Elutasítva Ada Graves - Fallen

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
157
623
V4 karakter
Ada Graves
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Ada Graves

A ban időpontja:
2023.08.04

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Fallen

A ban oka:
S.G.H munka elrontása

Amiért szeretnéd az unbant:
Leginkább a nosztalgia véget. Elég régóta jelen vagyok már a szerveren, igaz kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de vissza-vissza tértem a szerverre, megnézni az újításokat meg ilyenek, és igazából kevés olyan játék van, mint ez, ami még ennyi idő után is képes lekötni engemet, ha kikapcsolódni támad kedvem. Ha megnézük az UCP-met akkor egyáltalán nem található rajta egyetlen egy jail sem, pedig volt egy pár, csak nagyon régi, talán ha ez idő alatt volt 10 én magam se tudom már, hiszen nem az a személy voltam, akivel különösebb baj volt a szerveren, ha adminügyem is volt akkor a legtöbb esetben nem voltam hibás, vagy pedig az ismerőseim írtak az adminnak. Nem tagadom, hogy a stílusom igen csak kérdéses volt, ha megnézük azokat a bizonyos témákat amikhez hozzászóltam, de igazából sose rejtettem béka alá a véleményemet, az a fajta vagyok aki kimondja azt, amit gondol bármiről is, bármennyire is hangozhat az a dolog lekezelőnek vagy sértőnek egy másik ember számára. Igazából erre is csak azt tudom mondani, mint igazából bármire is. A kritikát el kell fogadni. Lehet lesz olyan ember akivel, ha nem értesz egyet, akkor magára veszi, viszont ez már csak embertől függ. Az aktuális részre pedig, hogy ne húzzam nagyon a szót leginkább azzal tudnák érvelni az újabb lehetőség mellett, hogy amikor jelentkeztem SGH-nak februárban, akkor egy bizonyos követelményt nem vállaltam el, ez véget beajánlással sikerült bejutnom, viszont az alatt a egy-két hónap alatt mondhatni napi szinten kaptam más adminoktól IDG-t, volt olyan pillanat is mikor Dxminik (jelenlegi SGH vezető) oda tp-zet hozzám és megkérdezte, hogy adhatna-e nekem adminsegédet, mert látta a válaszaimat és korrektnek találta azokat. Így hát mondhatni február óta "SGH" voltam, amit kellő aktivitással, kitartással és hozzáállással végeztem, egészen augusztus elejéig. Ezalatt az idő alatt (februától augusztusig 7, márciustól 6 hónap) mindössze egyetlen panaszkönyvet kaptam ami balszerencsémre jogos lett. Ezen kívűl volt kettő afk véget, amit akkoribban nem tisztáztam, utólag meg már késő természetesen mentegetőzni. A panaszkönyv után Fallen ts-en elmondta, hogy most nem fog kirakni, de egy újabb hiba és elválnak útjaink. Belementem mondván sokáig kihúztam, mi baj történhet. Nos azon a bizonyos napon elszakadt a cérna és egy olyan szót írtam le, amit nem kellett volna (erre fórumon nem térek ki). Ezen kívűl talán még azt tudnám hozzáfűzni, az ub kérelmemhez, hogy a szerveren töltött időm nagyrészét nem a folyamatos lövöldözésen való részvétel tette ki, sokkal inkább maga a szerver lényege a roleplay. Volt pár projectem amik, ha nem is a legjobbak, de legalább referenciaként szolgálhatot számomra, ha esetleg valamelyik frakcióba szerettem volna csatlakozni. Továbbá megértem a helyzetem súlyoságát, hogy hiába, milyen régóta töltesz be egy bizonyos poziciót a szerveren, nem mentség semmire. Sokkal inkább csak nagyobb felősség, hiszen az eddigi teljesítményedet csak tovább rontja. Tudomásom szerint kollektíven egy évnek kell eltelnie (igaz adminoknál, de gondolom itt sincs másképp) hogy unbant (helyzet súlyosságától függűen) kaphassanak, viszont remélem az a időszak amíg S.G.H szerepet töltöttem be a szerveren, kárpótolja és kellő idő telt a banom óta.

Megjegyzés:
A kitiltásom fő okát a bíráló adminnak TS-en elmesélem privát keretek közt, ha esetleg lesz esélyem a tisztázásra.

 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 655
22 211
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
SGH rendszer a korrektségre épül.
SGH vezetők sokszor korrektebbek, mint amúgy is lenniük kellene.
Kaptál egy utolsó lehetőséget, elszúrtad.
Ennek is van egy protokollja, nem érett meg a kérelmed arra, hogy feloldásra került.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.