmi segítség! Hogy elmondom az esetről szóló logot, és a gyereknél ugyan az szerepel, az neked nem elég bizonyíték? Mondjuk úgy hogy nem kérsz tőlle logot, úgy valóban nem tudod megállapítani, hogy igazat e mondok.... Ha azt mondom hogy loggal tudombizonyítani, akkor minden esetben logot kell hogy kérj tőlle! Nem érek rá itt veled veszekedni ugyhogy nem is fogok, bár 300 perc alatt csak végzünk vele.
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Nem volt a haverom és sajnálom hogy vannak ilyen adminok akik fixelnek havernak stb.. de bárkit meg lehet kérdezni én soha nem csinalom még getelni se getelek és nem tudom miért nem érted meg hogy log nem minden esetben megfelelő bizonyíték ilyenkor kép videó kell. Úgy hogy ez volt az utolsó hsz-em várom a hogy el legyen bírálva ez a panaszkonyv további szép estét//teló
 

Evil

Barangoló
2019. 01. 13.
145
30
V2 karakter
Wladislaw R Phetrenko
Azt hogy te barátnak nem kedvezel, nem kivételezel egy kicsit sem barátaiddal, azt cáfolom, de ennek eldöntése nem az én dologom! Elég bizonyítékot tudok felmutatni, és tenném hozzá hogy adminisztrátori fályafutásod során elég sok jogos PK-t kaptál/kapsz, és nem hinném hogy ez jó dolog! De ezek elbírálása sajnos nem az én dolgom! Majd aki az illetékes , az végiggondolhatja a sok PK-t!
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Rendben van akkor küld el azokat a bizonyítékokat hogy én fixelek stb.. havernak, a másik jogos pk? Kérlek küld el azokat amik jogosak de az a baj hogy amióta vissza jöttem adminak ez a második pk így nehéz felmutatni dolgokat, de ezt TeamSpeak 3 szerveren is meg lehet beszélni ha úgy van gyere nyugodtan várom.//teló
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A log nem mindent tud bizonyítani mindig csinálj egy képet, mivel az admin nem minden esetben tud eljárni log segítségével.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.