Adam Fright[Farkas] jelentekzése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FarkasLV

Penetrátor
2019. 01. 11.
218
362
V4 karakter
Lara Perez
LV karakter
Adam_Fright
V2 karakter
nincs
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IG neved?
Adam Fright
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mióta használod a TeamSpeaket?
A programot már közel Két éve használom.Viszont az útóbbi 4-5 hónap leforgása alatt egyre sűrűbben használtam,ez mára szinte minden napos használatot jelképez.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Minden nap elérhető vagyok TS-en ezért a napom nagy részét rá tudom szánni a moderátor szolgálatra.
[Napi 5-10 óra aktívitás ügyfélben]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miért válasszunk be téged a csapatba?
1.Rendelkezem elég ambícióval a feladat hosszú távú elvégzésére.
2. Admin múlttal rendelkezem a szerveren ezért van elegendő tapasztalatom ehhez a feladathoz.
3. Oda figyelve és nem elkapkodva tudom végezni a rám szánt feladatot.
4.Aktivitásom lehetővé teszi az egész napos feladat ellátást.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
1.Feladat körömet teljes oda figyeléssel és törődéssel tudnám elvégezni.
2.Aktivitásommal akár éjszaka is képes lennék az ügyfelek fogadására és az ő ügyeik elintézésre.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
1.Szeretek csapatban dolgozni valamint valamint a moderátorokkal való beszélgetés során elég ambíció löketet kaptam ahhoz ,hogy jelentkezzek a csapatba.
2.Szeretnék az embereknek segítséget nyújtani mivel ez a legfőbb dolog amelyhez értek,
adminisztrátori múltamnak köszönhetően.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
1.A betoppanóból való behúzást és kikérdezést követően megkérdezem ,hogy tudok-e neki még segíteni valamiben illetve megkérdezem ,hogy húzhatom-e esetleg valahova.
2.Természetesen elmondom neki ,hogy ha nem ért valamit vagy még segítségre van szüksége nyugodtan szóljon vagy írjon.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
1.Tilos a nem publikus adatok kiadása illetve elküldése a tulajdonos tudomása nélkül.[Facebook és illetve más közösségi oldalak.]
2.Tilos más szerverek hirdetése.
3.Ne kérj meg moderátort arra ,hogy behúzzon egy szobába.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ismeretség a teamen belül.
Nem rendelkezem a Teamen belül nagy ismeretséggel, egy-két embert ismerek.
Miles M randall- Vele baráti kapcsolatban vagyok.
Jo3- Vele régebben beszéltem többet. Most Frakciótársi kapcsolatban vagyok vele.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Referenciáid.
Rövid ideig adminként voltam jelen a szerveren, de fontosabb feladatköröm nem volt.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
Elmagyarázom neki ,hogy nem tudom kiadni neki azt az engedélyt amelyre neki szüksége van.
Amennyiben nem érti meg és tovább értetlenkedik hívok egy
nagyobb moderátort akire nagy valószínűséggel hallgatni fog a srác.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban.
Farkas kis Ádám vagyok egy 16 éves Budapesti gimnazista srác aki legtöbb idejét a számítógép előtt tölti el.
Jelenleg mint említettem gimnazista vagyok és a továbbiakban mozdonyvezetőként szeretnék elhelyezkedni nagyvilágban.
Édesapámmal élek mivel sajnos édesanyámat 2017 telén elvesztettem betegségből kifolyóan.
Tudni kell rólam ,hogy ha belekezdek valamibe akkor abba beleadom a maximumot, sajnos történt egy-két olyan dolog amelyről nem szívesen beszélek.
Életemben elég sok mindent elrontottam illetve elég sok mindenben hibáztam amelyet szeretném kijavítani.
Hobbym a biciklizés és a számítógépen való játék, kifejezetten ezek kötnek le.
Későbbiekben szeretnék motorozni mivel nagyon tetszenek azok a nagy dögök :D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Rokakoma29

krewis

Zöldfülű
2019. 07. 14.
221
131
21
V4 karakter
Agim_Hasan
LV karakter
Navel_Roderic
Hello.

Ismerem a srácot jó ideje,teljesen normális csak pozitiv élményeim vannak vele szembe.


Sok sikert kívánok!
 
  • Imádom
Reactions: FarkasLV

Árcsi

Barangoló
2019. 05. 05.
130
86
V4 karakter
Steven Everett
Helóka!

Szépen összeszedted ezt a lapot az nem vitás.
Személy szerint nem értek egyet az elöttem szólókkal, volt szerencsém huzamosabb ideig figyelni munkásságod és hát nem a legjobb irányba mentek ott a dolgok.

"Feladatkörömet teljes oda figyeléssel és törődéssel tudnám elvégezni." Amikor nálunk kaptál egy elég komoly feladatkört konkrétan semmit nem tettél annak ellátására.

"Rendelkezem elég ambícióval a feladat hosszú távú elvégzésére." Ezt több frakció jelentkezési lapodban írod illetve állítod nem minden esetben így fogalmazva de a lényege ez és 1-1,5 hónap múlva már nem vagy az adott frakcióban ahova jelentkeztél.

"Szeretnék az embereknek segítséget nyújtani mivel ez a legfőbb dolog amelyhez értek, adminisztrátori múltamnak köszönhetően." https://forum.see-game.com/threads/danes-correa-amarc-farkas.100542/ Adminisztrátori múltra csak ennyit tennék hozzá, lehet hogy ez csak egy hiba vagy éppen csak kivan ragadva abból az admin múltból de az emberek segítése minden csak nem ez egy adott feladat/jogkörrel.

"Tudni kell rólam ,hogy ha belekezdek valamibe akkor abba beleadom a maximumot" ehez csak azt tudnám mondani amit a fentiekben is említettem már. Az a tény , hogy az elmúlt időkben úgy jártál frakcióból frakcióba mintha átjáró ház lenne véleményem szerint ez minden csak nem a maximum beleadása az adott dologba és most lehet azt mondani, hogy ez a szerveren történt ez meg egy TS-en lévő dolog de a tényen nem változtat minda két esetben ugyanaz az ember van a gép elött.

Ezekhez hozzá jönnek azok a dolgok amik ugye köztünk történtek a hazugságok sora amiknél lebuktál és rávilágítottunk és még neked állt feljebb utána.
Teljes mértékben alkalmatlannak tartalak Moderátori feladatkör ellátására.
 
Utoljára szerkesztve:

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Valahogy Árcsi mondandója teljes mértékben leírja az érzéseimet/gondolataimat veled kapcsolatba.
Sajnos/nem sajnos sikerült több alkalommal, több társaságban összefussak veled és hát egyik se volt egy pozitív élmény.
Teljes mértékben ellenzem a moderátori teambe való bekerülésed. A hazudozásaiddal, gerinctelen megmozdulásaiddal és sorolhatnám, pont mint az admini munkára is teljesen alkalmatlan vagy.
 

FarkasLV

Penetrátor
2019. 01. 11.
218
362
V4 karakter
Lara Perez
LV karakter
Adam_Fright
V2 karakter
nincs
Hello!
Amit árcsi összefoglalt teljes mértékben igaz habár az "átjáró házzal" nem teljesen értek egyet.Ez is egy külön történet.
Történtek olyan dolgok a múltban amelyet már nem tennék úgy mint fél-egy évvel ez előtt.
Próbálkozom megváltozni és egy jobb személyiséget mutatni.
Mivel Adminként elszúrtam ,elszúrtuk szeretném megmutatni ,hogy képes vagyok helyes irányba elmozdulni.
Hiszek abban ,hogy az emberek képesek megváltozni.
Azt még hozzá teszem ,hogy Árcsi pont te voltál az aki azt mondta ,hogy legyek én is Leaderi pozicíóba.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Gili

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Sajnáljuk, de a lapod nem nyerte el a tetszésünket, ezért elutasításra került. De ne csüggedj, lesz még lehetőséged jelentkezni legközelebb.

Személyes vélemény:
Az előttem lévők már leírták...
 
  • Hűha
Reactions: Feri
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.