FA/SA bírálatára vár Ada Graves - Fallen

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
157
623
V4 karakter
Ada Graves
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Ada Graves

A ban időpontja:
2023.08.06

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Fallen

A ban oka:
S.G.H munka elrontása

Amiért szeretnéd az unbant:
Az előző kérelmemben már kifejtettem, miért érzem úgy, hogy eljött az ideje a kitiltásom feloldásának, többet nem igen tudok hozzáfűzni, esetleg kiégeszíteni azt. Honnan is kezdjem az egészet. Talán onnan, hogy eljátszottam a bizalmat? Lehet igen. Fallennak megvolt az indoka arra, hogy kirakjon, de mégse tette meg, hogy miért azt én se tudom pontosan, talán csak azért, mert látott bennem némi potenciát, ha sikerül összekapnom magamat. Ez nem sikerült, és talán egy hét alatt sikerült is elszúrnom egy hirtelen jött felindulásból tett kijelentés miatt. Ami történt, megtörtént, ezen pedig nincs mit szépíteni. Egy ideje teszem fel magamnak a kérdést: „Érdemes újra próbálkozni egyáltalán? A közeljövőben fogok még felmenni a szerverre?” Bármennyire is szeretnék az üres percekben leülni az ismerősök közé kicsit kikapcsolódni, ez nem tőlem függ. Amit elvállaltam, azt (nem fogok szépíteni) elcsesztem, ez ellen nincs mit tenni. Ismerőseim gyakran kérdezték meg tőlem, hogy „Miért nem adod le, ha ennyire súlyos a helyzeted?” Pontos választ én se nagyon tudtam adni. Talán csak maga gesztus, mikor egy kezdő játékosnak tudtam segíteni, vagy esetleg egy tapasztaltabb kért tőlem tanácsot a végén pedig megköszönte, ritkább alkalmakkor pedig mondtak egy-két jó kívánságot. Tudom nem valami hihető ezt pont tőlem hallani, pont attól, aki az ellenkező dolog véget van kitiltva a szerverről. Azzal is tisztába vagyok, hogy S.G.H / adminisztrátor munka elrontása/elhanyagolása véget legkorábban (jó esetben is) egy évnek kell eltenie, viszont remélem, hogy a poziciómban betöltött idő és teljesítményem alapján korábban lesz rá lehetőségem, hiszen már csak másfél hét van hátra durván.

Megjegyzés:
Nagyjából mindent leírtam amit tudtam, más egyebet nem igen tudok hozzáfűzni.

 
Utoljára szerkesztve: